Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rád bych se zeptal, jak to tedy se mnou je.
#1
Zdravím vás.
Už delší dobu si všímám, že se od stereotypu liším a tak bych vám tu rád napsal pár vět v naději, že mi budete schopni říct, jestli sem patřím, nebo ne.

Už dlouho toužím najít si přítelkyni. Několikrát jsem se už s různými ženami seznámil a zdálo se, že to začíná klapat. Měli jsme stejné, či podobné záliby. Rozuměli jsme si spolu a chtěli jsme spolu být. Problém ale pokaždé nastal, když došlo na otázku fyzického kontaktu. Nevím proč, ale myšlenka "sexu" mě děsí, ba přímo odpuzuje. Polibek, či pohlazení mi problém až tak nedělá(jsem u toho jen hodně nervózní a hlavou mi probíhá milión myšlenek o tom jestli to není příliš troufalé, nebo jestli jí to nebude vadit apod. nicméně jsu schopen to překousnout a udělat), ale i při pomyšlení na sex se mi zvedá žaludek vzhůru nohama a chce se mi zvracet znechucením.
Skrz tento problém všechny mé dosavadní snahy zkončily v troskách, protože všechny slečny se kterými jsem měl tu čest chtěli založit rodinu, mít děti a při zjištění jak na tom jsem jsme se rozešli pokaždé. Některé to nesly těžce a už s nimi v kontaktu nejsu. S jinými jsme pouze kamarádi, ale už se moc nevídáme.
Nevím, jestli jsem nějak nemocný, či prostě odlišný a nedokážu si to vysvětlit..... vždyť zájem o ženy mám. Chci se seznámit a dovedu si představit společný život pod jednou střechou. Proč mi ovšem fyzický kontakt dělá takové problémy nechápu.
No.. po nějaké době jsem začal hledat odpovědi na internetu a našel jsem tak i tuto stránku. Tímto bych toto vyprávění uzavřel a byl bych velmi vděčný za jakoukoliv odpověď či radu, které se mi dostane. Děkuji všem předem.

Odpovědět
#2
Vítej,

tady takových příběhů najdeš hodně. To, že tě ženy sexuálně nepřitahují, ještě neznamená, že se ti nelíbí a nechceš nějakou milovat a žít s ní. Bohužel najít takovou ženu, která na tom bude podobně jako ty, není jednoduché, sexuálové jsou proti nám v 99% přesile :-) Zkus se tu porozhlédnout, podiskutuj, dej si inzerát do seznamky. Třeba je tu někde taková, s kterou se k sobě budete hodit.
Odpovědět
#3
Také tě tu vítám :-)
myslím,že jsi tu správně. Taky jsem si nebyla jistá,jsem zde chvíli,ale je tu tolik lidí,kteří jsou na tom podobně,že se mi ulevilo,že vlastně vůbec nejsem nemocná nebo jak mi u nás říkají-divná.
Jinak nevím,jestli to takhle máš odjakživa nebo až teď,ale pokud si myslíš,že jde o nějakou poruchu,kterou bys chtěl nějak řešit,tak bys možná mohl zajít k sexuologovi-třeba by ti poradil. Já třeba to mám jako ty-nevadí mi polibek-ale jen obyčejná pusa a zvládnu i objetí nebo pohlazení-i když,jak píšeš ty,jsem u toho nervozní,protože mám strach,aby to nezašlo dál. Z představy sexu se mi taky zvedá žaludek. ALE: já jsem takhle spokojená a nepřipadám si nemocná,prostě mi to vyhovuje,proto s tím nic dělat nehodlám-upřímně si myslím,že by mi ani nic nepomohlo,když prostě nechci :-D
Nicméně jsem vždycky toužila po rodině,tak jsem zatla zuby a párkrát zvládla i sex-takže teď mám úžasný holky a žiju s nima sama... bývalý manžel sexuál-prostě jsme to neustáli...
No,tak doufám,že se ti tu bude líbit tak jako mě :-)
Nevyčítej životu co ti nedal. Uč se oceňovat, co ti dal.
Odpovědět
#4
Ahoj,
řekla bych, že sem patříš. Hlavně se tím nestresuj, třeba tady najdeš spřízněnou duši.
Odpovědět
#5
mockrát vám děkuju, že jste odepsali. Je to na mě pořád ještě plno, páč o pojmu asexual vím terpve chvíli a musím to zatím všecko vstřebat. Ale po přečtení vašich přízpěvků se cítím líp. Děkuji ještě jednou. :)
Odpovědět
#6
taky o pojmu asexual nevim dlouho a jsem rada,ze jsem tyhle stranky nasla,hodne mi to pomohlo. Tak hlavu vzhuru a hlavne se nestresuj :-)
Nevyčítej životu co ti nedal. Uč se oceňovat, co ti dal.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ráda bych poznala muže asexuála. Kytičk-diskusni-forum-a34358 35 38576 06. 11. 2021, 11:51:58
Poslední příspěvek: mar-diskusni-forum-teza
  Nezapadám, a ráda bych si to ujasnila tri-diskusni-forum-mene 14 14843 17. 05. 2021, 01:21:58
Poslední příspěvek: tri-diskusni-forum-mene
  Ako to je so mnou DonPadre 4 10728 17. 04. 2017, 18:58:10
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
  Jak je to se mnou? Conf-diskusni-forum-used 3 9263 17. 08. 2015, 00:10:13
Poslední příspěvek: M-diskusni-forum-au
Smile A takhle to se mnou je... Melllisa 12 30655 06. 04. 2014, 19:54:34
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex