Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Částečně asexuální pedofil
#91
A copak tě vede k podezření, že bych do "toho" měl spadnout? Provokatére. Vidím, že se vás předsudky drží jak klíště, tak to musím urovnat.  Šklebící se

Teď vážně. Za poslední roky jsem spadl do všeho možného, ale jako milovník dětí jsem čistej. A jako posun od těch zmatených příspěvků, kterýma jsem se tu kdysi uvedl, už se sám v sobě daleko líp vyznám. Jestli tě to zajímá, můžu napsat víc, ale nečekej nic skandálního.
Mrzí mě, když někdo vážně uvažuje nad tím, jestli se držím, nebo už jsem začal dělat hrozný věci, jak kdyby to bylo něco, k čemu bych měl automaticky směřovat.  Kroutící očima

PS: Jsem rád, že někdo oprášil moje vlákno a fakt mě baví se tady nečekaně zjevit a vmísit se do toho.  LOL
Odpovědět
#92
No výborně! A jak to teď máš s prací s dětmi - sehnal jsi nějakou?
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#93
(07. 12. 2017, 18:52:20)Tony Napsal(a): A copak tě vede k podezření, že bych do "toho" měl spadnout? Provokatére. Vidím, že se vás předsudky drží jak klíště, tak to musím urovnat.  Šklebící se

Teď vážně. Za poslední roky jsem spadl do všeho možného, ale jako milovník dětí jsem čistej. A jako posun od těch zmatených příspěvků, kterýma jsem se tu kdysi uvedl, už se sám v sobě daleko líp vyznám. Jestli tě to zajímá, můžu napsat víc, ale nečekej nic skandálního.
Mrzí mě, když někdo vážně uvažuje nad tím, jestli se držím, nebo už jsem začal dělat hrozný věci, jak kdyby to bylo něco, k čemu bych měl automaticky směřovat.  Kroutící očima

PS: Jsem rád, že někdo oprášil moje vlákno a fakt mě baví se tady nečekaně zjevit a vmísit se do toho.  LOL

Tak to je jen super, když to zvládáš. 
Když bylo tvé vlákno oprášeno ( není v tom nic sexistického, ani dehonestace velikosti pohlaví),  tak jsem si vzpomněl  na mnohé situace které zažīvam když  hlídám kamarádce mrňouse v době kdy kvůli nachlazenī nejde do školky. 
Člověk  chtě nechtě musí dělat nesympatické věci, jako je utíraní zadku,  převlékanī... No je toho dost.
Minulý  týden mi zdrhnul z nočníku a predtim si sundal  komplet oblečení.  Běhal jako cvok, nechtel se nechat oblíct , kopal a s potěšením vřískal. No kdo mel co dočinení s detmi, tak vi své... :)
Po pravdě,  pro asexuála nebo standartního rodiče peklíčko, ale pro pedofila docela pokušení, aspoň předpokládám. 
A pro lidi co nechápou proč  jsi  sám, zdroj apekulacī, pokud by té tedy viděli jak bežīš za malým pištícím prdeláčem ?:))
Sorry, neber to zle, jen jsem si spojil to co nyní prožívám s tím tvým ,,oprášeným vláknem"., a zvědavostí občasného pisålka.
V tvém případě  je to tedy o tom, že  se dětem programově  vyhýbáš, nebo máš silnou vůli, jako Astrid Lingrenová?
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#94
adevr: jo, malej ďáblík, kterej ze sebe serve všechno oblečení, lítá po bytě jak šílenej a nechce na nočník. Tak přesně to jsem měla minulej týden. A je to synovec, takže se čeká, že se nad ním budu rozplývat nadšením. Jestli hlídáš kamarádce, tak to klobouk dolů.

Tony: máš hezkej avatar, jsi bronie?
"Všechny zdi, o které si rozbíjím hlavu, jsou v mé hlavě."
  zenové rčení
Odpovědět
#95
Taky docela koukam ze predsudky porad ziji. Ostatne z mych zkusenosti porad je mezi lidma dost nepochopeni i o cemukoliv jinemu nez standardni heterosexualite.
Pral bych si aby mezi lidma bylo co nejvic empatie a pochopeni...
Odpovědět
#96
To Taylor
Jo, asi máš pravdu, ale spíš než že bych měl předsudky, tak tomu asi nerozumím. Neber to nijak zle, ale pedofilie je o to že člověka sexuálně. přitahují děti, tak proto jsem si takhle zauvažoval. Ale asexuální pedofil ( pokud to existuje) by byl asi skvělý učitel nebo vychovatel.


To raindragon

To víš, já to mívám často, lidí mají dojem že když nechodím pravidelně do práce, mám dost času pro různé výpomoci. Ale neberu to ve zlém, člověk by si měl vážit toho že může pomáhat., a dělám to rád. Navíc mne baví mu vařit.
A spiklenecky si můžeme potvrdit že pokud člověk zvládne třīleté rozjeté torpédo, týden zavřené doma a nucené se léčit, zvládne už téměř vše. :)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#97
S mou sexualitou se do žádné škatulky pořádně nezařadím. Vyloženě asexuál nejsem, pedofilie na mě sedí. Ten sexuální pud a přitažlivost tam je, i když z různých důvodů slabší než průměr.
Podle mě může existovat i asexuál s čistě romantickou přitažlivostí k dětem, ale to už teoretizuju.

(07. 12. 2017, 19:19:18)Juliana Napsal(a): No výborně! A jak to teď máš s prací s dětmi - sehnal jsi nějakou?
Momentálně žádnou takovou práci nedělám, ale něco jsem v průběhu vyzkoušel. Že to člověka k dětem táhne, ještě neznamená, že tam bude co platný, to musím přiznat. Ale stejně to asi ještě v budoucnu vyzkouším, je to podle mě jedna z cest, jak se udržet emočně příčetný a najít v životě trochu radosti.

(07. 12. 2017, 19:32:24)adevr Napsal(a): Člověk  chtě nechtě musí dělat nesympatické věci, jako je utíraní zadku,  převlékanī... No je toho dost.
Minulý  týden mi zdrhnul z nočníku a predtim si sundal  komplet oblečení.  Běhal jako cvok, nechtel se nechat oblíct , kopal a s potěšením vřískal. No kdo mel co dočinení s detmi, tak vi své... :)
Po pravdě,  pro asexuála  nebo standartního rodiče peklíčko, ale pro pedofila docela pokušení, aspoň předpokládám. 
...
V tvém případě  je to tedy o tom, že  se dětem programově  vyhýbáš, nebo máš silnou vůli, jako Astrid Lingrenová?
Běhat za vřeštícím prckem se špinavým zadkem pro mě zrovna pokušení není. (Pro někoho jinýho třeba jo.) Jestli bychom se teda shodli na tom, jak starý děti obvykle chodí na nočník. :D

Dětem se nevyhýbám, v podstatě bych kontakt s nimi vyhledával, protože to považuju za nezbytné pro jakousi svou pohodu, jak jsem psal výše. Jen teď nemám možnost se s žádnými dětmi stýkat při "neúchylné" příležitosti. O vůli to v blízkosti dětí není, spíš si člověk dává pozor, aby neudělal něco, co by před okolím vypadalo divně. Jsem prostě asi opatrnější než ostatní, co nad tím nepřemýšlí.

(07. 12. 2017, 20:00:05)raindragon Napsal(a): Tony: máš hezkej avatar, jsi bronie?
Klidně jo, jen nemám moc přehled, jestli bronies ještě existují. :D
Odpovědět
#98
Adevr: myslel jsem i tu reakci vyse, kde kdosi rezolutně prohlasil ze s detma nesmi v zadnem pripade pracovat. To znelo az trochu xenofobne.

Libido maji ruzni lidi ruzne a tech co by se nedokazali ovladat IMHO tolik neni.
Co vim, tak spousta lidi s ruznyma uchylkama se uspokojuje predevsim v predstavach a zatahovat do toho nekoho komu se to nelibi je ani nenapadne.
Myslim si naopak ze pedofilne zamereny clovek muze v praci s detmi vynikat, tim ze do toho da vsechno (protoze k tem detem citi lasku) a nedela to jen protoze pracovat musi.
Odpovědět
#99
(07. 12. 2017, 23:28:58)Tony Napsal(a):
(07. 12. 2017, 20:00:05)raindragon Napsal(a): Tony: máš hezkej avatar, jsi bronie?
Klidně jo, jen nemám moc přehled, jestli bronies ještě existují. :D

Bronies forever! LOL

https://www.bronies.cz/
http://www.mlpinfo.cz/ke-stazeni/kompletni-prehled/

(Sice jsem na to už moc stará, ale pořád ještě ne tolik, abych si nedokázala nevšimnout, že tenhle fenomén je opravdu zvláštním způsobem magický  ;) .)
Odpovědět
(08. 12. 2017, 12:06:00)raindragon Napsal(a):
(07. 12. 2017, 23:28:58)Tony Napsal(a):
(07. 12. 2017, 20:00:05)raindragon Napsal(a): Tony: máš hezkej avatar, jsi bronie?
Klidně jo, jen nemám moc přehled, jestli bronies ještě existují. :D

Bronies forever! LOL

https://www.bronies.cz/
http://www.mlpinfo.cz/ke-stazeni/kompletni-prehled/

(Sice jsem na to už moc stará, ale pořád ještě ne tolik, abych si nedokázala nevšimnout, že tenhle fenomén je opravdu zvláštním způsobem magický  ;) .)

Tak tohle mne í minulo, ale od detství mám v oblibě Asterixe.  Dnes když už jeden s autorů zemřel a druhý  má kolem devadesátky, předali otěže jiným, ale pořád je to fenomén.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex