Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
blog Úchyl píše: Něco málo o asexualitě
#11
zajimavej clanek a autor aspon ma chut o vecech premejslet..i do hloubky = rozhodne uchyl;)
Odpovědět
#12
Nemůžu si pomoct, ale ten článek zní, jako kdyby ho psal nějaký teenager, který sice o věci přemýšlel, ale jen malou chvilku. Zmohl se akorát na to, že si přečetl článek na Wikipedii, a první věta článku je o tom, že vlastně neví, o čem psát.
(Ale to je možná jen důsledek drilu, kterému sama ve škole podléhám, protože za takto napsaný článek by mě tam ukamenovali...)
"Možná to byla chyba... ale stejně jsem ráda, že jsem to udělala!" (Ilmatar) 
Odpovědět
#13
(07. 03. 2016, 12:05:55)Ilmatar Napsal(a): Nemůžu si pomoct, ale ten článek zní, jako kdyby ho psal nějaký teenager, který sice o věci přemýšlel, ale jen malou chvilku.

No jo, ale dlouhý, mnohostránkvý elaborát by byl zase pro většinu teenagerů těžko stravitelný, protože i příjemci nad ním chtějí "přemýšlel, ale jen malou chvilku" (případně nepřemýšlet vůbec, ale to platí nejen o teenagerech). Viz článek Internet nejsou informace. Internet jsou vztahy. (velmi užitečný pro nás "stařešiny").
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Zvěřina píše o asexualitě zerubis 23 49048 18. 06. 2016, 23:47:02
Poslední příspěvek: Kapy-diskusni-forum-bara
  Něco pro Lady Chloë pros-diskusni-forum-těJá 1 8054 26. 01. 2010, 11:06:48
Poslední příspěvek: Lady -diskusni-forum-Chloë
  Něco z románu. spag-diskusni-forum-etka 2 8671 14. 05. 2009, 18:00:54
Poslední příspěvek: as-diskusni-forum-ex

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex