Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prozření
#31
(27. 02. 2015, 22:40:51)ChildFreeMan Napsal(a): Ty chodíš na Seznam? To nikdy nedělej, chceš-li si zachovati zdraví své!

Já mám na Seznamu e-mail. Ale ty prasárny jsou prostě všude.
Odpovědět
#32
Tak choď kam nechodíš a tam nebudou.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#33
(27. 02. 2015, 23:15:01)ChildFreeMan Napsal(a): Tak choď kam nechodíš a tam nebudou.

Když nebudu chodit na Seznam, kde si hledám i info, nedostanu se ani k e-mailu. Preferuji mail od Seznamu, jsem na něj zvyklá a články o sexu mě ještě nezabily.
Odpovědět
#34
(27. 02. 2015, 22:21:45)UweFiltr Napsal(a): Kristý: Zatim jsem pochopil akorát to, že články o sexu tě sice vůbec nezajímaj, ale z nějakýho záhadnýho důvodu ty články čteš a pak si stěžuješ, že by se ty články měly nějak zakázat/omezit. Nabízí se otázka, proč to teda čteš.

Jo kdysi jsem je ještě jako "sexuál" četla...čistě ze zvědavosti, možná i kvůli inspiraci, ale teď už ne. To už si raději přečtu celý skripta na obecnou genetiku + doporučenou literaturu k tomu :D.
A to že se ty články pořad opakují je jasný. Navíc teď už by mi to nic neříkalo, nebavilo by mě to...prostě jsem už duševně vyzrála :-).

Přesně, na seznam chodím taky, hlavně kvůli emailům...
"Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká" (Seneca)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex