Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nevim, kudy kam
(18. 03. 2014, 21:45:17)hic iacet Napsal(a): Dite bude rozhodne vic prospivat s jednim rodicem,...

Nezapomeň ale dodat, že se svobodnou možností vídat se i s tím druhým, aby z dítěte vyrostl člověk, a něco pokřiveného.

Tomu se dnes, především v ČR, ženy podvědomě (z hlouposti - neznalosti) vysmívají, a tím vychovávají další a další pokolení a) promiskuitních chamtivých "slečen", které hledají obskakovatele, ale rodinu tvořit nechtějí, nebo b), v případě zženštilých bab ("mužů"): ustrašených agresivních podpantofláků, kteří ani nedokážou ženu vychovat, aby ona jim vychovala z dětí rozumné lidi a ne sobce, rozcapence, šukalíky, hrabivce atp.

Problém v euroamerické společnosti je hlubší, a technika a psychofarmaka ho jen zhoršují.
Odpovědět
Co to je šukalík?
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
Šukalík je, prosím, takový muž, který nedokáže být věrný jedné ženě, a myslí si, že s tou následující či jinou udělá větší nebo lepší štěstí.
Odpovědět
Je hezké, že zvažoval vasektomii a také že si Tě vzal, když se klidně mohl odstěhovat na druhou stranu planety a předstírat, že on je v pohodě. Na první pohled to vypadá, že tenhle chlap má chuť řešit problémy. :-)
Přidávám se k názoru, že vasektomie není řešení. Zaprvé to nic neřeší, zadruhé jednou by Ti to mohl vyčíst. Pokud si spolu rozumíte a nechcete jeden druheho ztratit, ideální by bylo domluvit se na kompromisu. Jednou za čas prostě zatnout zuby a těch pár minut vydržet. Podle me tohle je skousnutelné řešení, pokud ve vztahu vše ostatní jakžtakž funguje dobře. :-) Držím palce!
Odpovědět

Pravděpodobně související témata...
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Sama nevím, jak na tom jsem Ly-diskusni-forum-re 31 27142 17. 10. 2018, 14:26:11
Poslední příspěvek: Ly-diskusni-forum-re
  Tak kam.... Gr-diskusni-forum-ča 105 78066 17. 08. 2018, 06:03:10
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Kam se řadím sa-diskusni-forum-ia 2 4415 24. 10. 2016, 23:49:48
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
Bug Nevím to jistě. Dak-diskusni-forum-iii 6 9580 22. 08. 2014, 17:23:52
Poslední příspěvek: Dak-diskusni-forum-iii
Brick Tak já Vám nevim! :) Te-diskusni-forum- 5 10379 19. 03. 2013, 22:05:12
Poslední příspěvek: Cha-diskusni-forum-rlie

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex