Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Můj přítel nejspíš nemá rád sex
#1
V první řadě jsem vás všechny chtěla pozdravit a vlastně poděkovat, že něco jako tyto stránky existuje. Snad mi alespoň z části pomůžete poradit a ja si vyslechnu názor někoho nezaujatého a někoho, kdo může mít stejný problém s partnerem a nebo osobní zkušenost.

Je mi 20 a partnerovi je 21. Jsme spolu 4 měsíce. Znam ho již déle a vždy ve mě probouzel velkou sexuální touhu. Jak už jsem psala, před 4 měsíci jsme spolu začali chodit a vše bylo a pořád je, abyste rozuměli, krásné. Je naprosto milý, citlivý, ochotný, pracovitý, emaptický... Přesně tak, tak jsem si vždy přála. Ale vše má nějaké ale a nějaký háček.. A i můj příběh ho má.

Když u nás poprvé spal, těšila jsem se, říkala jsem si, že prožijeme krásnou noc. Zmýlila jsem se. Sex rozhodne nechtěl a ani žádné jiné věci. Jen tak ležet a mazlit se. Což mě trošku zarazilo, ale zaroveň potěšilo, přece jen je fajn, když vás člověk nechce jen na sex.
Když u nás spal po měsíci znovu a k sexu opět nedošlo, už mi to bylo divné. Sice chtěl abych mu to udělala rukou, byl věčně nadrženy.. Ale sex ne... Provokoval mě ze zadu... Když zajdu hodně do detailů, třeba si ho i vyndal a přejížděl s ním po mých kalhotkách. Ale pak ho vždy zandal. Jako by napínal sám sebe. Jednou i pronesl: "Trápím Tě, vid? Já vím.."

Po pár týdnech jsem začala logicky přemýšlet nad tím, že se mu teda asi nelíbím a že ho nepřitahuju... Ale nezapadalo mi do toho to, že je vzrušenej, často mu stojí.. (Sice při situacích, kdy bych nečekala, že se mu postaví, ale to je jedno).
Když jsem si s ním o tom chtěla otevřeně promluvit, tak mi na to řekl to, že chce víc času, že to nechce uspěchat, chce aby to bylo nenásilný, aby to nebylo plánovaný... A že se mu hrozně líbí, jak je nam spolu fajn a jak si rozumíme.. ale že na vše je dost času.. A že to rozhodně není ve mě, že to měl i s ostatníma holkama..Ale že pochopí, když ho kvuli tomu nechám. Což bych neudělala. Mám ho moc ráda a je mi s ním skvěle, ale tohle mě přece jen trápí..
Logicky mě napadlo i to, že je gay, nebo i panic.. Tomu, že je panic jsem věřila tak měsíc a můžu říct, že hodne vecí by se tím vysvětlilo a i mě to uklidnilo.. Když jsem ale získala jistotu, že panic není, tak se to vše rozjelo na novo.
Jinak je úžasně aktivní. Rád mi to dělá, různými způsoby. Odeme chce abych mu to dělala... Sam si to děla denně. S tím se mi svěřil. Také mě nedávno překvapil tím, že mě provokoval a pak řekl, že by chtěl zkusit "ZKUŠEBNÍ ZÁSUN"... popravdě jsem nevěděla, co si pod tím představit a připadalo mi to docela komické. Ke zkušebnímu zásunu nakonec nedošlo.

Také mi prozdradil příhody z dětství, které by možná mohli souviset s jeho problémem. Říkal, že jako když byli se sourozenci malí, tak to rodiče dělali pravidelně několikrat týdně. Bohužel i přes den, když byly děti doma.. Děti vyhnali do vedlejší místnosti se záminkou, že se jdou MASÍROVAT. Děti ale opravdu nejsou hloupé, jak hodně z nás už jistě pochopilo.. A oni rozhodně také nebyly.. Jejich masírování rychle prokoukly a bohužel i několikrat nechtěně viděli. Co jsem ale vůbec nepochopila bylo to, že velmi zvídavé děti vymyslely to, že rodičum podstrčí do ložnice kameru a když došlo na jejich pravidelne "masáže" kameru zaply a pak se na záznam podívaly. Říkal mi, že to bylo nejhorší věc, co mohli udělat.. A že se bojí, že ho to trošku ovlivnilo.. Nevím, jestli je to možné až do takové míry.. Co si o tom myslíte vy ?

Teď jsme ve fázi, kdy ve mě třeba chvíli je, ale je to třeba nepohodlné a chci zmenit polohu, ale už na něm vidím, že to bude problem.. a po pár zásunech to skončí. Jediné, co zátím úspěšně funguje, je to, že když ho uspokojuji a přichází pomalu k vyvrcholení, vnikne do mě a udělá se do mě... To se mu líbí. Tak vám nevím, třeba se k tomu zdárnému ZAČÁTKU dopracujeme takhle od KONCE...

Vím, že můj příběh je hodně rozsáhlý a budu moc vděčná, pokud se najde někdo, kdo si ho bude ochotnej přečíst a snad i napsat pár řádků.

Přeji krásný večer. Týna
Odpovědět
#2
Ahoj Týno,

pochybuju, že tvůj přítel je asexuál, protože má zjevně zdravé libido a cítí i sexuální touhu a přitažlivost, ale zjevně je jeho sexualita komplikovanější než obvykle. On sám asi nejlíp ví, jestli ho tak ovlivnila neobvyklá sexuální "výchova" v dětství nebo jestli je prostě tak trochu zvláštní od přírody. Každopádně je hezké, že s ním máš trpělivost a k ničemu ho nenutíš.

Myslím, že je na tobě, jak to budeš dál snášet. Vypadá to, že když budeš trpělivá, k něčemu se časem společně doberete.

Už jsi kromě toho, že je panic, vyloučila i to, že je gay? V jednadvaceti si to ještě vůbec nemusel uvědomit, taky je možné, že ho přitahují natolik dívčí typy mužů, že cítí silnou romantickou přitažlivost i k ženám... Další možnost je, že má nějak posunutou sexuální identitu, nemá úplně jasno v tom, jestli je muž nebo žena (to mám třeba já). Existují i muži, kteří jsou vlastně lesby v mužském těle, i pro ty prý bývá klasická soulož trochu problém.

Pokud to chcete společně dál zkoumat, asi by to chtělo načíst nějakou literaturu nebo vyhledat pomoc terapeuta nebo sexuologa. Ale pokud nehrozí, že se váš vztah kvůli tomu rozpadne, snad by bylo lepší nechat to přirozeně plynout a zbytečně se v tom nerýpat. Ber to prostě tak, že je jiný, ale na tom ještě nemusí být nic zlého :-)
Odpovědět
#3
Já Ti moc děkuji za Tvou odpověď. Potěšilo mě to.
No zatím to řeším jen já. Nechci to na něj vybalit, že mě to trápí. Kamarádka do mě pořád reje, ať ho nechám, že to bude jen a jen horší. Ale mě na něm vážně záleží a jsem do něj zamilovaná. Stojí mi za to, to zkusit.

To že je gay jsem nevyloučila. Jestli to tak vážně je, tak s ním nic bohužel nenadělám. Ale myslím, že není. Ale co já vím, co se mu odehrává v hlavě. To může vědět jen on sám. Jak píšeš, libido má opravdu skvělé a to je právě to, co mě zaráží.. Ale už teď si myslím, že jsme pokročili.. A chce to fakt jen hooodně času. Mě prostě jen zaskočilo, že ten sex nevyžaduje, jako většina chlapů.

Největší problém, který mě asi trápí, je ten, že mi chybí taková ta tělesná blízkost. S bývalým přítelem jsme spolu byli 4 roky a sex byl samozrejmostí a pravidelností. Kvůli nynějšímu přítelovi jsem se s tím předešlým rozešla.. A o to víc mě to trápí, protože na to sexuální blízkost jsem si prostě zvykla.. A teď mi chybí.
Tento přítel je mazlivý, něžný, hodný... Ale v tomto je problém. Já dám na Tvou radu a nechám to plynout, protože je asi brzo dělat ukvapené závěry a rozhodnutí.. Třeba spolu jednou budeme mít kvalitní sex ;).
Odpovědět
#4
(31. 05. 2012, 10:32:57)Týna Napsal(a): ...kvalitní sex ;).

Tak při tomhle spojení se vždycky otřepu...


JInak si myslím, že Tvůj přítel by byl normální, nebýt toho traumatu z dětství, někteří rodiče jsou fakt nezodpovědní.
Asi to chce jen trpělivost, čas, nic víc. Hlavně pomalu a do ničeho ho nenuť.
Odpovědět
#5
To máš pravdu, jak vlastně asi vypadá ten "KVALITNÍ SEX.." ?

Takže myslíš, že to trauma na to může mít velký vliv? On sám řekl, když mi to vyprávěl, že je to asi jeden z důvodů, proč má blok... Je to fakt nezodpovědnost.. Já jsem své rodiče taky několikrát slyšela.. To se mi myslím asi nevyhne nikomu.. Ale co je moc, to je moc..
Odpovědět
#6
(31. 05. 2012, 10:32:57)Týna Napsal(a): Kamarádka do mě pořád reje, ať ho nechám, že to bude jen a jen horší. Ale mě na něm vážně záleží a jsem do něj zamilovaná. Stojí mi za to, to zkusit.

No, jste spolu čtyři měsíce a spíš se to zlepšuje, ne? Navíc kvalitní sex je opravdu dost široký pojem, pro každého je kvalita v něčem jiném. Záleží vážně spíš na tobě, jestli ti ta tělesná blízkost schází tak moc, že to jednou může být důvod k rozchodu, nebo jestli je to pro tebe jenom nezvyk po předchozím vztahu.

Přeju, ať se vám oběma daří!
Odpovědět
#7
Já Ti moc děkuji. Docela jsem se uklidnila touto diskuzí...Snad to nebude tak horké. Přeji hodně úspěchů v životě i Tobě.
Odpovědět
#8
(31. 05. 2012, 11:41:53)Týna Napsal(a): To máš pravdu, jak vlastně asi vypadá ten "KVALITNÍ SEX.." ?

Takže myslíš, že to trauma na to může mít velký vliv? On sám řekl, když mi to vyprávěl, že je to asi jeden z důvodů, proč má blok... Je to fakt nezodpovědnost.. Já jsem své rodiče taky několikrát slyšela.. To se mi myslím asi nevyhne nikomu.. Ale co je moc, to je moc..

Já být na jeho místě, tak na sebe asi nenechám do smrti nikoho ani sáhnout:), bezesporu je to ta příčina.
A určitě se to časem bude zlepšovat, pokud ovšem nebudeš pospíchat, to je hlavní podmínka - mluvím z vlastní zkušenostiŠklebící se

Odpovědět
#9
Taky si nemyslím, že by byl asexuál. Spíš to bude tím zážitkem z dětství.
Navíc mi příjde, že 4 měsíce není zase tak dlouhá doba. Osobně nechápu lidi, co dokážou mít sex dřív než po půl roce chození, ale to je asi jenom můj osobní problém. Nechápu, jak můžou mít k někomu tak brzo tak velkou důvěru, že s ním jsou schopní dělat něco tak intimního. Po pár měsících se nedá říct, že někoho znáš. Spíš tak po roce. Pro mě je strašně těžké někomu opravdu věřit (nesouvisí to s ničím sexuálním, prostě jenom další problém navíc).
Každopádně člověk s nějakým traumatem může být podobně "zabržděný" jako já, i když z jiného důvodu.
Odpovědět
#10
Jojo 4 měsíce nejsou dlouhá doba. Ale spíš mě překvapilo to, že není jako většina kluků v jeho věku. Při tom na mě vždy působil zvláštním sexuálním kouzlem, jestli se to dá takto nazvat..
Ale postupujeme :). Včera jsme měli poprvé sex. Tedy néé uplně až do konce, ale chvíli něco proběhlo. Spíš začínam pociťovat, že z jeho strany je nedostatek zkušeností po této strance.. A že po těch malých zkušenostech si v tom nenašel takové zalíbení, jaké v tom mohou najít zamilovaní lidé... a nebo lidé, kteří mají sex rádi.
Bude to stát usilí a čas. Ale kdo si počká ..... :)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Můj příběh sang-diskusni-forum-ius94 0 1624 18. 08. 2022, 21:58:20
Poslední příspěvek: sang-diskusni-forum-ius94
  Můj příběh Arch-diskusni-forum-ippus 4 8374 17. 08. 2022, 18:59:51
Poslední příspěvek: Nevim-diskusni-forum-Neznam
Lightbulb můj psychologický výzkum + něco o mě Iva-diskusni-forum-na69 17 11602 15. 08. 2022, 10:16:46
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Můj příběh Ilm-diskusni-forum-atar 35 47602 03. 06. 2021, 18:11:02
Poslední příspěvek: Ilm-diskusni-forum-atar
  Můj příběh? Pyrok-diskusni-forum-inetik 11 18845 02. 03. 2021, 20:48:04
Poslední příspěvek: Mar-diskusni-forum-gret

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex