Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otroci sexu
#21
(08. 03. 2014, 19:21:25)Nikita Napsal(a):
(07. 03. 2014, 20:51:59)kirmakX6on Napsal(a): A na záchod v hospodě (pokud bych musel sedat) bych nešel, na rozdíl od té tvé kamošky :-D

Zmaten My si vybirat totiz nemuzeme.
Vubec nejhorsi jsou spolecny zachody, kdy tobe podobny dobytkove nezvedaji prkynko.
ts, jak jako mně podobní dobytkové :-D

...ještěs mě zřejmě neviděla čurat
Odpovědět
#22
(07. 03. 2014, 23:02:35)houba Napsal(a): Pořád ale nevidím důvod proč za sex někoho odsuzovat. Pokud to tak ti lidi chcou a mají z toho radost a nikomu tím neubližujou, tak nevidím žádný problém.

Toto je moudré.
Jsou lidé, kteří tak žijí, ostatním to nedávají nijak najevo, tudíž jim tím neubližují. Jen se na to pojí sobectví: chtějí mít čas a prostor pro sebe, ze kterého musejí někoho jiného vytěsnit - děti, kamarády, pomoc druhým kvůli otupení sexem. Takže v samé podstatě sex správný není, ale pokud si ti dva od sexu nedokážou pomoci, nedokážou ho pochopit, a dělají to s co možná nejmenším ubližováním svému okolí, je to rozumné.
Odpovědět
#23
(09. 03. 2014, 06:18:20)sk8 Napsal(a):
(07. 03. 2014, 23:02:35)houba Napsal(a): Pořád ale nevidím důvod proč za sex někoho odsuzovat. Pokud to tak ti lidi chcou a mají z toho radost a nikomu tím neubližujou, tak nevidím žádný problém.

Toto je moudré.
Jsou lidé, kteří tak žijí, ostatním to nedávají nijak najevo, tudíž jim tím neubližují. Jen se na to pojí sobectví: chtějí mít čas a prostor pro sebe, ze kterého musejí někoho jiného vytěsnit - děti, kamarády, pomoc druhým kvůli otupení sexem. Takže v samé podstatě sex správný není, ale pokud si ti dva od sexu nedokážou pomoci, nedokážou ho pochopit, a dělají to s co možná nejmenším ubližováním svému okolí, je to rozumné.
sex otupuje asi stejně jako kino, posezení v kavárrně...nebo squash

sex prostě pro některé lidi není nic víc než zájmová aktivita

pokud nebudeš říkat, že lidi kvůli nějakýmu svýmu koníčku jsou sobečtí, otupení nebo tím koníčkem (tenisem, saunováním, hraním her, ...) chtěj někoho vytěsnit, není žádný důvod to říkat ani o lidech, kteří mají koníček sex, který provádějí zcela nevázaně s různými lidmi

...v mém věku je teda ale takových lidí velmi málo. Řekl bych, že je to typické hlavně pro lidi pod 20 let. Lidi, co znám, většinou dávají přednost trvalému vztahu s jedním a sex pak limitují jen na tohoto jednoho člověka.
Odpovědět
#24
(07. 03. 2014, 14:48:07)Haguro Napsal(a): Co je horsie, tak odsudzujem ludi, co maju sex- hlavne ak su promiskuitni. Vam nepridu ako opice? Ako otroci sexu?

(07. 03. 2014, 17:40:06)houba Napsal(a): Podobně jako každý kdo je asexuální nemá rád, když ho někdo odsuzuje za to, že je "divný".
Tak zrovna toto mi nikdy nevadilo, protože takové lidi jsem vždycky poznal - jsou hrubší, i když můžou být ulízaní jak modelka, a podvědomě jsem se jim vyhýbal. Tím jsem neměl starosti, co si o mě budou myslet nebo nebudou, co o mě budou říkat v hospodě nebo nebudou (kam jsem nechodil), protože o mě moc nevěděli, tak jsme žili ve dvou rovinách. Prostě já měl spoustu svých zájmů, oni pivo, diskotéky a jednoduché holky (sami jednoduší) a tím bylo odděleno.
Někdy se jim v životě ale nelze vyhnout. Potom pomáhá bavit se s nimi co nejméně, nikoliv oficiálně, ale stručně, a oni to dříve či později pochopí, a tlak na tebe se zmírní.
Odpovědět
#25
Kdyby mi sex přinášel nějaký potěšení, tak si asi taky nebudu dělat starosti z toho, jestli si někdo myslí, že se chovám promiskuitně. To je asi stejný, jako kdybych si kupoval basu piv a přemejšlel, jestli si o mně nebude někdo myslet, že jsem alkoholik. Ať si lidi šukaj jako zvířata. Mně to je úplně jedno. Akorát mi vadí, když má někdo potřebu mi o tom vyprávět. A to dělá teda hodně lidí.
Odpovědět
#26
(07. 03. 2014, 14:48:07)Haguro Napsal(a): Vlastne pohlavne organy druhych sa mi hnusia. Neviem si predstavit, zeby som sa toho dotkla, videla to...alebo zeby sa to nedaj boze malo dotknut mna....

Teda... nechcem byť nemiestny, ani to neber nijak zle, ale čo tvoje pohlavné orgány, si s nimi zmierená, alebo ich tiež nemáš nejak extra v láske?


(07. 03. 2014, 14:48:07)Haguro Napsal(a): Vam nepridu ako opice?

Opice? Príde mi smiešne, keď ľudia spolu súložia, sú to také divné pohyby, divne sa pri tom tvária a vydávajú divné zvuky. A stále nechápem, čo z toho majú, je to dosť špinavá aktivita (a zas sme pri tej špine 8-) ) ... ale nie, neprídu mi ako opice. Ono zas veľká promiskuita môže byť aj nejaká choroba - nie len sexuálna, ale aj psychická, čiže v konečnom dôsledku sú aj ľudia, čo za to v podstate nemôžu. To ale neznamená, že zastávam tých, čo fakt vyšukajú pol mesta a ešte sa s tým chvália.
Ale ako tu už kdesi zaznelo, tuším tu:

(09. 03. 2014, 14:58:00)UweFiltr Napsal(a): Ať si lidi šukaj jako zvířata. Mně to je úplně jedno. Akorát mi vadí, když má někdo potřebu mi o tom vyprávět. A to dělá teda hodně lidí.

Tak áno, aj mne vadí, keď mi o tom niekto rozpráva. Vadí mi aj to, keď sú mladé páry ešte stále otupené pudmi a vrhajú sa na seba hlava nehlava aj na verejnosti a dobre že sa tam nepototo. A obchytkávanie hlavne za rite, prsia a a medzinožie je totálne tabu.

Inak vitaj medzi nami, vidím, že si nabrúsená ako britva 8-) nieže ma rozrežeš.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#27
Teda... nechcem byť nemiestny, ani to neber nijak zle, ale čo tvoje pohlavné orgány, si s nimi zmierená, alebo ich tiež nemáš nejak extra v láske?

- No ja som asexual typu B... teda co som si o tom zatial nasla: Ide o jedincov, ktorí túžia po romantickej blízkosti druhého pohlavia, ale nemajú chuť na telesné spojenie. Môžu mať radi telesné dotyky a prítomnosť partnera, ale pri sexe sa cítia byť "zneužívaní" partnerom. V prípade, že tento typ asexuála nadviaže vzťah s neasexuálom, musí urobiť ústupky voči partnerovi, ktorého libido je na normálnej úrovni. Vhodnejšou voľbou je preto hľadať si asexuálneho partnera.

Inak vitaj medzi nami, vidím, že si nabrúsená ako britva 8-) nieže ma rozrežeš.
[/quote]

- Ja som velmi dobra. Len mam svoje zvyky a praktiky :D
We really are nothing but pathetic puppets to our genitals. Výstraha[/font]
Odpovědět
#28
to bol príklad krásne - vyhýbavej odpovedi 8-) nevadí, nemusíš odpovedať.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#29
(10. 03. 2014, 22:20:06)Charlie Napsal(a): to bol príklad krásne - vyhýbavej odpovedi 8-) nevadí, nemusíš odpovedať.

Tak ti poviem. Ja som dokanala bytost. Ja som vila a vsetko je na mne krasne. Ale je to len pre mna a moje. A nik iny sa ma dotknut nemoze. Iba ja ;)
We really are nothing but pathetic puppets to our genitals. Výstraha[/font]
Odpovědět
#30
(10. 03. 2014, 22:28:26)Haguro Napsal(a):
(10. 03. 2014, 22:20:06)Charlie Napsal(a): to bol príklad krásne - vyhýbavej odpovedi 8-) nevadí, nemusíš odpovedať.

Tak ti poviem. Ja som dokanala bytost. Ja som vila a vsetko je na mne krasne. Ale je to len pre mna a moje. A nik iny sa ma dotknut nemoze. Iba ja ;)

Tak vidíš, to je konečne smerodajná odpoveď. Tak už mi je to jasné!
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex