Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravím spřízněné duše
#11
(13. 10. 2012, 10:34:34)spagetka Napsal(a): Vítej mezi spřízněnými dušemi, " dvojče". Když jsem si Tvůj příspěvek pročítala,tak mi to fakt připadalo,jako bych měla sestru,která je na tom stejně,jako já. Akorát,že Ty máš tu obrovskou výhodu,že jsi ještě takhle mladá. V Brně jsem několik let žila,právě v tom věku po dvacítce,a vždy jsem měla pocit,že tohle město je introvertům příznivě nakloněno. Zrovna zítra pojedu přes Brno do Vyškova,v obou městech navštívit hřbitovy,tak se těším,až se Brnem projdu,a zase ucítím tu jeho specifickou atmosféru. Do turistického oddílu jsem tam chodila,sídlil v Řečkovicích,ale nevím,jestli ještě funguje. A na kulturu je tam nejlepší Hadivadlo. Chválící
Rozhodně nic nevzdávej,ted se soustřed na studium,at ho úspěšně zvládneš,protože tím si život významně usnadníš,když si po škole budeš moci vybrat nějaké kvalitní zaměstnání.;)

Tak to jsem ráda, že jsem našla podobně založeného člověka. A že zájem o turistiku není divná věc, jak jsem se dozvěděla. A písnička Turista je podle mě dosti nepěkná. Z divadel mám nejradši Městský. To ale srovnávám jenom s Janáčkovým, to mě dost zklamalo.
Brno mám opravdu moc ráda. Dojíždím tam už od střední a nedám na ně dopustit. Hezké, pestré a příjemné město (snad kromě hlavního nádraží) a i když jsem někde četla, že je to největší vesnice v Česku, tak pořád je větší a lepší než ta moje.
Studium je v současné době jediná věc co mám a co mě celkem baví, což moji spolužáci opět nemůžou pochopit. Moje mamka taky říká, ať se nenechám zviklat blbýma kecama. Chtělo by to malinko sebevědomí. Moc díky za podporu!! Opravdu si toho vážím.
(12. 10. 2012, 21:09:35)houba Napsal(a): Ahoj. Se spolužáky si nerozumíš, nemáš tam nějaké lidi se kterými máš např. společné zájmy, společnou řeč? Zkus se třeba v Brně začít věnovat nějakému koníčku u kterého by ses setkala s jinými lidmi. Nevím co by tě tak mohlo bavit. Nějaký sport, malování? Já jsem se tak dostal k tanci.

Pokud bych to měla spočítat, tak si ve škole rozumím dohromady se 4 lidmi, 1 kamaráda loni vyhodili (trošku málo na to, když ta škola má cca 5000 studentů). Spolužáci ze studijní skupiny jsou zčásti bývalí spolužáci ze střední, se kterýma jsem společnou řeč nikdy nenašla. Vyznávají jediné trávení volného času a to chlastem, disko, apod. Sport jsem zkoušela v rámci školy, jenomže mi to seznamování opravdu nejde. Baví mě kolektivní sporty, jenomže když ty lidi neznám a oni se znají mezi sebou, tak akorát přemýšlím nad tím, že zrovna blbě nahraju nebo netrefím koš. Nemusím dodávat, že to ostatní otrávilo a mě taky.
Odpovědět
#12
No tak 4 lidi není zas tak málo ;) Možná je lepší jeden člověk, který pro tebe něco znamená, než tisíce pseudokamarádů a známých. Zkrátka nejde o počet. Ale vzhledem k tomu, že tě to trápí, tak jsi ještě nenašla co hledáš. No nevím... Nenech se tím odradit, že ti to nevyšlo u toho sportu. Já to znám. Prostě když je člověk uzavřený, tak ostatní se mu často začnou tím víc vyhýbat, protože z něho cítí napětí a necítí se s ním dobře. Takže je to těžší a na sebedůvěře to taky nepřidá. Ale tak chce to občas něco zkusit a být aktivní. Když narazíš na skupinku lidí se kterýma si budeš rozumět, tak bude všechno hned jiné a i do budoucna to pak půjde líp.
Zkus něco co by tě fakt bavilo. Prostě abys tam nešla s tím, že chceš někoho poznat. Jde o to pustit se do něčeho organizovaného a pro tebe zajímavého a zábavného. Pokud něco takového je. Ale dneska je spousta různých kurzů (i totálně ulítlých), kroužků atd. Hlavně v Brně je fakt všechno.
Když něco takového najdeš, tak je velká pravděpodobnost, že narazíš na podobné lidi pro které budeš zajímavá.
Odpovědět
#13
Jestli chceš " úlet ",začni trénovat dřevěný šerm s oddílem Brněnské svině. ;) Už ten název je dostatečně ulítlý,což teprve výjezdy na různé bitvy... LOL Jednou jsem byla na jedné,kde se nás řezalo 800 ! Tam by sis určitě kámoše našla. ;)
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#14
Tak buď sme jednovaječný dvojčata nebo já nevim :) Ale důležitý je si to tak nebrat. Určitě se najde někdo, kdo nebude idiot a bude tě brát takovu jaká si (já vim, že to zní hrozně klišeticky) a hlavně se vykašlat na všechny, který ti řikaj, že si divná nebo se na tebe povyšujou. Drž se holka ;)
Nechci dráždit jen pár lidí, chci provokovat a otravovat úplně všechny. - Kurt CobainSrdce
Odpovědět
#15
Lucko, v 21 letech je brzy na nějaké bilancování o neprožitém životě. To nejlepší začíná někdy o 8 let později, tomu můžeš věřit. Člověk už má o lecčem jasno a může se vrhnout plnou silou do víru všeho, co ho bude bavit. A protějšek se snad taky najde, když koukneš na vytíženost těchto stránek, tedy, pokud se nějakého "párování" (věřím, že na těchto stránkách to nikdo nebude zaměňovat s pářením) nebojíš. Lidé se navzájem ovlivňují a to, že některé věci cítíš jinak, není důvod, proč bys měla být někde v koutě a zatvrzele stát na nějakém jednom místě.
Odpovědět
#16
Také myslím, že 21 let je ještě moc brzo na podobně ponuré myšlenky. A je pravda, že existuje opravdu mnoho bizarních koníčků, okolo kterých se soustřeďují neméně bizarbní lidé a to do té míry, že se mezi nimy "normální" lidé cítí divně :-)
Odpovědět
#17
Tak s těmi extrémy, jak tomu říkáš, nejsi sama. Například já jsem stejně velký asociál asi jak ty, podle toho jak to poslouchám. A pokaždé, když změním místo, školu, nebo teď dokonce stát, tak si říkám, jak strašně se změním, že se budu snažit s lidmi mluvit, ale z nějakého důvodu to nejde. A prostě se mi jen potvrzuje pravidlo, že ač se lidé chtějí změnit, nejde to. Dokonce mě to až otravuje, když s nimi musím mluvit, ale na druhou stranu pak trpím zase hroznou samotou. Takže tě chápu. A výraz kotva je hodně trefný :D

Jinak si taky myslím, že Brno je super a přeje introvertům. Sice z tama nejsem, ale miluji srazy v něm a vlastně z Brna jsem si našel i vůbec jednoho z mých nejlepších kamarádů vůbec. A až se vrátím, plánuji tam začít studovat.
Odpovědět
#18
(19. 11. 2012, 08:29:45)Dariach Napsal(a): A pokaždé, když změním místo, školu, nebo teď dokonce stát, tak si říkám, jak strašně se změním, že se budu snažit s lidmi mluvit, ale z nějakého důvodu to nejde. A prostě se mi jen potvrzuje pravidlo, že ač se lidé chtějí změnit, nejde to. Dokonce mě to až otravuje, když s nimi musím mluvit, ale na druhou stranu pak trpím zase hroznou samotou. Takže tě chápu. A výraz kotva je hodně trefný :D

Jo, tak nějak, taky jsem to zkoušela, ale lepší, než snažit se mluvit s lidmi (kolektivem), je zkusit najít alespoň pár jedinců, s kterými si máš o čem povídat, alespoň parciálně.

----
Ale zdá se mi, že autorka vlákna už diskusi moc nesleduje...
Odpovědět
#19
jj, většinou se těch pár jedinců najde. Nevím proč, ale ať je jakýkoliv kolektiv - např moje všechny třídy za celý život, vždycky tam najdu přesně dva až tři lidi. Nikdy ne víc. Tak jsem za ně rád. Ale tady v cizině nemám nikoho a už to začíná být docela psycho po třech měsících. Ještě, že existuje internet.

----
Asi ne, no...
Odpovědět
#20
Promiňte všichni, že sem píšu až teď. Já měla obrovský zápřah ve škole a byla jsme z toho tak otrávená, že mě nenapadlo se sem podívat. Vlastně mě to hodně překvapilo, že sem ještě někdo napsal. Opět jedna milá věc za dlouhou dobu.

to Dariach:
Taky se vždycky těším, že až změním školu, nebo stačí že teď bude nový semestr, noví učitelé se kterými třeba budu vycházet a pomůže mě to třeba najít zaměstnání. Bývalým učitelům se radši už vyhýbám, protože jsem se před nimi třeba shodila. Do vysoké jsem vkládala velké naděje, střední nestála z hlediska kolektivu za nic. Myslela jsem, že v těch tisících lidí se najde pár jako já. Ovšem pořád je tady přetrvávající problém, že už mě to moc nebaví se nějak přemáhat, pořád někoho náhodně oslovovat za určitým účelem. Toho dotyčného už nikdy neuvidím - ztráta času. A díky svojí introvertnosti mám strach měnit ty svoje starý zvyky, už jenom to že jsem se zaregistrovala na několik fór byl ode mě takový nezvyklý krok. Samozřejmě jsem ráda, neskutečně mi to pomohlo.

Říkáte, že na bilancování je brzo. No já nevím, nějaká jistota do budoucna by se hodila. Aspoň nějaké kamarády, na který se fakt můžu spolehnout, že mi pomůžou a poradí. Ne že mi odkývají můj problém, nebo zakroutí hlavou, jaký neřeším blbosti. To je opravdu k ničemu.

A když je řeč o tom hledání správných lidí, nebo koníčků, dají se najít nějaké spolky, organizace nebo jenom nějaký pravidelný shromáždění? Bizardní lidi jsou asi v nejrůznějších odvětvích, tak jak se k nim dostat..
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Spřízněná duše? Dori-diskusni-forum-Gray 17 33112 25. 06. 2017, 21:55:03
Poslední příspěvek: raind-diskusni-forum-ragon
  Hledám spřízněné duše ri-diskusni-forum-ta 1 10969 03. 09. 2011, 08:28:22
Poslední příspěvek: Aline-diskusni-forum-Daryen

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex