Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj
#1
Tak jsem tu mezi vámi nová, nebo spíše staronová. Byla jsem tu registrovaná asi před čtyřmi lety, nebo tak nějak už je to dávno 8-).
mezitím jsem si řešila nějaké osobní věci. Je mi 38 let a mám dvě děti, což je vzhledem k tomu že o své asexualitě vím už od svých mladých let docela výkon. No alespoň jsem si pořídila někoho kdo na mě bude ve stáří pracovat. Prozatím trochu tápu ve vyplňování osobní stránky, ale žádný učený z nebe nespadl. Jinak jsem zvědavá na témata diskuzí a doufám, že v rámci času a možností tu budu také prospěšná.
s pozdravem všem Helena
Odpovědět
#2
Ahoj, tak tu vitaj (opäť) medzi nami :) dúfam, že nám zas nezdrhneš.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#3
(15. 11. 2013, 17:13:55)Charlie Napsal(a): Ahoj, tak tu vitaj (opäť) medzi nami :) dúfam, že nám zas nezdrhneš.

Děkuji ti za odověď. S tím zdrháním :) , to uvidím, jak se zase vše vyvine.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8895 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex