Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nováček
#1
Tongue 
Ahoj všem. Postupem času jsem nad tím zda jsem asexuál začala přemýšlet víc a víc. Je mi 20let a s nikým jsem nespala a ani mě to nějak neláka. Nějak mě nepřitahuje to že bych s někym spala. Bohužel v dnešní době je to duležité s někym spát. Samotné líbání a objetí mám ráda ale vždy mi vztah skončil tím že jsem nechtěla sex. Čím více tohle tema se řeší tím více se mi to hnusí. Nějak ani moc nedoufám že bych našla toho pravého kdo by bez toho uměl žít jako já.
Odpovědět
#2
Ahoj czech93, vítám tě tady, zkus si dát inzerát do seznamky, třeba tak najdeš spřízněnou duši.:)
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět
#3
Ahojky a vitaj, v dnešnej dobe nie je dôležité s niekým spať, to je dôležité stále, ale len pre tých bežných ľudí, len teraz sa to moc medializuje. Aj mne sa tie veci hnusia, strkať svoj orgán do orgánu druhého, ble ;c)
Niekto z Martina a okolia na stretávky a pokec?
Odpovědět
#4
Vitaj medzi nami, poprečítaj si fóra, poprispievaj čosi, nech sa aj potenciálny partner o tebe čosi dozvie a kto vie, možno na niekoho narazíš.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex