Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O co asexuálové přicházejí aneb láska se vším všudy
#1
Nela:A popravdě, já osobně bych přivítala více názorů sexuálních lidí na věc, jak vůbec vnímají lásku k partnerovi, fyzickou přitažlivost..., jejich prožitky k tomuto-pro porovnání. Takto tu máme jen víceméně podobný obraz daných věcí a to může vést i k tomu, že se tu lidé utvrzují vzájemně jen v nějakém stereotypu v pohledu na sexualitu, ale realita je třeba jiná. Na Avenu jsem viděla třeba vlákno, kde sexuální lidé popisovali, co se s nimi doslova děje při prožívání sexuální přitažlivosti k partnerovi, včetně fyzických pochodů a bylo to hodně zajímavé.
---
Dobra: Hm, takové vlákno bych také uvítala - autentické zkušenosti sexuálů, kteří se zajímají o asexualitu. A tím, že by to bylo samostatné téma, tak ti asexuálové, kteří nemají zájem o sexu ani číst, tak by také mohli být spokojeni. Navrhuji ti, abys to vlákno založila nebo ho založím já.Velmi šťastný
---
Nela:Prosím, založ to téma Ty...;)
---
Tak jsem ho založila.:)
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#2
No toto... Ten název je poněkud...jak to říct decentně...nepovedený. Dává to dojem jakože asexuálové jsou nějací chudáčci, co nikdy nemůžou zažít pořádnou lásku ("se vším všudy"), že o něco přichází... to můžu z druhé strany říct, že sexuálové jsou chudáčci, protože je ovládají jejich pudy a nikdy nemůžou zažít pořádnou lásku, protože staví vztahy na sexu a ne na citech.
A to je stejně nesmyslný výrok jako nadpis tématu.

EDIT: A umístila bych to do sekce pro sexuální partnery, přátele a blízké.
Odpovědět
#3
:D Souhlasím s MadRat. Prostě některé možnosti se vzájemně vylučují a je nesmysl to brát tak, že někdo o něco přichází. To bychom také mohli lidem, kterým vyhovuje mít jednoho partnera, vnucovat možnost vztahu s více lidmi zároveň protože jinak přicházejí o možnost sexu ve třech (a více) lidech založeném na lásce ;)
Odpovědět
#4
Nápis jsem stvořila na základě mojí doměnky, možná i trochu zkušenosti, jak se na asexuály dívají sexuálové. Z mojí strany je to myšleno ironicky, protože asexuálové nemohou přijít o něco o co nemají zájem a láska se vším všudy je pro asexuála láska bez sexu, protože sex je pro něj nic, tzn. že on miluje také se vším všudy.:):)
Myslela jsem, že to bude zřejmé v mém prvním příspěvku, kde cituji Nelu a sebe. Nela je na těchto stránkách pro mě takovým představitelem sexuálů (v dobrém slova smyslu), kteří by chtěli, aby asexuálové poznali, že trocha sexu neuškodí, že to podpoří vztah. Někdy se mi zdá, že neví co to asexualita je. Ale mám ji moc ráda. Dokonce jsem očekávala, že bude první, kdo na toto téma něčím přispěje a mám pocit, že ona pochopila, že to myslím ironicky, proto se ještě neozvala. Kdybych byla sexuál - to vlákno je pro sexuály - tak bych název tohoto tématu ovšem myslela smrtelně vážně.Výstraha
Proto mě rozesmálo, že prvními přispěvatelkami jsou MadRat a Katrina, o kterých si myslím, že jsou ortodoxní asexuálky. Čekala bych od nich, vzhledem k tomu, že mě aspoň trochu znají, že název tématu pochopí tak, jak jsem ho myslela.LOL
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#5
Já bych zase Dobru podpořila, že se vůbec ujala tohoto tématu....k výše uvedenému...vzpomínáte na příspěvky uživatele jménem Sysel? Ten zrovna nevypadal, že je se svou asexualitou příliš spokojen, stále řešil, co kdyby se to dalo léčit a tak, co by za to dal...neznamená, že všichni se cítí spokojeni a v pohodě, poplatně tomu, jací jsou...někteří ano, ale někteří ne.
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#6
(09. 08. 2012, 14:06:27)Nela Napsal(a): Já bych zase Dobru podpořila, že se vůbec ujala tohoto tématu....k výše uvedenému...vzpomínáte na příspěvky uživatele jménem Sysel? Ten zrovna nevypadal, že je se svou asexualitou příliš spokojen, stále řešil, co kdyby se to dalo léčit a tak, co by za to dal...neznamená, že všichni se cítí spokojeni a v pohodě, poplatně tomu, jací jsou...někteří ano, ale někteří ne.
Děkuji ti za podporu.Vysmátý Skutečně při vymýšlení toho názvu jsem hledala něco co by odpovídalo i asexuálům i sexuálům. A protože jsme na stránkách asexuálů, tak jsem zvolila pro asexuály humor /pro někoho možná příliš skrytý - asi jsem měla přidat tohoto smajlíka:Pán zelený/,ale protože vím, že sexuálové si tohle myslí, tak pro ně - protože toto je jejich téma - tak jsem zvolila jejich smrtelně vážný názor.:)
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#7
Chtelo by to trochu nadhledu. Podle me je pravda, ze asexualove prichazeji o sex. Stejne jako ja prichazim o skupinovy sex a kdovi co jeste a vubec, ale vubec mi to nevadi....
Odpovědět
#8
...a stejně tak strašpytlové typu já, přicházejí o pocit při seskoku padákem, anebo lidi, co nesnáší kopr o koprovku, případně bezvěrci o víru... kde je problém?
jinak, ironii nadpisu jsem taky nepochopila...a dneska asi nemám chápavý den, protože mi ani nedochází užitečnost tématu
Odpovědět
#9
Mimochodem, teď se omlouvám, pokud to nějak pletu, ale pokud si pamatuji správně, tak Sysel měl problém s tím, že měl erekci bez ohledu na to, jaká byla situace - tedy že ve vhodné situaci nic a pak zase ano, ale to zrovna nebyla partnerka poblíž nebo nachystaná na sex. Což je pro člověka, který má o sex zájem, opravdu problém, ať už je to asexuál, nebo ne.
Odpovědět
#10
(09. 08. 2012, 16:12:16)Frisket Napsal(a): ...a stejně tak strašpytlové typu já, přicházejí o pocit při seskoku padákem, anebo lidi, co nesnáší kopr o koprovku, případně bezvěrci o víru... kde je problém?
LOL Nikde, přicházet můžeš jenom o to, co chceš dělat, ale nemůžeš.

(09. 08. 2012, 16:12:16)Frisket Napsal(a): jinak, ironii nadpisu jsem taky nepochopila...a dneska asi nemám chápavý den, protože mi ani nedochází užitečnost tématu
Ironii by pochopil leda tak jasnovidec. Lepší by bylo něco jako "Sexuálové, proč je pro vás sex důležitý?"
Užitečnost tématu vidím v tom, že je dobré chápat druhou stranu. Aspoň částečně.

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex