Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj
#1
Ahoj, jsem tu dnes poprve a chtela bych se tak nejak predstavit- je mi petadvacet a jeste nikdy jsem nespala s muzem, kdysi js spala s zenou ale to je uz taky par let. Ani nevim jestli sem bic na jolky nebo na kluky. No asi na kluky. Po fyzické strance urcite, ale nejak nejsem schpna navazat vztah. Nejsem schopna se komukoliv otevrit a zamilovat se a po fyzicke strance se mi ani do sexu nechce, libani, dotyky mi nevadi,ale predstava neceho vic je pro mne divna. Teda pokud si predstavim ze by k tomu melo fojit ve skutecnosti, pokud vim, ze je to jen fantazie tak to snesu- to zni asi trochu divne.
O asexualite sem se dozvedela cca asi pred rokem a v te dobe jsem zacala premyslet, ze se mne to asi take tyka. Ale ppravfu dlouho mi trvalo si to opravdu priznat s ani tet jedte nejsem o tom presvedcena. Navic premyslim jestli to mam oznamit svemu okoli a jestli mne prijmou.
Odpovědět
#2
Ahoj a vitaj, pokiaľ máš chápavé okolie plné otázok, tak sa im kľudne môžeš priznať. Ak ťa to ťaží, tak tiež napríklad. Ale pokiaľ máš vo svojom okolí bandu magorov, čo sa smejú aj na tom, že máš na nose vyrážku, tak by to istotne nepochopili. Ešte dosť ľudí stále nevie, že asexualita existuje, alebo čo to vlastne znamená.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#3
Promiň , ale ten pravopis je fakt děsný.
To se už člověku nechce ani číst.
Pokud by jsi si alespoň trochu vážila lidí, od kterých chceš reakci, mohla by jsi si to po sobě aspoň přečíst.
Ale je to jen můj názor, snad to vadí jen mě, a dostaneš od jiných moudré odpovědi na to, co tu byla probíráno již v mnoha vláknech.
A mimochodem...četla jsi něco z toho?
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#4
Inak ten pravopis aj mňa dosť zmlátil, cítim sa pokrivený. No snažil som sa to takte ignorovať a byť veľmi slušný, mladý a krásny Charlie. 8-)
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#5
(06. 03. 2014, 11:29:31)Charlie Napsal(a): Inak ten pravopis aj mňa dosť zmlátil, cítim sa pokrivený. No snažil som sa to takte ignorovať a byť veľmi slušný, mladý a krásny Charlie. 8-)

Asi bych to taky ignoroval, a nebyl za toho ironického starého, škaredého, zlouna Adevra ... :), ale podíval jsem se Marrjaaně i na profil. :)
Teda mám lehkou dislexii, jsem levák přeučený na praváka, takže dělám taky kiksy a přehazuji písmena...ale lidi kteří si můj názor přečtou, si zaslouží úctu aspoň tím, že si to po sobě přečtu, opravím... a nenutím je číst...pravopisné chyby.
Kdyby Jana Husa který vymyslel nabodeníčka a zušlechťoval český jazyk, neupálili v Kostnici a popel nevysypali do řeky...tak by teď rotoval v hrobě jak vrtule z turbíny.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8895 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex