Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj všem
#1
Všechny Vás zdravím a v roce 2013 přeji samé štěstí. Za tu dlouhou dobu, co jsem tu nebyla, je to tu pořádně pročištěno. Evremond je odstraněn a nově se útočí na Nelu. Ale neboj Nelo, tvoje břímě brzy převezmu. Vlasta
Odpovědět
#2
(31. 12. 2012, 21:12:04)Vlasta Napsal(a): Všechny Vás zdravím a v roce 2013 přeji samé štěstí. Za tu dlouhou dobu, co jsem tu nebyla, je to tu pořádně pročištěno. Evremond je odstraněn a nově se útočí na Nelu. Ale neboj Nelo, tvoje břímě brzy převezmu. Vlasta

Tak to jsi ve čtení docela ve zpoždění, protože její sexualita se vyjasnila a je už pár měsíců klid.
Nějak jsi ještě přešla Arthura.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#3
Ach jo, zase někdo, kdo ze sebe chce dělat obětního beránka...
Odpovědět
#4
Mě to připadne jako prudění.....
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#5
Jaképak prudění? A obětního beránka ze sebe dělat nepotřebuji. Určitě ne na tomhle fóru. Zajímavé čtení je, jak do sebe rýpete. V tom se nezměnilo vůbec nic. Možná proto ty super lidičky, kteří tu bývaly, už není možné najít. Ale co! Naštěstí jsou asexuálové nepatrnou menšinou, takže ignorováním tohoto fóra o nic nepřijdu.
Odpovědět
#6
Co člověk, to názor. Že se tu sejdou rozdílné názory na různá témata a vznikne diskuze, ve které se každý snaží zdůvodnit/prosadit svůj názor, je podle mě jedině přínosem. Rozhodně větším, než diskuze na fórech, na kterých by se jen přitakávalo;)
Ty třeba ignorováním tohoto fóra o nic nepřijdeš, já osobně jsem se zde hodně dozvěděl.
A nepřispívají zde jenom asexuálové;)
Odpovědět
#7
(03. 01. 2013, 21:46:00)Vlasta Napsal(a): Jaképak prudění? A obětního beránka ze sebe dělat nepotřebuji. Určitě ne na tomhle fóru.

Už se stalo...;)

(03. 01. 2013, 21:46:00)Vlasta Napsal(a): Zajímavé čtení je, jak do sebe rýpete. V tom se nezměnilo vůbec nic. Možná proto ty super lidičky, kteří tu bývaly, už není možné najít. Ale co! Naštěstí jsou asexuálové nepatrnou menšinou, takže ignorováním tohoto fóra o nic nepřijdu.

Lidí, kteří si nejsou jisti svým pohlavím, je určitě ještě míň než asexuálů.Pán zelený

A určitě, tady je minimum super lidiček (i superlidiček), kdyby tu byli, tak bych sem ani nepáchla!LOL
Odpovědět
#8
(03. 01. 2013, 22:29:38)Mkman Napsal(a): ...než diskuze na fórech, na kterých by se jen přitakávalo;)

Ano, ANO! to je pravda LOL
Až ticho bude hlasité, a slzy suché, možná pak poletíš vysoko dolů a nic se stane vším...
Odpovědět
#9
(03. 01. 2013, 22:29:38)Mkman Napsal(a): Co člověk, to názor. Že se tu sejdou rozdílné názory na různá témata a vznikne diskuze, ve které se každý snaží zdůvodnit/prosadit svůj názor, je podle mě jedině přínosem. Rozhodně větším, než diskuze na fórech, na kterých by se jen přitakávalo;)
Akorat je problem, pokud se nekdo prvoplanove stavi do opozice, v hlave ma prednastaveny ofenzivne konfrontacni styl jednani a ve skutecnosti nechce zadne obohaceni sebe sama o nazory druhych (at muze nakrasne vyslovne tvrdit opak), ale chce pouze vyvolat konflikt a provokovat, případně si honit ego (stavet se do role obeti apod.). Nebo kdyz si nekdo nesouhlas s jeho nazorem bere automaticky osobne a tudiz jako utok na jeho osobu a podle toho reaguje.
Parkrat se to tu uz objevilo, bylo to vazne ubijejici a jsem rada, ze to tu uz nejaky cas neni. A doufam, ze to tak jeste dlouho zustane. Jinak by pak snad bylo lepsi to pritakavani (pokud by se v ramci nej aspon rozsirovala nabizena argumentace :-) ). Ale jak se rika, vsechno zle je pro neco dobre...
Laissez-faire...
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ahoj všem Petu-diskusni-forum-lulu 3 1688 07. 02. 2023, 23:38:52
Poslední příspěvek: Pourq-diskusni-forum-uoiPas
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8894 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril
  Krásný večer všem Zdenek88 0 4884 29. 06. 2019, 22:00:06
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Ahoj všem :-) Myy-diskusni-forum-shka 6 12015 04. 11. 2018, 21:55:56
Poslední příspěvek: ada-diskusni-forum-1987
  Ahoj všem Salo-diskusni-forum-meGog 1 5964 27. 03. 2016, 08:16:36
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex