Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nevim, kudy kam
Ahoj, zdravím :)

Ráda bych se podělila o svůj "příběh".

Mezi kamarády se stydím o tom mluvit a radši mlčim, když přijde téma sex. Přijdu si strašně divná, když to slyšim. Je mi 19 let, mám roční holčičku, kterou jsem teda zezačátku nechtěla, kvuli škole a kvuli tomu, že se moc "připoutám" k chlapovi. Vzal si mě, když mi bylo 18, cca v 6. měsíci těhotenství.

Do té doby, než jsem poznala manžela jsem si byla jistá, že nikdy nebudu sexuálně žít, že budu sama žít v garsonce s morčetem a psem. Pak jsem zjistila, že existuje i asexuální zaměření, ne jen ty klasické 3 - hetero, homo a bi -sexuální. Takže jsem zjistila, že budu nejspíš asexuální. Jenže jsem pak poznala svého muže a otěhotněla.

Vůbec nechápu, kde se stala ta "chyba". Sex mi stále nic neříká a čim dál míň. Snažím se mu, co nejvíc vyhýbat, ale nechci trápit svého muže, ale je mi opravdu špatně, když na to má dojít :-( Docela zvažuji, že bych mu navrhla, aby si našel ženu jen na "to" a se mnou normálně žil kvůli dcerce jako rodina.

Ach jo. Vůbec nevím, jak to udělat.
Odpovědět
Držím pěsti ať se ti zde dostane, dobrých, použitelných a fundovaných rad.
V tvém případě došlo asi už na začátku k selhání, a to že nepíšeš o rodičích asi má také důvod.
Každopádně by ti určitě řekli že to, co se manželu zvažuješ navrhnout je krátkozraké řešení, pro tvou duši a rodinné zázemí bolestivé a většinou nedopadne dobře.
Nevím jestli máš na to mu říct že se cítíš být asexuálkou, což by snad nabralo jiný směr.
A vlastně ani nevím co ti dál poradit.
Ale jsou tu stovky lidí s podobnou zkušeností, a snad se ozvou s radou... takže mne ber jen jako ,,pár uvítacích slov."
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
(16. 03. 2014, 23:42:21)adevr Napsal(a): Držím pěsti ať se ti zde dostane, dobrých, použitelných a fundovaných rad.
V tvém případě došlo asi už na začátku k selhání, a to že nepíšeš o rodičích asi má také důvod.
Každopádně by ti určitě řekli že to, co se manželu zvažuješ navrhnout je krátkozraké řešení, pro tvou duši a rodinné zázemí bolestivé a většinou nedopadne dobře.
Nevím jestli máš na to mu říct že se cítíš být asexuálkou, což by snad nabralo jiný směr.
A vlastně ani nevím co ti dál poradit.
Ale jsou tu stovky lidí s podobnou zkušeností, a snad se ozvou s radou... takže mne ber jen jako ,,pár uvítacích slov."

děkuji za reakci..o rodičích nemá ani moc cenu psát, matku moc nemusim (i když teda ted často hlídá dcerku, když jsem ve škole a manžel v práci) a táta na kterym jsem byla až závislá, když si tak zpětně vzpomenu, tak umřel skoro před 5 lety a špatně to snáším ještě ted...to, že bych mohla být asexuální jsem chlapovi řekla hned na začátku a že nejsem na rodinnej život, jenže přemlouval a prosil a já jsem tak blbý povahy, že mě zvyklal Neutrální dokonce mi i řikal, že by šel na nějakou tu vasektomii nebo co, jeho slovy na kastraci, aby neměl chut na sex, ale nevim, jestli by to tomu pomohlo no..Kroutící očima ach jo..pořád řikám, že když o tom přestane mluvit, že s nim budu spát častěji, jenže je to spíš naopak a já nechci být zase ta, co nedodrží slovo..
Odpovědět
(17. 03. 2014, 00:14:52)Zdeňka Napsal(a): to, že bych mohla být asexuální jsem chlapovi řekla hned na začátku a že nejsem na rodinnej život, jenže přemlouval a prosil a já jsem tak blbý povahy, že mě zvyklal

To je dobře, že to věděl dopředu, je sice otázka, jestli tomu věřil (a jestli si zjistil, co to znamená a do čeho jde), ale v každém to alespoň nebude moct vyčítat zpětně.

(17. 03. 2014, 00:14:52)Zdeňka Napsal(a): dokonce mi i řikal, že by šel na nějakou tu vasektomii nebo co, jeho slovy na kastraci, aby neměl chut na sex, ale nevim, jestli by to tomu pomohlo no..Kroutící očima

Vasektomie a kastrace jsou odlišné zákroky, vasektomie jenom zajistí (téměř) dokonalou neplodnost tím, že podváží nebo přeruší chámovody (aneb "ty trubičky přivádející spermie"), ale zbytek funguje dál a nijak to neobvliní sexuální touhu a tudíž i chuť na sex, leda psychologicky - zatímco někteří muži se potom prý cítí méně "mužně", jiní si naopak začnou naplno užívat, protože se přestanou bát toho, že přivedou ženu do jiného stavu. Takže se může stát, že výsledek může být ještě horším než před tím.
Odpovědět
(17. 03. 2014, 01:55:32)Magramal Napsal(a):
(17. 03. 2014, 00:14:52)Zdeňka Napsal(a): to, že bych mohla být asexuální jsem chlapovi řekla hned na začátku a že nejsem na rodinnej život, jenže přemlouval a prosil a já jsem tak blbý povahy, že mě zvyklal

To je dobře, že to věděl dopředu, je sice otázka, jestli tomu věřil (a jestli si zjistil, co to znamená a do čeho jde), ale v každém to alespoň nebude moct vyčítat zpětně.

(17. 03. 2014, 00:14:52)Zdeňka Napsal(a): dokonce mi i řikal, že by šel na nějakou tu vasektomii nebo co, jeho slovy na kastraci, aby neměl chut na sex, ale nevim, jestli by to tomu pomohlo no..Kroutící očima

Vasektomie a kastrace jsou odlišné zákroky, vasektomie jenom zajistí (téměř) dokonalou neplodnost tím, že podváží nebo přeruší chámovody (aneb "ty trubičky přivádející spermie"), ale zbytek funguje dál a nijak to neobvliní sexuální touhu a tudíž i chuť na sex, leda psychologicky - zatímco někteří muži se potom prý cítí méně "mužně", jiní si naopak začnou naplno užívat, protože se přestanou bát toho, že přivedou ženu do jiného stavu. Takže se může stát, že výsledek může být ještě horším než před tím.

no ja mu to taky casto pripominam, ze jsem mu to rekla hned na zacatku, takze at se nedivi, ale nevim, jestli to chape uplne presne...kdysi mi "kamarad" rekl, ze jsem jen frigidni a nic vicKroutící očima ale spis byl zdrcen, ze mu proste jedna holka nedala nebo co...
jinak s tou vasektomii/kastraci, to jsem rekla muzovi, at to nedela, ze pak akorat bude litovat, ze to udelal, kdyby jsme se rozesli a kdyby ne, tak prece jen nechci jedinacka..ale docela menim nazor...ale celkove si myslim, ze kdyby tam sel, tak by udelal blbost a ani by to tomu nepomohlo no...
Odpovědět
(17. 03. 2014, 00:14:52)Zdeňka Napsal(a): děkuji za reakci..o rodičích nemá ani moc cenu psát, matku moc nemusim (i když teda ted často hlídá dcerku, když jsem ve škole a manžel v práci) a táta na kterym jsem byla až závislá, když si tak zpětně vzpomenu, tak umřel skoro před 5 lety a špatně to snáším ještě ted...to, že bych mohla být asexuální jsem chlapovi řekla hned na začátku a že nejsem na rodinnej život, jenže přemlouval a prosil a já jsem tak blbý povahy, že mě zvyklal Neutrální dokonce mi i řikal, že by šel na nějakou tu vasektomii nebo co, jeho slovy na kastraci, aby neměl chut na sex, ale nevim, jestli by to tomu pomohlo no..Kroutící očima ach jo..pořád řikám, že když o tom přestane mluvit, že s nim budu spát častěji, jenže je to spíš naopak a já nechci být zase ta, co nedodrží slovo..

Tak mě napadá, když o manželovi mluvíš jen jako o "chlapovi", že k němu moc dobrý vztah asi nemáš(?) No, když vědělas, že nechceš děti, mohlas třeba víc dbát na antikoncepci, jenže teď už pozdě honit bycha, jakmile je na světě dítě, všechno se strašně komplikuje.
On Tě má asi hodně rád, když by kvůli tomu byl ochoten podstoupit nějaký ten zákrok. Kastrace by možná pomohla Tobě, ale ne jemu, protože by si narušil hormonální rovnováhu v těle a to je ošemetná věc.
Orwell byl optimista.
Odpovědět
no mozna budu kamenovan, ale myslim si, ze to speje k rozvodu, vasektomie mu zajisti jen to, ze bude neplodny a kastraci mu u nas nikdo neprovede pokud k tomu nebude mit duvod, duvodem u nas muze byt rakovina nebo ze by byl sexualni nasilnik nebo transexual, podle toho jak to popisujes si myslim, ze to povede stejne k odcizeni, proc sis ho vubec brala? popravde mne to prekvapuje, zvlaste v dnesni dobe...
Anděli, odpusť mi mé hořké slzy,
vždyť je tu zima a ráno je brzy!
Na věži dál budou hodiny znít,
až děti v postelích sny budou snít...

Až usnu naposled v mrazivém sněhu,
přijmu Tvou lásku a přijmu Tvou něhu...
plný tvé vášně pak vybuchne sopka,
společným domovem bude nám hrobka.

Na štít pak napiš mi krvavou tuší,
na místo duhy proč černá mi sluší..
proč se vše kolem dál rychleji točí..
namísto smíchu mi déšť padá z očí...

Až zavřu oči, budeš mě líbat,
Anděli smrti, už nebudu dýchat...
Odpovědět
„Pane doktore,” povídá na večírku štědrý hostitel jednomu z mnoha hostů, „vy jste prý nějaký čas pracoval v Keni. Slyšel jsem, že se tam kastrace mužů provádí pomocí dvou cihel...”
„Ano,” přisvědčí lékař. „Jedna se drží v levé ruce, druhá v pravé, muž přistoupí, cvak, a je to.”
„Propána, a nebolí to?”
„No, musíte si dávat pozor, abyste tam nenechal palec!”
Odpovědět
(17. 03. 2014, 12:21:46)panoška Napsal(a): On Tě má asi hodně rád, když by kvůli tomu byl ochoten podstoupit nějaký ten zákrok. Kastrace by možná pomohla Tobě, ale ne jemu, protože by si narušil hormonální rovnováhu v těle a to je ošemetná věc.

Kastráti pak berou hormony v tabletách, aby neztratili mužskou konstituci, metabolismus a třeba i hlas, ale už po těch selektivních hormonech nemají puzení ke styku.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
(17. 03. 2014, 15:42:47)ChildFreeMan Napsal(a):
(17. 03. 2014, 12:21:46)panoška Napsal(a): On Tě má asi hodně rád, když by kvůli tomu byl ochoten podstoupit nějaký ten zákrok. Kastrace by možná pomohla Tobě, ale ne jemu, protože by si narušil hormonální rovnováhu v těle a to je ošemetná věc.

Kastráti pak berou hormony v tabletách, aby neztratili mužskou konstituci, metabolismus a třeba i hlas, ale už po těch selektivních hormonech nemají puzení ke styku.

Víš jak je to s doplňováním hormonů... nevěřím, že to nemá negativní důsledek na lidské zdraví.
Orwell byl optimista.
Odpovědět

Pravděpodobně související témata...
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Sama nevím, jak na tom jsem Ly-diskusni-forum-re 31 28145 17. 10. 2018, 14:26:11
Poslední příspěvek: Ly-diskusni-forum-re
  Tak kam.... Gr-diskusni-forum-ča 105 81144 17. 08. 2018, 06:03:10
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Kam se řadím sa-diskusni-forum-ia 2 4555 24. 10. 2016, 23:49:48
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
Bug Nevím to jistě. Dak-diskusni-forum-iii 6 9772 22. 08. 2014, 17:23:52
Poslední příspěvek: Dak-diskusni-forum-iii
Brick Tak já Vám nevim! :) Te-diskusni-forum- 5 10514 19. 03. 2013, 22:05:12
Poslední příspěvek: Cha-diskusni-forum-rlie

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex