Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj.
#1
Heart 
Zdravím vás. Jsem tu nový. Vlastně ani nevím jak jsem se sem dostal, snad nějaký článek na netu. Když jsem se tak začetl, začal jsem tam vidět malé náznaky, přesto si nejsem jistý, protože semtam mám potřebu odpustit přetlak ručně. S ženami jsem rád v přátelském vztahu, líbí se mi doteky, tanec, líbání, ale sex nepotřebuji. Když už to ony nevydrží, nechám se přemluvit. Je mi to i celkem příjemné, i když mi jde spíše o blízkost než akt. V životě jsem měl pár přítelkyň, dokonce několikrát i vztah bez sexu, jen je to brzy přestalo bavit, že se mnou nic není. Některé si i stěžovaly mím přátelům, přestože to vypadalo, že jim to vyhovuje. Jiné přítelkyně mě do postele dostaly, aniž se mě ptaly, jako bych jako správnej chlap to měl samozřejmě chtít. Taky jsem o sobě trochu pochyboval, že macho asi nebudu. Chvíli jsem to hrál, ale dlouhého trvání to nikdy nemělo. Pro mé kamarádky jsem divný, že jsem po nich nevyjel, a nakonec s nařčením mé nafrněnosti odcházejí z mého života. Posledních pár let jsem byl spíše samotářský, abych nezklamával lidi, co ve mě vkládali naději. Celkem mě překvapilo, že v tom nejsem sám, že je tu hodně podobných lidí, no a dalo mi to určitou naději do budoucna. Toť o mně. :-)
Odpovědět
#2
Ahoj. Snad se ti tu bude líbit. A proč se vlastně jmenuješ Druid? (přemýšlím, jestli jsme se už někdy nemohli potkat)
Odpovědět
#3
Vítej tady, Tvůj přímočarý příspěvek mě docela pobavil, tomu říkám pohodářský přístup. Jinak máš můj obdiv, vidím, že ses s tím navzdory uvažované asexualitě nijak nepáral :-)
Odpovědět
#4
(31. 03. 2014, 22:29:41)Druid Napsal(a): Jiné přítelkyně mě do postele dostaly, aniž se mě ptaly, jako bych jako správnej chlap to měl samozřejmě chtít. Taky jsem o sobě trochu pochyboval, že macho asi nebudu.
Chvíli jsem to hrál, ale dlouhého trvání to nikdy nemělo. Pro mé kamarádky jsem divný, že jsem po nich nevyjel, a nakonec s nařčením mé nafrněnosti odcházejí z mého života.

Díky za další důkaz toho, že mýtus "Všichni chlapi to pořád chtějí" straší dodnes, protože já osobně s tímto přístupem od žen zkušenosti moc nemám. Nejspíš právě z toho důvodu, že jsem na tu "macho" image většinou kašlal a většina žen mě tudíž automaticky zařadila do kolonky "jen kamarád", kde naopak čekají, že po nich nikdy nevyjedu (viz jeden můj starší příspěvekjeden můj starší příspěvek).
Odpovědět
#5
Pardon, nemůžu si pomoct :)

http://www.youtube.com/watch?v=vvTkC6B5i...A18B0835A9

..................tak vítej Druideee, Druideee :):):)
Odpovědět
#6
(31. 03. 2014, 23:10:15)houba Napsal(a): Ahoj. Snad se ti tu bude líbit. A proč se vlastně jmenuješ Druid? (přemýšlím, jestli jsme se už někdy nemohli potkat)

Ahoj.Tento nick mi dal kamarád v 95-tém, když mě registroval do BBS, no a od té doby ho používám do různých fór, her a tak. Ptal jsem se ho proč zrovna Druid, no a on na to, že jsem mu tak přišel. Že jsem jako kněz, ale bez náboženství. Moudrej z toho nejsem. S Kelty nemám nic společného, no a s mystikou jen povrchně.
Ano, mohli jsme se někde potkat. :-)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8894 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex