Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film o životě bez sexu
#11
(13. 02. 2012, 17:13:55)Zivotbezsexu Napsal(a): Ale o čem si povídají holky, když se sejdou na holčičím večírku? Často o klucích a o sexu. O čem si povídají chlapy, když jsou mezi svýma? Často o ženských.
To asi fakt záleží na tom, v jaké společnosti se pohybuješ. Mi to připadá, jako kdybys popisovala nějaké středoškolské "dámské jízdy", kde se puberťačky svěřují s prvními sexuálními zážitky a machrují před nezkušenými kámoškami. Ani na té střední to nebylo až tak horké. Nanejvýš tak někdo třeba řekl, že včera v noci už k tomu došlo, prostě z toho nedšení z nových zážitků. Ale že by se nějak rozebíraly detaily? Z celé třídy byla jenom jedna holka, která pořád mlela o sexu, střídala partnery, podváděla je a pak si stěžovala, že oni ji taky podvádí. :-D A z té jsem měla spíš srandu.
Mnohem víc se kecalo o filmech, cestování, počítačových hrách, domácích mazlíčcích...o normálních věcech.
Taky je fakt, že o sexu lidi víc mluví, když jsou jenom s lidmi stejného pohlaví, takže co třeba trávit čas s kamarády i s kamarádkami?

Jinak jsem nikdy nechápala lidi, co mají potřebu mluvit o sexu a popisovat detaily. Příjde mi to neuctivé vůči partnerovi. Sex by měl být intimní věc, takže proč o tom pak někde kecat? To už si rovnou můžou všechny ty lidi pozvat do ložnice ať se na ně dívají nebo si to rovnou rozdat na stole...

(13. 02. 2012, 17:13:55)Zivotbezsexu Napsal(a): A co se práce týče .. jsem umělec. Pracuji se svými emocemi. A sex těch emocí přináší hodně. Souvisí s ním láska, chtíč, živočišnost, tvořivá energie, .. který básník, spisovatel, malíř, sochař nečerpá ze sexu a z lásky?
Hodně jich čerpá ze spousty jiných věcí. Je škoda se omezovat jenom na jedno téma. ;) Třeba pan spisovatel Tolkien se taky obešel bez popisování sexuálních scén. Bez lásky ne, ale k tomu sex vůbec není třeba zmiňovat.

(13. 02. 2012, 17:13:55)Zivotbezsexu Napsal(a): Ale tímto vás nechci nakazit mým pocitem ztráty. Vím, že i když život začíná sexem, a hraje v něm velkou roli, život je pestřejší paleta. Jde to i bez něj .. akorát, jak? Pro mě je to nové. Nevím jak se překlenout přes ztrátu a těšit se z těch ostatních "barev". Vy, kdo sex neznáte, nechcete, nevnímáte, jak žijete? Jak se navzájem nacházíte? Co vás naplňuje? Co vás zbližuje? Jak projevujete náklonost? Jak si dáváte potěšení? Jak se uvolňujete? Jakou četbu máate? Na jaké filmy se díváte? Jak vnímate sexem posedlý svět kolem vás? Zraňuje vás jako mě? Cítíte se v něm jako vetřelci? Jako mimozemšťané? Anebo jako exklusivní elita?
Určitě jsi měla vždycky i jiné oblíbené činnosti než sex. Takže teď akorát na ně budeš mít víc času.
Asexuálové jsou co se týče zájmů úplně stejní jako sexuálové. Možná tak u těch filmů asi nebudou většinou vyhledávat dementní filmy o teenagerech, co se snaží přijít o panictví/panenství.
Že by mě sexem posedlý svět zraňoval... To už je moc silné slovo. Spíš to prostě nechápu. Je mi často líto sexuálů. Ze všech stran se na ně valí, co všechno musí umět v sexu (bez ohledu na to, jestli zrovna to se jim líbí), že ženy musí být sexy (ne krásné nebo milé, ale hlavně sexy), kdo souloží jenom po tmě je prudérní a měl bys tím něco dělat (bez ohledu na to, že mu to tak vyhovuje), holka co odmítá kouřit a polykat si nikdy nenajde manžela (to není nadsázka, ale reálný názor. A ne jen jedné osoby). Mohla bych takhle pokračovat do nekonečna... Myslím si, že sexuály dnešní svět zraňuje daleko víc než mě, protože já jsem proti tomu vlastně imunní.

Ani nechci děti - v tom to mám určitě jednodušší než asexuálové, kteří je chtějí. Vztah nepotřebuju. Nesnesu, aby byl na mě pořád někdo přilepený, dusil mě, a říkal tomu láska. Chtěla bych spíš hodně blízkého asexuálního kamaráda na společné koníčky a občasné tulení. Ale přežiju i bez toho, stejně jsem vždycky nějak počítala s tím, že budu sama, i když jsem ještě nevěděla, že jsem asexuálka. Navíc, zamysli se nad tím, čemu lidi říkají "být sám". Je to nesmysl. Tak možná na pustém ostrově může být člověk sám.

Odpovědět
#12
(14. 02. 2012, 12:13:20)MadRat Napsal(a): pu. Je mi často líto sexuálů. Ze všech stran se na ně valí, co všechno musí umět v sexu (bez ohledu na to, jestli zrovna to se jim líbí), že ženy musí být sexy (ne krásné nebo milé, ale hlavně sexy), kdo souloží jenom po tmě je prudérní a měl bys tím něco dělat (bez ohledu na to, že mu to tak vyhovuje), holka co odmítá kouřit a polykat si nikdy nenajde manžela (to není nadsázka, ale reálný názor. A ne jen jedné osoby). Mohla bych takhle pokračovat do nekonečna... Myslím si, že sexuály dnešní svět zraňuje daleko víc než mě, protože já jsem proti tomu vlastně imunní.

Vidíš, a já jsem zase celý svůj život byla immuní informacím jak bych "to" měla dělat, co se mužům líbí a nelíbí, atd. Sexualní život byl pro mě přirozenou, krásnou součástí romantického vztahu. "Dělala" jsem to jak jsem cítila a muži mi často dávali najevo, že jsem mou sexualitou ojedinělá.
Každý to máme jinak: nemá cenu se do ničeho nutit, to si pak člověk koleduje o opravdové problémy.
Můj problém je v tom, že sexualita byla tak neoddělitou součástí toho kdo jsem, že teď se bez ní cítím ztracená. Ale jak někdo v tomto foru řekl, neztratila jsem sexualitu, jen možnost provozat sex a to je ta horší varianta. Jsem jako jedlík, který má rád jídlo, a musí být již celý život na striktní dietě ( a ještě je přitom pozýván na večeře, kde mu tato jeho tragedie přijde ještě tragičtější). Vzpomínka krásy sexu je ve mě ještě stále tak čerstvá .. bolí to.
Omlouvám se, že vám to tu píšu. Ale od toho snad tyto fora jsou. Nase moderni zpovědnice.
Asi jsem si ale měla vybrat jiné forum, které je pro ty co sex chtějí a nemohou mít.

Už budu zticha. Uvědomuji si, že z tohoto film asi neudělám. Nemohu dělat filmy o asexuálech abych přesvědčila sebe i ostatní, že žít bez sexu se dá. Dá se. Vy jste toho důkazem jako všichni ostatní, kdo z nějakého důvodu sex neprovozují. Vy to máte jednodušší. Je lehké neoplakávat nemožnost mít sex když jste ho nikdy nepotřebovali .. je to jako když se narodí slepec a jiný oslepne v pozdějším věku. Ten první neví o co přichází a imaginace mu svět vybarví asi ůplně jiným způsobem. Ale ten co viděl, tomu barvy budou vždy chybět ...

Musím se s tím porvat asi sama. Musím kultivovat ty ostatní radosti života a ostatní mé kvality. Musím se přerodit :). A v mých letech, to už nejde jen tak. Ale bude to muset jít. Díky za pomoc při hledání odpovědí!!
Odpovědět
#13
Dovedu si představit, že je těžké vyměnit osu svého života za jinou. Zkrátka musíš hledat, co jiného Tě bude bavit alespoň z části tak jako sex. Tu spousta lidí žije svou prací, koníčky... Pokud miluješ adrenalin, tak si najdi nějaký adrenalinový sport.
Zdaleka ani umění se netočí jen kolem sexu - jen se zkus trochu porozhlédnout.

Taky si asi budeš muset najít jiné kamarády - takové, kteří se dovedou bavit i o jiném než o vztazích a sexu.

Je to na Tobě.
Odpovědět
#14
Ještě mě napadlo...jestli nemůžeš mít jenom "klasický" vaginální sex, tak by se snad mohl najít chlap, kterému by stačil orální a anální sex.

A ti tvoji kamarádi jsou dost netaktní, pokud ví že kvůli zdravotním problémům nemůžeš mít sex a přesto před tebou o tom pořád kecají. :-( Přece je tolik jiných témat...
Odpovědět
#15
(15. 02. 2012, 00:36:48)MadRat Napsal(a): A ti tvoji kamarádi jsou dost netaktní, pokud ví že kvůli zdravotním problémům nemůžeš mít sex a přesto před tebou o tom pořád kecají. :-( Přece je tolik jiných témat...

Vidis, takhle jsem se na to nedivala. Mas pravdu. Je to netaktni. Musi si ale zvyknout i oni, nejen ja. A to je o to tezsi kdyz ta moje nemoc je neviditelna a ja o ni moc nemluvim ....

No, neni to lehke.
Odpovědět
#16
(15. 02. 2012, 01:49:09)Zivotbezsexu Napsal(a): Vidis, takhle jsem se na to nedivala. Mas pravdu. Je to netaktni. Musi si ale zvyknout i oni, nejen ja. A to je o to tezsi kdyz ta moje nemoc je neviditelna a ja o ni moc nemluvim ....

No, neni to lehke.

Proto je potřeba o tom mluvit. Nemůžeš čekat, že k tobě lidi budou ohleduplní, když nemají ani potuchy, že tě něco zraňuje nebo je ti nepříjemné. Je fakt, že já jsem si na řeči o sexu zvykla a dokonce se jich i aktivně účastním (jsem zvědavá jak opice), ale přátelé vědí, jak na tom jsem, a když někdo udeří na citlivou strunu a mně ujede nějaké nevhodné zasmání nebo "ježíši, fuj", jeden druhému se omluvíme a nic se neděje. Tvoje reakce budou samozřejmě jiné, máš k sexu jiný vztah, ale nějak to s kamarády určitě vymyslíte... od toho jsou to kamarádi, ne?
Odpovědět
#17
(15. 02. 2012, 10:54:50)AlineDaryen Napsal(a): Proto je potřeba o tom mluvit. Nemůžeš čekat, že k tobě lidi budou ohleduplní, když nemají ani potuchy, že tě něco zraňuje nebo je ti nepříjemné. Je fakt, že já jsem si na řeči o sexu zvykla a dokonce se jich i aktivně účastním (jsem zvědavá jak opice), ale přátelé vědí, jak na tom jsem, a když někdo udeří na citlivou strunu a mně ujede nějaké nevhodné zasmání nebo "ježíši, fuj", jeden druhému se omluvíme a nic se neděje. Tvoje reakce budou samozřejmě jiné, máš k sexu jiný vztah, ale nějak to s kamarády určitě vymyslíte... od toho jsou to kamarádi, ne?

Skvěle vyjádřeno (jako vždy :) ).
Vždycky, když se mi zdá, že je na mne "svět děsně zlej", tak si musím vzpomenout na jednu hlášku: "Proč se divíš, že ti někdo stojí na kuřím oku, když se vůbec neozveš?" :-p
K řečem o sexu mám podobný postoj jako AD. Jsem schopná žvanit o čemkoli (a nejraději o tom, čemu vůbec nerozumím LOL ), to ale neznamená, že se prakticky účastním... tedy, jak máme zavedeno s některými známými...provozujeme "pouze orální sex" ;) LOL
Pokud mi nějaké téma není hodně po chuti, začnu se nesměle nebo směle ozývat :-p ... pokusím se přehodit na jinou kolej, nebo přímo požádám o změnu tématu...
Odpovědět
#18
Můj názor bude možná trošku ostřejší a peprnější ale život mě naučil upřímnosti takže...

Pohrdám lidmi co si "vyrábí" kariéru přes postel.Dávájí tím najevo že sami jsou neschopni a jediný čím se dokážou uplatnit je sexem.Já tě neznám a tudíž v žádnym případě netvrdím že je to tvůj případ.Ostatně o tom se budeš moci sama nyní přesvědčit jestli tvůj profesní život bude vzrůstat bez ohledu na to jestli s někym spíš nebo ne. Když pomyslím na něco podobnýho musím říct,že jsem hrdej na to že jsem asexuál a že ženy se mnou takhle manipulovat nemůžou.Opravdu jsem šťastnej a ještě víc jsem šťastnej že jsem našel holku svýho života která je též asexuální takže pro mě normální...A k otázce jak můžeme žít bez sexu ? Snadno..Bez masa se taky obejdu protože se mi hnusí zacházení se zvířaty k jeho získání.U sexu se mi hnusí celej ten akt. Ale je pravda že vy sexuálové to nemůžete pochopit protože je pro vás sex na prvním místě a jakmile odpadne, případné manželství je odsouzeno k záhubě.Beru to s nadhledem a aspoň můžu říct,že sex mě a mojí přítelkyni nerozdělí.Je mi jasný že za tento článek sklidim nesouhlasný ohlasy a texty typu "seš hnusnej a nepřemejšlíš když tohle dokážeš napsat" ale já si za svym prostě stojim . A to že točíš dokumenty o sexu..O čem jinym taky když pro tebe tolik znamená?Vždyť svět už je takřka jen o sexu a jen zapnu televizi valí se na mě ze všech stran..Je mi z toho blbě..
Odpovědět
#19
Otázka Jak může asexuál žít bez sexu má stejnou logiku jako otázka Jak může sexuál žít se sexem.Kroutící očima
A Jakub má pravdu, pokud něco umíte, tak bude Vaše kariéra v pořádku. Pokud jste si to všechno jen vysouložila, tak budete nejspíš mít smůlu.
Doporučovala bych spíš nějakého psychiatra, nebo psychologa, který Vám pomůže najít "zakopanýho psa" a pomůže nasměrovat další vývoj.

A dnešní svět je tak přesexován, že snad nediné pořady v TV, kde se nešuká, jsou již jen filmy pro pamětníky. Dělá se mi z toho fakt hnusně. Chci se dívat na film a důležitý je pro mě děj a né, kolikrát jí ho tam/kam šoupnul s pokud možno ještě detailním zobrazením... Zmaten
Odpovědět
#20
Vy jste oba teda hodně radikální.

Ono to nemusí být přímo o uskutečněných aktech. Stačí jen vytvořit atmosféru, že by mohlo k něčemu dojít a muži se hned rozplývají.
Na vytvoření stačí vyzývavý oblečení, pohledy, flirt, náznaky, zvětšený poprsí, minisukně atd.
A jakmile objekt zájmu ztratí atraktivitu - zestárne, není už hlavně na co koukat, a dokonce nemůže technicky dojít k sexu, stáčí muž okamžitě směr zájmu jinam i kdyby pohlednější objekt byl profesně horší než původní.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Další krok v mém životě d--diskusni-forum-kun 5 13615 04. 02. 2015, 18:16:31
Poslední příspěvek: d--diskusni-forum-kun
  Časopis Týden -"Krásný život bez sexu" amo-diskusni-forum-sPH 23 54842 25. 01. 2012, 20:04:55
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex