Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravím a pozdravuji ;)
#1
Rainbow 
To že mi chybí jistá dávka sexuálního apetitu jsem pocítil už když jsem dospíval - teď je mi dvacet a nepozoruji na sobě žádnou změnu.
Rodiče už jsem připravil na to, že se vnoučat zdřejmě nedočkají, ikdyž kdo ví - třeba mne jednou něco dostatečně nabudí a zbavim se svojí ''frigidity'' LOL

Svůj stav a s ním spjaté deprese jsem už v prváku začal řešit marihuanou a vcelku se mi to osvědčilo - přivedlo mě to k mnohem kreativnějšímu pojetí svého okolí a světa vůbec. Často mi příjde že už to spíš vnímám jako zažitou filosofyckou cestu než jako sexuální poruchu, jinak řečeno částečné prokletí a zároveň požehnání přírody.

Rozhodně bych se neoznačil za samotáře - mám dost přátel a věčně někde lítám po fesťácích poslední dobou, jenom si o tomhle tématu s nikým ze svích přátel moc nepopovídám.

btw - Rád bych poděkoval tomu, kdo vytvořil tohle fórum - vůbec bych si nemyslel že je na tom tolik lidí stejně jako já.
Odpovědět
#2
Ahoj, vítej. Líbí se mi tvůj titul pod jménem. :-D
Odpovědět
#3
Díky, ten tvůj v sobě taky nese jasné poselství, ze kterého by asi ultra-levice nebyla moc nadšená :DD
Odpovědět
#4
Bohužel ne - jedu na Slapy a nikdo by mi to nezalil... kdyby nebyl ten automatickej drip tak drahej tak bych to neřešil ani :D
Hluboký spánek v hlavě rána děsná mi přetrhla, že procitl jsem skokem jak ten, kdo mocí vyburcován ze sna. I rozhléd' jsem se odpočatým okem.
-Dante Alighieri - Božská komédie, Peklo, Zpěv IV.
Odpovědět
#5
(07. 05. 2012, 11:07:31)Hagrid000 Napsal(a): Svůj stav a s ním spjaté deprese jsem už v prváku začal řešit marihuanou a vcelku se mi to osvědčilo - přivedlo mě to k mnohem kreativnějšímu pojetí svého okolí a světa vůbec. Často mi příjde že už to spíš vnímám jako zažitou filosofyckou cestu než jako sexuální poruchu, jinak řečeno částečné prokletí a zároveň požehnání přírody.

Marihuana je požehnání, a nejen pro ty, kdo ji užívají. Mám pocit, že jsem nejlepší lidi poznala, teprve když jsem se dostala mezi kreativní "poživače" – i když někdy jsou ze střízlivého hlediska na zastřelení :-). Sama o změněné stavy vědomí nestojím, celý můj život je jeden velký změněný stav a z depresí se dokážu vypsat, ale ten názor, že asexualita je jak prokletí, tak požehnání rozhodně sdílím.

Vítej!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex