Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravím:)
#1
Ahoj všem;), měsíc jsem se tady rozhlížela, abych se přesvědčila,že jsem na správném místě.A teď když jsem se v tom už ujistila,ráda bych taky něco o sobě napsala, protože nikomu z okolí se svěřit nemůžu.
Je mi 21 a s přítelem jsme spolu už pátý rok. Před ním jsem měla dva kluky, ale oba vztahy skončily, jakmile začali na mě naléhat se sexem. Tehdy jsem si myslela, že je to tím,že nemám zkušenosti a jsem na to ještě mladá. Pak přišel třetí a můj nynější přítel o 15let starší. On na mě sice s ničím, co se týkalo sexu, netlačil, ale já začala být zvědavá, jaké to vlastně je. Jakmile došlo k našemu poprvé, začal po mě přítel sex vyžadovat docela často. Ikdyž jsem z toho tak nadšená nebyla a nechápala jsem, co celá společnost na tom vidí, vždy jsem na to přistoupila,protože jsem byla stále naivní a čekala,že se mi to začne líbit. Převrat se nekonal a čím víc teď přítel na mě tlačí, tím víc mám k tomu nechuť. Došlo to už do takového stádia, že se mi chce někdy z toho i zvracet. Příteli jsem o svých pocitech a celkově o asexualitě řekla. Na to mi odpověděl,že on bez sexu žít nemůže, a že se mám rozhodnout co chci víc jestli jeho nebo život bez sexu. Ikdyž se rozejít nechceme,protože se máme moc rádi a rozumíme si a plánovali jsme svatbu a děti, vidím to s námi bledě a jen jsem se přesvědčila v tom, že dnešní vztahy jsou výhradně o sexu a ani skutečná láska nedokáže tento pud potlačit.
Odpovědět
#2
Ouvej, to je smůla. Ale možná je načase užít si trochu svobody a poznat i něco jiného než život v páru. Uvázat se takhle mladá, to mi připadá skoro škoda :-)

Pro sexuály, zvlášť ty náruživější, prostě sex důležitý je, to se nedá nic dělat. A málokterý asexuál dovolí partnerovi, aby si to odbýval někde po straně, tudíž je pak situace dost neřešitelná...
Odpovědět
#3
Uteč, pokud nemáš ráda hořké konce.





Odpovědět
#4
(31. 03. 2012, 00:03:30)Asiel Napsal(a): Uteč, pokud nemáš ráda hořké konce.
Vidím to stejně.
Pro sexuály je nepochopitelné, že někdo sex nepotřebuje nebo ho dokonce nesnese. A pokud jsi ve fázi, kdy se ti chce z "toho" zvracet, myslím si, že rozchod bude pořád menší zlo, než si takhle ubližovat a traumatizovat se.
Odpovědět
#5
Nebo mu dávej do čaje brom ;)
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#6
Hmm, trochu mi to připomíná poslední stádium mých vztahů. Tedy jestli ti je na zvracení, to už je prů.....Já vím, člověk partnera má pořád rád, zvlášť, když to jinak klape, ale nejraději ho má jen v tomto stádiu při aktivitách, které se sexu ani dalších intimností netýkají. Tzn., že pokud ti dříve taková aktivita, jako je líbání, hlazení, popř.tanec s partnerem či masáž dělala dobře, začne se ti i toto zošklivovat, protože s hrůzou očekáváš, že i jen po letmém pohlazení a políbení bude ze strany partnera vyžadován sex, protože on se vzruší, kdežto ty při těchto nevinných hrátkách ztuhneš a udělá se ti zle, že už je to zase tady a bude naléhat. Výmluvy na všechno možné typu teď ne, nemám na to náladu, něco právě dělám, nemohu, jsou pro partnera spouštěčem a hádka je na světě. Dlouho jsem se zapírala a říkala si, mám ho přece ráda, ale nakonec poznáš, že to nejsi ty, tvé já se zcela ztratí a je to pro tebe neúnosné. Nechci radit, ale pokud ti partner říká, že bez sexu nemůže žít, má pravdu a nezmění se, nespoléhej na to, že senilita přijde brzy, nepřijde a tvůj partner může být klidně do 70 let sexuálně aktivní (docela dobré je se podívat i na jeho tatínka, jestli je stále "při chuti"). Nechci radit ani ti nic podsouvat, jen se prosím zkus nad tím zamyslet.
Odpovědět
#7
Také bych byla pro rozchod, teda, pokud se nebojíš života o samotě.
Všechno dobře dopadne, ale jak, to už záleží na nás.
Odpovědět
#8
(31. 03. 2012, 15:26:06)Blues Napsal(a): Hmm, trochu mi to připomíná poslední stádium mých vztahů. Tedy jestli ti je na zvracení, to už je prů.....Já vím, člověk partnera má pořád rád, ............ ........... .. ... ... ...Nechci radit ani ti nic podsouvat, jen se prosím zkus nad tím zamyslet.

Skvěle vystižený problém.


Pro Timantti:
Zdravím a vítám Tě! :)
Též doporučuji zvážit po téhle stránce...
Jestliže ve vztahu nebudeš spokojená, a to zcela jistě nebudeš, budeš-li nucena si intimnosti znechucovat, hnusit si partnera a na závěr možná i sama sebe, těžko bude spokojený i partner a bude to chtít opět řešit... :-(

Kromě toho si myslím, že není špatné postarat se především o nejdůležitějšího člověka ve Tvém životě, a tím jsi Ty! :) Teprve až je dobře postaráno o něj, můžeš se starat o blaho někoho dalšího....
"Miluj bližního svého jako sebe samého" :), tedy logicky nejdřív poskytnout lásku sobě, protože máme-li dostatek, je snadné rozdávat i ostatním. Nemáme-li dost ani pro sebe, co potom rozdáváme těm druhým??? Kdo ví, co jim to kolikrát podstrkujeme v domění, že je to láska?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex