Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O asexualitě v Lidových novinách
#1
http://relax.lidovky.cz/naveky-stastni-i...vztahy_glu
Odpovědět
#2
To je asi jeden z nejlepších článků, jaké jsem o nás v češtině četla. Na přiměřeném prostoru maximum srozumitelně, nebulvárně podaných informací.

Sakra, příští rok najmeme figuranty a Pride doslova ovládneme – co vy na to? :p
Odpovědět
#3
celkem inteligentní článek!

"Asexuálové mohou být i velice atraktivní lidé, kterým rozhodně nechybí sex-appeal. To může být matoucí pro jejich okolí a neustálé odmítání obvykle jen zvyšuje touhu po nich." :))
Odpovědět
#4
Asi nejlepší článek, který jsem na to téma četl. Také jsem se v něm nejvíc našel. Zkrátka celou věc nijak exaktně nevymezuje, ale zahrnuje celou škálu lidí, kteří prostě sexovat nechtějí.
Odpovědět
#5
(20. 09. 2012, 18:16:30)janicka Napsal(a): "Asexuálové mohou být i velice atraktivní lidé, kterým rozhodně nechybí sex-appeal. To může být matoucí pro jejich okolí a neustálé odmítání obvykle jen zvyšuje touhu po nich." :))

No, tak to je přesně o mně! :p :)
Jinak vcelku smířlivý článek, jsem ráda, že tam zmínili biologické i psycho-sociální důvody asexuality.
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#6
Také si myslím, že je to velmi kvalitníé článek, asi nejlepší co jsem četl v poslední době na běžných zpravodajských serverech. Jen si říkám, že buď to s tou "nutností" sexu v dnešní společnosti (viz odstavec nad fotografií dvojce v červeném kabrioletu) není tak horké, nebo mám opravdu perfektní maskování.

PS: S asexualitopu u pískomilů to můžu potvrdit - jednoho takového jsme měli. Byl schopný klidně sedět vedle misky a ládovat se zrním, zatímco druhý se s ním pokoušel ze zadu pářit (oba byli samic, u pískomilů se totiž samci z jednoho vrhu snesou i v dospělosti).
Odpovědět
#7
Teď jsem chtěl kouknou na odkazovaný článek a odkaz už není funkční, protože se změnila adresa a ten, kdo prováděl změnu, tam zapoměl dát ošetření staršího formátu adres (což je trestuhodná nebalost). Správný odkaz je nyní tady.
Odpovědět
#8
Hezký článek.
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex