Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Anketa: Jsem asexuál?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Ano
28.57%
2 28.57%
To přejde!
71.43%
5 71.43%
Celkem 7 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc
#1
Sad 
Ahojte lidi, chtěla bych se s váma podělit o mém životě a ráda bych slyšela váš názor na moji problematiku... Od mých prvních intimních a erotických zkušenosti jsem pociťovala divný pocit v žaludku, že mi to pak přišlo nechutné, tak jsme si řekla že nejsem normální a snažila jsem se to překonávat a musím říct že se to fakt už pak dařilo, že ten divný pocit nepřišel hned nebo jsem ho překonala, ale i tak mi vadilo že tam byl, jako bych nedělala něco správného. Musím, ale říct že byli chvíle kdy jsem zbožňovala sex a všechno kolem, ale nikdy nepřišel s nikým orgasmus, měla jsme i období že jsem myslela že jsem lesba, ale zjistila jsem že ot vždycky bylo platonické a sex bych do toho vůbec nechtěla zařadit. A teď jsme dospěla k takovýmto závěrům, že jsem nejspíš asexuálka, protože sex mě už nebere ani nic kolem, sice pociťuju nějakou tu "nadrženost" ale spíše způsobem že se potřebuju zbavit napětí, dokonce při sebeuspokojování už nemyslím na sexuální kontext. A už si říkám že nepotřebuju vztah a po nějaké erotice už vůbec netoužím. Možná je možné, že je to jen dočasně, ale doufám že tomu tak není. :D Takže budu ráda když mi na to napíšete názor abych se v sobě lépe vyznala. :)
Odpovědět
#2
Nevím, v kolika byly ty tvé "první zkušenosti", ale při čtení mě napadlo, jestli jsi (třeba na nepřímý nátlak vrstevníků) nezačala moc brzo. Dřív, než jsi na to byla zralá.. mě by při "pokusech" zastavily "divné pocity" a dál bych to nepokoušel nebo zkusil za delší dobu, až bych věděl odkud a proč ty dřívější divné přišly a měl jistotu že se nebudou opakovat. Nenapsala jsi toho moc, ale i tak bych "divné pocity" viděl jako signál, že "ještě ne" (případně i "nikdy ne" - ale to by se ukázalo časem, jestli je to dočasné "ne" nebo definitivní..). Je klidně možné, že sis to tím "překonáváním" sama zhoršila a pořádně zamotala, nejspíš tě to pak hnalo do dalších experimentů. Teď máš nejspíš dost už i experimentů a vidíš se na asexuála. Ale podle mě asexuálka nebudeš, protože asexuál nemůže mít období kdy "zbožňoval sex".
Případné asexuální chování bych viděl bych u tebe viděl jako dočasnou záležitost.
Až přejde tohle období, tak se nejspíš ukáže, jak to vlastně máš - jestli muže, ženy, obojí nebo nic (z toho ta poslední možnost je hodně málo pravděpodobná, jestliže jsi to někdy až "zbožňovala"). Asexuál to nedělá, protože mu to nic nepřináší a když zkusí, tak se nedostává do stavu kdy by to "zbožňoval".
Mít nebo nemít orgasmus.. nevidím jako kritérium orientace (jako podle toho s kým ho mám), spíš jsi nejspíš narážela na stejně nezkušené partnery a taky stejně mladé - je ti 19, pokud nejsi na starší, byli nejspíš stejně nezkušení jako ty.
In a society that tries to standardize thinking, individuality is not highly prized. Alex Grey
Odpovědět
#3
(15. 08. 2013, 16:28:03)Kristl Napsal(a): Musím, ale říct že byli chvíle kdy jsem zbožňovala sex a všechno kolem

Nevím, podle mě asexuálka nejsi, protože to bys ten sex zrovna moc nezbožňovala :D
Odpovědět
#4
Začla jsem právě v 17 a měla jsem i staršího, takže nevím no :-/ ale už dlouhou dobu na té erotice nic nevidím a necítím skoro žádné vzrušení...A ten "divný pocit" mi tu dotyčnou osobu zhnusí se kterou bych měla něco mít, jako takové vnitřní varování...když si představuju partnera do budoucnosti, tak jako spíše kamaráda se kterým bych monoganě žila. Musím ale uznat jsem se v sobě nevyznala nikdy, když jde o tyhle věci ale když jsem si uvědomila, že bych třeba mohla být asexuál tak mi to dodalo vnitřní klid. A taky je přece běžné že homosexuál to zkouší první s opačným pohlavím a pak si uvědomí že to není ono.
Odpovědět
#5
(15. 08. 2013, 17:09:27)Kristl Napsal(a): A taky je přece běžné že homosexuál to zkouší první s opačným pohlavím a pak si uvědomí že to není ono.

To možná, ale určitě sex s opačným pohlavím ''nezbožňuje'', pokud je homosexuál.

Ale pokud ti to dává pocit vnitřního klidu, tak je dost možný, že asexuál jsi.Prostě jen zkus poslouchat svůj instinkt :)
Odpovědět
#6
Zkoušet může, ale rozhodně se nedostaví pocity jako že by to "zbožňoval"...
In a society that tries to standardize thinking, individuality is not highly prized. Alex Grey
Odpovědět
#7
S tím pravým to zase začne být ono a žádoucí.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Vôbec netuším čo tu vlastne robím, ale potrebujem pomoc seti-diskusni-forum-mokit 0 4732 08. 01. 2019, 00:16:02
Poslední příspěvek: seti-diskusni-forum-mokit
  Prosím o pomoc Jani-diskusni-forum-staT 6 16329 03. 06. 2010, 12:06:25
Poslední příspěvek: Kat-diskusni-forum-rina

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex