Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravím :-)
#1
Ahoj,

dnes jsem si založila profil a ráda bych vás všechny pozdravila :) Jsem 19-letá asexuálka (grey, biromantic) z Prahy, ale momentálně studuji v Hradci Králové. Toto fórum jsem objevila již kdysi, mám i pocit, že jsem byla zaregistrovaná, každopádně jsem ale nikdy nebyla aktivní. Ráda bych to změnila a poznala třeba nějaké přátelé.

Ohledně mé asexuality, uvědomila jsem si ji, či spíše konečně slovy popsala, asi tři roky zpátky. V té době jsem již chodila se svým přítelem a tak trochu jsem hledala příčinu své necitlivost na sexuální podněty :)) Když jsem byla mladší, uvažovala jsem nad tím, jestli třeba nejsem lesbička, jestli nejsem frigidní, nebo jestli to není mým přítelem. Poté, co jsem vygooglila AVEN, jsem se v asexualitě našla. Tedy, nejsem čistá asexuálka, mám zájem o romantický vztah, mám ráda mazlení, líbání, ale ne vždy mi přináší fyzické uspokojení (ale nevadí mi a líbí se mi to - vy snad pochopíte to, pro normální lidi, zdánlivé protiřečení si :) ). Moje sexuální touha přichází totiž vždycky jednou za čas. Sex (=pohlavní styk) nevyhledávám, ale jednou ho chci, je to pro mne jakési vyjádření lásky (jedno z mnoha), ale zároveň kdybych ho nikdy neměla, moc by se pro mne nezměnilo. Se svým partnerem jsem již 6 let a doufám, že budu dalších krát 10. :) On je normální, sexuální, ale rozhodně méně než většinová společnost. Třeba vám o tom někdy povím více.

Nikdy jsem se do nikoho nezamilovala (na první pohled, takové ty popisované fyzické pocity - motýlci aj. ); pohled na muže mne nevzrušuje; k tomu, abych začala cítit sexuální touhu potřebuju člověka znát (sto let :D ), milovat, důvěřovat mu. I proto jsem nyní v mém vztahu sexuálně vnímavější než dříve, ale sexualita opravdu není mojí prioritou. Jak říkám, dokázala bych se bez toho obejít.

Tak to je zatím všechno, na úvod už je to dlouhé :)
A já doufám, že mi nabídnete kousek dortu, protože ty já miluji :))

Molly
Odpovědět
#2
(18. 11. 2012, 00:26:04)molly Napsal(a): A já doufám, že mi nabídnete kousek dortu, protože ty já miluji :))
Molly

A nebude vadit, že v něm bude pejsek i kočička? Vysmátý
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#3
(18. 11. 2012, 10:45:49)ChildFreeMan Napsal(a):
(18. 11. 2012, 00:26:04)molly Napsal(a): A já doufám, že mi nabídnete kousek dortu, protože ty já miluji :))
Molly

A nebude vadit, že v něm bude pejsek i kočička? Vysmátý

I marcipánové postavičky přidáte, no já se máám :-D
Odpovědět
#4
Ahoj,
zdá se, že jsi narazila na úplně zázračně kompatibilního partnera, tak ať vám to vydrží těch 6X10 let. :-)
Odpovědět
#5
(18. 11. 2012, 22:35:29)MadRat Napsal(a): Ahoj,
zdá se, že jsi narazila na úplně zázračně kompatibilního partnera, tak ať vám to vydrží těch 6X10 let. :-)

To jo, říkám si, že mám naprosto neskutečné štěstí. Snad to bude i dále tak skvělé, jako nyní :-)

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex