Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TV Joj - Crepiny s hviezdickou - reportaz
#1
Zdravim,
zase jsem dostal mail hledajici nekoho na rozhovor do reportaze, tentokrat TV Joj.
Hledaji i nekoho, kdo ma prehled o zdejsi komunite.

Originalni mail:
Citace:Dobry den,

volam sa Daniel L. Archleb a chystam reportaz do magazinu TV JOJ Crepiny s hviezdickou na temu asexualita/asexuali.

Hladam niekoho, kto by sa nam vyjadril na kameru. Zaujimala by ma aj online komunita, t.j. pohlad spravcu stranok na to, ako a aki ludia komunikuju na tuto temu online v Cechach a na Slovensku a rovnako aj rozhovory s ludmi, ktori sa povazuju za asexualov.

V pripade zaujmu nie je problem zabezpecit anonymitu (nakrucat zozadu, zmenit hlas, atd...).

Dajte mi prosim vediet, ci mi viete pomoct pri priprave reportaze,

dakujem,

D.

Pokud se nekdo rozhodnete se ucastnit, tak kontakt je levickyarchleb@gmail.com.

Ja mam na to vymluvy: jsem ted pracovne velmi vytizen + posledni dobou tady nejsem moc casto, tak nemam prehled o tom co se delo nedavno + mam skaredy hlas a (Bratislava?) je daleko. ;)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  TV Markiza - reportaz - hleda se clovek s pribehem ke-diskusni-forum-x!k 4 15361 02. 09. 2011, 12:36:42
Poslední příspěvek: Art-diskusni-forum-hur

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex