Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vztah se sexuálem?
#21
(04. 12. 2014, 05:24:48)LaBohéme Napsal(a): ... a hlavně cítím, že je na mě vyvíjen tlak, ačkoliv to partner popírá! Tlak tam přece je, protože je ode mě prostě něco očekáváno.

Očekáváno ... kým? Společností? Veřejným míněním? Státem? Pokud jde o to, co dělají či nedělají dva dospělí lidé dobrovolně ve svém soukromí (tedy pokud nikoho neobtěžují a neporušují žádný zákon), tak se mohou Společnost, Veřejné mínění i Stát jít vycpat.

Kdyby lidé dělali jen to, co je od nich očekáváno, svět by byl velmi nudné a ponuré místo.

(04. 12. 2014, 20:18:32)Chodec Napsal(a): Pokud se někdo něčeho bojí tak to tím strachem často přivoláv ... strach svazuje, kazí to hezké a vede člověka k tomu, že se chová o něco málo jinak a tím to co si nepřeje sám vyvolá.

Přesně tak, strach například vyvolává stres a ten způsobuje, že člověk reaguje jinak než normálně, například je podrážděnější a reaguje i na podněty, které by za normálních okolností v klidu přešel. Obecně, stav toho, jak se cítíme uvnitř, ovlivňuje to, jak vnímáme okolní svět (filosoficky řečeno, sami sobě jsme Platónovou jeskyní) a pokud očekáváme špatné věci, přestáváme vnímat ty dobré.

(04. 12. 2014, 20:18:32)Chodec Napsal(a): A i pokud se při tomto přístupu lidé rozejdou, tak si stejně odnesou větší obohacení než pokud pak vzpomínají na to, jak měli strach a nakonec to, čeho se báli, přišlo.

Ano, je hloupé si strachem a obavami zničit krásné zážitky. I když vztah skončí, můžeme na něj stále mít krásné vzpomínky (slovy hrdiny filmové klasiky, "Vždycky budeme mít Paříž.").
Odpovědět
#22
Měla jsem to úplně stejně, vim jaký to je, měla jsem vztah s jedním starším, byli jsme spolu 5 let. Ze začátku to bylo skvělý ve všem...ale postupem času se mi líbil míň a míň, nebavilo mě to s ním. Nakonec se mi úplně zhnusil...je to už rok a 3 měsíce, co jsem bez sexu.
Vztah po těch letech už mi zachránit nešel...jakmile to vyprchá, tak to prostě už nejde. U mě to takhle je a nezměním to.
Když jsme spolu byli, tak samozřejmě že to chtěl...já se vymlouvala že se mi nechce, necítím se dobře, nemohla jsem brát jeden čas prášky, tak jsem byla i ráda, že mám důvod navíc.
On říkal, že celibát držet nebude...ale já jsem to už nechtěla, prostě se mi to úplně zhnusilo...žiju bez toho a nechybí mi to.
A jsem hrdá na to, že patřím mezi ta 3 %! :):)
Takže nejlépe by to bylo asexuál s asexuálem, bohužel je nás málo...
"Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká" (Seneca)
Odpovědět
#23
(06. 12. 2014, 19:25:42)Kristý Napsal(a): Měla jsem to úplně stejně, vim jaký to je, měla jsem vztah s jedním starším, byli jsme spolu 5 let. Ze začátku to bylo skvělý ve všem...ale postupem času se mi líbil míň a míň, nebavilo mě to s ním. Nakonec se mi úplně zhnusil...je to už rok a 3 měsíce, co jsem bez sexu.
Vztah po těch letech už mi zachránit nešel...jakmile to vyprchá, tak to prostě už nejde. U mě to takhle je a nezměním to.
Když jsme spolu byli, tak samozřejmě že to chtěl...já se vymlouvala že se mi nechce, necítím se dobře, nemohla jsem brát jeden čas prášky, tak jsem byla i ráda, že mám důvod navíc.
On říkal, že celibát držet nebude...ale já jsem to už nechtěla, prostě se mi to úplně zhnusilo...žiju bez toho a nechybí mi to.
A jsem hrdá na to, že patřím mezi ta 3 %! :):)
Takže nejlépe by to bylo asexuál s asexuálem, bohužel je nás málo...

Tak to koukám....od 15 let jsi spala s přítelem???
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Manželství se sexuálem ba-diskusni-forum-nán 31 69848 24. 05. 2015, 01:00:53
Poslední příspěvek: Slečna XY

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex