Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krásné poledne.
#1
Zdravím. Nerad mluvím o sobě, ale tak budiž. Mně je 19 let, v říjnu nastupuju na VŠ. To by tak mohlo stačit. Radši bych se zabýval mým "problémem", ale já to jako problém neberu. Zkušenosti mám s klukama i holkama a vždycky to dopadlo podobně. Nijak. Jsem asi absolutně citově kamenej, protože zatím ve mně nikdo nevzbudil něco jako lásku. Tu mám jen ke zvířatům. A natož sex. Byl to pro mě jen časový úsek, ve kterém jsem byl myšlenkama stejně úplně jinde. Předstíral jsem, že si to užívám, aby se ten druhý necítil nějak špatně. Tedy samotný akt mě vzrušuje jen do té doby, než k němu dojde. Pak to jde absolutně mimo mě. Já fakt nevím, co jsem zač. :D Nepotřebuju mít vyřešenou otázku nějaké orientace. Nemyslím si, že je to něco, co by se mělo řešit. Prostě to přijde. Jen mě už ale nebaví nemít si s kým promluvit. Nemám přátele s tak otevřenou myslí, aby dokázali vstřebat všechno, co jim řeknu. Žiju v poměrně povrchním prostředí. To by snad pro začátek mohlo stačit. :) Rád si s kýmkoliv promluvím o čemkoliv. Mějte krásný život.
Odpovědět
#2
Ahoj, to je smutné, že žiješ v povrchnej spoločnosti. Je dobré mať aspoň jedného kamaráta, ktorému sa môžeš zveriť s hocičím a ktorý ťa neodsúdi. Ja našťastie takú kamarátku mám. Inak to začne človeku prerastať cez hlavu.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#3
Vítej! Třeba na VŠ potkáš míň povrchní lidi. Změna prostředí někdy dost pomůže.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex