Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V Indii obnovili zákaz homosexuálního styku
#1
Tak jsem zas jednou zavítal na novinky.cz a objevil jsem
tento článek .
Což je samo o sobě dost děsivé a smutné. Ale nejšílenější je, že v komentářích většina lidí je proti homosexuálům a dokonce souhlasí s tím, že by homosexualita měla být trestná. Snad ti lidi co tam ty komentáře píšou nejsou věrným obrazem naší společnosti...
Odpovědět
#2
Mali by si prečítať Satyricon.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#3
Tak na Indii mě to ani moc nepřekvapuje. Tam ještě údajně mají ženy problém domoci se práva v případě znásilnění, praktikují se tam rodiči dohodnuté sňatky, atd. Kulturně zajímavá země, ovšem plná protikladů.
Na Novinkách občas diskuze procházím, vesměs se tam ale schází divná sorta lidí. Zajímalo by mě, jak by mluvili, kdyby měli homosexuálního potomka. LOL
Odpovědět
#4
" Novinky " jsou hodně levicové a komentáře tomu odpovídají. ;)
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#5
(15. 12. 2013, 19:03:39)spagetka Napsal(a): " Novinky " jsou hodně levicové a komentáře tomu odpovídají. ;)

Tak levičáctví/pravičáctví moc nesouvisí s (ne)tolerancí k homosexuálům. Naopak bych spíš řek, že největší odpůrci homosexuálů jsou tzv. konzervativci a ty se všeobecně hlásej k pravici. Akorát teda plno lidí nemá ponětí o tom, co je levice a pravice. Ale to by bylo zase na jinou debatu...
Odpovědět
#6
No,takže máte pravdu oba :-D Jsou to konzervativci u pravice :-D
Odpovědět
#7
No jo tam jsou příšerní puritáni, prý se tam nesmí ani vodit kluk s holkou za ruku :D
A ještě se líbat na ulici, tak to by nepřežili :D
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex