Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobrý den vespolek
#1
Pár dní jsem tu jen tak pokukovala po tématech, zvažovala, přemýšlela a nakonec se zaregistrovala.
Jsem asexuální a jsem tak spokojená. Dnes.
Byly doby, kdy jsem tápala ve snaze odpovědět si na otázku "Co je se mnou špatně?"
Byly doby, kdy jsem se skláněla nad svým spícím přítelem, nešťastná z toho, že nedokážu naplnit jeho představu o tom, jak bych mu měla projevovat lásku. Kdy jsem se ptala sama sebe, co jen je se mnou v nepořádku.
Neschopná pojmenovat rozdíly mezi našimi prožitky jsem se v tom plácala a několikaletý pěkný vztah skončil. Mohu jen děkovat jeho chápavé povaze, že jsme se rozešli v dobrém a dodnes jsme dobří přátelé.
Díky AVENu jsem našla odpovědi, objevila jsem, že existuje asexualita - bylo to stejné, jako když vyřešíte komplikovanou hádanku. Prostě to do sebe zapadlo.
Odpovědět
#2
vítej :-) ať se ti tu líbí
Nevyčítej životu co ti nedal. Uč se oceňovat, co ti dal.
Odpovědět
#3
Vítej!

Hlavně že jste s přítelem zůstali kamarádi. To je ještě ten lepší výsledek :-)
Odpovědět
#4
Popravdě, nikdy pro mě nebylo lehké pochopit, jak se může stát, že lidi, co se milovali (třeba i dvacet let), se najednou úplně odcizí, ba co hůř, vyloženě se nesnáší.
Je jasné, že se člověk za léta změní, ale vždy tu bude něco, co je spojovalo... (no, tady se projevuje moje idealistická stránka)

Každopádně to asi patří do jiného threadu, takže.. děkuji za přivítání :)
Odpovědět
#5
Vítám tě ve stádečku.:p
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#6
Vítej! :-)

(02. 02. 2013, 19:09:28)Egretta Napsal(a): Popravdě, nikdy pro mě nebylo lehké pochopit, jak se může stát, že lidi, co se milovali (třeba i dvacet let), se najednou úplně odcizí, ba co hůř, vyloženě se nesnáší.
Je jasné, že se člověk za léta změní, ale vždy tu bude něco, co je spojovalo... (no, tady se projevuje moje idealistická stránka)

"Ponorka". Nebo velká změna těch lidí k horšímu. Nebo kombinace obojího.
Já se tomu naopak nedivím. Lidi mají neskutečnou schopnost přetvařovat se a ještě neskutečmější schopnost věřit klidně i roky v něco tak naivního, jako že můžou toho druhého předělat k obrazu svému.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Kaor vespolek Star-diskusni-forum-fire 17 38317 11. 10. 2014, 17:17:06
Poslední příspěvek: odd-diskusni-forum-cat
  Dobrý den net-diskusni-forum-wild 3 11281 31. 08. 2014, 23:12:56
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
  krásny deň všetkým fof-diskusni-forum-ona 56 131169 16. 07. 2014, 18:06:29
Poslední příspěvek: ic-diskusni-forum-e80
  Dobrý den, Veles-diskusni-forum-lavin 5 16463 22. 04. 2014, 00:18:08
Poslední příspěvek: Veles-diskusni-forum-lavin
  Dobrý den! :) S-diskusni-forum-hy 19 43016 28. 04. 2013, 12:38:00
Poslední příspěvek: malacar-diskusni-forum-odejnice

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex