Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozdravujem z Bratislavy :)
#1
Ahojte, volám sa Kika, som tu nová a musím sa priznať, že keď som tu na zoznamke zbadala, koľko je ľudí s asexualitou, ktorí sa potýkajú s rovnakým nepochopením alebo zdieľajú rovnaké / podobné emócie, myšlienky na sexualitu, tak som sa normálne rozplakala :D Ale od radosti, samozrejme.
Mám za sebou prvý a posledný cca 4 ročný vzťah s mužom, ktorý skončil pred 8 rokmi, odvtedy som single. Sex som nikdy nemala, pretože prvý pokus dopadol príšerne a vyvolal vo mne traumatizujúci zážitok, následné intímne zážitky sa taktiež na mojej psychike dobre nepodpísali a odvtedy som sa zaprisahala, že nič sexuálne s mužom nechcem zažiť. Po rozchode som mala niekoľko sedení u sexuologičky a na tom poslednom zhruba pred mesiacom mi potvrdila možné lesbické sklony, hoci práve kvôli asexualite nedokážem zistiť, či by som dokázala mať niečo intímne so ženou. Neviem ani vyhodnotiť, či sa skôr približujem k asexualite alebo demisexualite. Už asi 5 rokov užívam antikoncepciu (zdravotné dôvody), ktorá mi znížila libido na -1000 :D Som rada, že toto všetko o sebe viem, strašne sa mi uľavilo, nie som z toho v depke, pretože zdravotne si prežívam oveľa horšie veci, než je sexuálna orientácia :D Budem veľmi rada, keď mi zareaguje ktokoľvek, žena, či muž, rada spoznám niekoho nového v mojom veku, s kým môžem zdieľať tieto pocity, a kto sa na mňa nebude dívať ako na pokazený kus prírody :) 

Všetkých vás pozdravujem  Srdce
Odpovědět
#2
(27. 08. 2023, 20:01:50)Piki Napsal(a): Ahojte, volám sa Kika, som tu nová a musím sa priznať, že keď som tu na zoznamke zbadala, koľko je ľudí s asexualitou, ktorí sa potýkajú s rovnakým nepochopením alebo zdieľajú rovnaké / podobné emócie, myšlienky na sexualitu, tak som sa normálne rozplakala :D Ale od radosti, samozrejme.
Mám za sebou prvý a posledný cca 4 ročný vzťah s mužom, ktorý skončil pred 8 rokmi, odvtedy som single. Sex som nikdy nemala, pretože prvý pokus dopadol príšerne a vyvolal vo mne traumatizujúci zážitok, následné intímne zážitky sa taktiež na mojej psychike dobre nepodpísali a odvtedy som sa zaprisahala, že nič sexuálne s mužom nechcem zažiť. Po rozchode som mala niekoľko sedení u sexuologičky a na tom poslednom zhruba pred mesiacom mi potvrdila možné lesbické sklony, hoci práve kvôli asexualite nedokážem zistiť, či by som dokázala mať niečo intímne so ženou. Neviem ani vyhodnotiť, či sa skôr približujem k asexualite alebo demisexualite. Už asi 5 rokov užívam antikoncepciu (zdravotné dôvody), ktorá mi znížila libido na -1000 :D Som rada, že toto všetko o sebe viem, strašne sa mi uľavilo, nie som z toho v depke, pretože zdravotne si prežívam oveľa horšie veci, než je sexuálna orientácia :D Budem veľmi rada, keď mi zareaguje ktokoľvek, žena, či muž, rada spoznám niekoho nového v mojom veku, s kým môžem zdieľať tieto pocity, a kto sa na mňa nebude dívať ako na pokazený kus prírody :) 

Všetkých vás pozdravujem  Srdce

Ahoj, sice bydlím od tebe daleko ale mám podobné problémy :D Kdybys chtěla s někým pokecat, klidně napiš :)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex