Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Greenie
#1
Smile 
Zdravím všechny,
právě jsem se sem zaregistrovala, tak kdybych napáchala nějaké škody, předem se omlouvám, protože jsem občas trochu lama :o)

Je mi 30, jsem čerstvá pražská náplava a na fóru jsem hlavně proto, že bych ráda potkala nějaká další "áčka" i naživo. Internet je fajn, ale víte jak, špatně se s ním chodí na pivo Nervózní :p
Odpovědět
#2
Ahoj Flyte, buď tu vítáná. Bohužel jsem mimopražská a do Prahy se dostanu jen několikrát do roka, je to vždy sváteční událost, ale těch z Prahy je tu hodně. :)
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět
#3
Ahoj Flyte,

já jsem pražská náplava už dvanáct let, tak vítej mezi nás :-) Zrovna jsi propásla jeden pražský sraz, ale určitě bude nějaký další.
Odpovědět
#4
A i další naplavenina Tě tu vítá ! Chválící
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#5
...a jedna opravdová pražská se k vítání také přidává :)
Odpovědět
#6
...a jeden opravdový pražský se rovněž přidává k vítání, i když pivo či jakýkoliv jiný možný alkohol hluboce nesnáší :)
Odpovědět
#7
Náplava jsem už 30 let!
Pivo nepiju, takže se mnou asi nikam nevyrazíš.
Vítej do klubu!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex