Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj všem
#1
Dnes jsem se zde zaregistroval a tímto chci všechny přítomné pozdravit a poděkovat za toto fórum.
Je moc fajn, když člověk vidí, že v tom není sám, o asexualitě jako takové jsem se dozvěděl z reklamy na nějaký časopis, myslím Týden, kde byl článek. Jen jsem si to nestihl koupit, tak jsem zagoogloval na narazil na tento web/fórum.
Zatím se tu rozkoukavám a uvítám jakékoliv rady, komentáře, prostě cokoliv co nás posune dál.
Dříve jsem byl dosti sexuálně aktivní ale poslední dobou je to čím dál slabší. Dost vztahů mi skončilo, protože mně to po relativně krátké době přestalo především sexuálně bavit. Občas to ani nešlo :)
To je na začátek vše, předem děkuji a přeji hezký den.
Odpovědět
#2
Sex je nuda, co?
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#3
No hele poslední dobou je to jako když si na nějakým nudnym školení :)
Máš to taky tak?
Odpovědět
#4
Možná jsi měl tolik vztahů, že jsi momentálně sexem přesycený. Nevím, kolik partnerů/ek se skrývá za slovem dost. LOL
Odpovědět
#5
Tak tak, může to být přechodné, než narazíš na tu pravou:)
Odpovědět
#6
Ráno po svatební noci, novomanželka pohladí svého manžela a ptá se ho: Řekni mi, kolik jsi měl žen přede mnou?
- Po pár minutách ticha žena: Tak ne, když se stydíš.
- Moment, stále počítám.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#7
Ten vtip je dobrej :)
Mel jsem jeden zasadni vztah, asi 6 let s par rozchodama a pak zase spolu, jinak divek tak ke 20 celkove.
Posledni pres rok vubec nic.
Takze bych vztah ocenil ale ten sex tet fakt nejak ne no.
Odpovědět
#8
(15. 02. 2012, 21:21:01)krásnoočko Napsal(a): ...jinak divek tak ke 20 celkove...

No teda:)
Myslím, že pro Tebe bude lepší počkat, až zase chuť na sex dostaneš - představ si zamilovat se do asexuálky: co když se Ti chuť zase vrátí?
Odpovědět
#9
Jo, sexualita se během života všelijak proměňuje, aspoň u některých lidí. Řekla bych, že se ti možná ta chuť někdy zase vrátí, když už jsi ji kdysi míval, ale je taky možné, že ne :D

Každopádně vítej!
Odpovědět
#10
A co teprve druhá míza..
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ahoj všem Petu-diskusni-forum-lulu 3 1696 07. 02. 2023, 23:38:52
Poslední příspěvek: Pourq-diskusni-forum-uoiPas
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8897 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril
  Krásný večer všem Zdenek88 0 4886 29. 06. 2019, 22:00:06
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Ahoj všem :-) Myy-diskusni-forum-shka 6 12021 04. 11. 2018, 21:55:56
Poslední příspěvek: ada-diskusni-forum-1987
  Ahoj všem Salo-diskusni-forum-meGog 1 5965 27. 03. 2016, 08:16:36
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex