Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kto som?
#1
Ahojte
čítam tu mnoho príbehov, životných postrehov, a je super, že táto stránka vôbec existuje. Som baba, ktorá mala už v detstve iné záujmy ako sa podľa dnešnej spoločnosti na babu patrí. Pomaly ale isto ťahám na 30-ku a stále nemám skúsenosti so vzťahom či sexom. Áno, pre väčšinu popúlácie som preto buď chorá alebo chorá plus bi alebo homosexuálne orientovaná. V podstate ma to trápilo halvne ako násť ročnú, no dnes sa len usmievam nad hlúposťou tých, ktorí sú ešte stále zatvorení v konzerve. Asi teda budem asexuál, neviem no pravdou je, že ma absolútne nikdy nik nepriťahoval a vzťahy, láska či držanie sa s niekým za ruku mi nikdy neboli blízke. Nie som však ani chladnou a bezcitnou. Vždy som bola vyťažená aktivitami, hlavne športovými plus hrou na hudobné nástroje na nejaké romániky by preto čas ani nebol. Dnes zostávam nepochopená, no stále vďačná že z celej tej hŕby priateľov ma pochopili aspoň dvaja. Budem len dúfať, že ma tu nikto neodsúdi a že si i tu nájdem pár priateľov.
Odpovědět
#2
Myslím,že jsi na správném místě. Vítej.
Odpovědět
#3
Tady možná tady najdeš přátele, možná ne, ale každopádně objevíš spřízněné duše které budou vědět o čem píšeš. Tedy alespoň co se asexuality týče.
Jinak tu na ostatní věci kolem nich mají lidé různé názory, prostě tak jak všude jinde.
Což je vlastně fajn. Opačně by to mohlo být docela děsivé. :)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#4
(11. 01. 2015, 16:56:24)whoamI Napsal(a): (...) či držanie sa s niekým za ruku mi nikdy neboli blízke. (...)

Tiše závidím. :D Vítej! :)
Odpovědět
#5
(11. 01. 2015, 16:56:24)whoamI Napsal(a): (...) či držanie sa s niekým za ruku mi nikdy neboli blízke. (...)


mmm, že by konečne ďalší aromantický asexuál?
A tak, vítaj, každý ťa víta, aj ja a určite veľa ľudí, ktorí nechcú neduchaplne písať "vítaj". Mne sa občas stáva, že spoločnosť mi ani nechce veriť, že mi v podstate nikto k životu nechýba (a hlavne odborníci na slovo vzatí, pozdravujem doktorov, ktorí majú náhľad na svet ako sviňa).

(11. 01. 2015, 20:56:19)Incomplete Napsal(a): Tiše závidím. :D Vítej! :)

Čo ticho závidíš?
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#6
(15. 01. 2015, 21:33:26)Charlie Napsal(a): (...)

(11. 01. 2015, 20:56:19)Incomplete Napsal(a): Tiše závidím. :D Vítej! :)

Čo ticho závidíš?

Aromantickou asexualitu. Použitá citace je výsledkem snahy vytrhnout vhodnou část textu uživatelky whoamI, i když to nedopadlo nejlépe.
Odpovědět
#7
(16. 01. 2015, 00:21:41)Incomplete Napsal(a): Aromantickou asexualitu. Použitá citace je výsledkem snahy vytrhnout vhodnou část textu uživatelky whoamI, i když to nedopadlo nejlépe.

Nie, tak ono to splnilo účel, lebo som vedel, že narážaš na tú časť. Iba som nepochopil, čo na tom je na závidenie.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#8
(16. 01. 2015, 11:50:34)Charlie Napsal(a):
(16. 01. 2015, 00:21:41)Incomplete Napsal(a): Aromantickou asexualitu. Použitá citace je výsledkem snahy vytrhnout vhodnou část textu uživatelky whoamI, i když to nedopadlo nejlépe.

Nie, tak ono to splnilo účel, lebo som vedel, že narážaš na tú časť. Iba som nepochopil, čo na tom je na závidenie.

Záleží na konkrétním případě, ale ta obecná představa, že si plně vystačím s blízkým přátelstvím (případně platonickým vztahem), se mi zamlouvá víc než skutečnost, že budu nucen si s tím vystačit.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Som tu nová kla-diskusni-forum-risa 1 6767 25. 03. 2019, 16:41:06
Poslední příspěvek: art-diskusni-forum-3mis
  Som asexual? Nex-diskusni-forum-ter 2 7232 27. 11. 2018, 22:09:11
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
Rainbow Som zmätená rainbow-diskusni-forum-shit_sia 2 6909 09. 05. 2017, 22:28:22
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Som Niekto a som tu nový! Nie-diskusni-forum-kto 15 31358 09. 04. 2017, 21:01:26
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Uf, a som tu Lav-diskusni-forum-onna 2 8715 04. 03. 2017, 21:59:56
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex