Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I'm not weird, I'm limited edition :-)
#11
A ja som vďačná, že o tie svoje ideály prichádzať nemusím.
Som s ľuďmi v kontakte denne, obracajú sa na mňa častokrát aj tí "len známi" s prosbou o radu alebo proste s potrebou vyrozprávať sa. Ale nestretla som sa s človekom, ktorý by mi chcel ublížiť. Dokonca som posledné týždne svedkom osobnej premeny jednej známej, s ktorou sme sa dávnejšie tak trošku zarozprávali :)
Nie vždy to ide, to je jasné, aj ja sa vyhýbam ľuďom, ktorí na mňa pôsobia vyslovene negatívne.
Odpovědět
#12
No právě, je výhoda, když se lidem, kteří na tebe působí vyloženě negativně, můžeš vyhnout. Horší je, když je máš v rodině, a nemůžeš před nimi utéci :-(.

Ale nebudeme malovat čerty na zeď, za každou bouřkou vyjde duha :).


(01. 04. 2015, 20:11:38)vanellus Napsal(a): A ja som vďačná, že o tie svoje ideály prichádzať nemusím.
Som s ľuďmi v kontakte denne, obracajú sa na mňa častokrát aj tí "len známi" s prosbou o radu alebo proste s potrebou vyrozprávať sa. Ale nestretla som sa s človekom, ktorý by mi chcel ublížiť. Dokonca som posledné týždne svedkom osobnej premeny jednej známej, s ktorou sme sa dávnejšie tak trošku zarozprávali :)
Nie vždy to ide, to je jasné, aj ja sa vyhýbam ľuďom, ktorí na mňa pôsobia vyslovene negatívne.
Odpovědět
#13
ahoj rafi já taky nemám žadný kámošky :-( tak jestli bys chtěla být napiš
Odpovědět
#14
(31. 03. 2015, 09:53:26)houba Napsal(a): ...
Tantra mi připadá zajímavá, ale tantrickému sexu jsem se nikdy nevěnoval (s výjimkou několika experimentů s autoerotikou :-) ). Myslím si, že s "normální" heterosexuálkou by se mi to vůbec nelíbilo, protože bych se pravděpodobně cítil pod tlakem a obávám se, že by to na můj vkus bylo moc o sexu (navíc takovém, který mě vůbec nevzrušuje) a málo o duchovnu a obávám se, že tantra často spíš přitahuje lidi sexem posedlé, pro které je to jenom jakési zpestření. Protože většině lidí se při slově tantra vybaví "jo to je taková ta erotická masáž, že?" a mi se obrátí oči v sloup :-D

Ahoj, já tantru zkoušel a docela se mi líbila. Bohužel nemám žádnou holku tak jsem musel zajít do jednoho podniku. ::-)  Podrážděný Ale musím říct, že nejdřív jsem se trochu styděl ale pak to bylo dobré. Šel jsem tady. Jsou to profesionálové a musím říct, že se mi to fakt líbilo. Lepší jak od nějaké amatérky. Hladový  Srdce
Odpovědět
#15
(29. 07. 2018, 15:31:42)asexualni.reptilian Napsal(a):
(31. 03. 2015, 09:53:26)houba Napsal(a): ...
Tantra mi připadá zajímavá, ale tantrickému sexu jsem se nikdy nevěnoval (s výjimkou několika experimentů s autoerotikou :-) ). Myslím si, že s "normální" heterosexuálkou by se mi to vůbec nelíbilo, protože bych se pravděpodobně cítil pod tlakem a obávám se, že by to na můj vkus bylo moc o sexu (navíc takovém, který mě vůbec nevzrušuje) a málo o duchovnu a obávám se, že tantra často spíš přitahuje lidi sexem posedlé, pro které je to jenom jakési zpestření. Protože většině lidí se při slově tantra vybaví "jo to je taková ta erotická masáž, že?" a mi se obrátí oči v sloup :-D

Ahoj, já tantru zkoušel a docela se mi líbila. Bohužel nemám žádnou holku tak jsem musel zajít do jednoho podniku. ::-)  Podrážděný Ale musím říct, že nejdřív jsem se trochu styděl ale pak to bylo dobré. Šel jsem tady. Jsou to profesionálové a musím říct, že se mi to fakt líbilo. Lepší jak od nějaké amatérky. Hladový  Srdce

Tantra je naprosto úžasná. Chodím na ni přibližně jednou měsíčně, protože si potřebuji trochu odpočinout. Hodně pracuji, nemám čas na kluky, občas samozřejmě mám nějaký úlet, ale stálého kluka nemám. A tantra mi přijde super. Krásně ze sebe dostanu přebytečnou energii a dobiju baterky a je to super. Budu se teď stěhovat do Prahy a hledala jsem, kam bych tam chodila. Nemáte nějakou zaručenou tantru? Chtěla bych to někde na Žižkově, tak jsem našla toto. Neznáte to někdo? Je to tam dobrý?
Odpovědět
#16
Lepsi nezli tantra, je pravidelna mantra ;)
Slepé cesty jsou...
Odpovědět
#17
Pro mě není nic uvolněnějšího než dobrá masáž. Nedávno jsem jel na dovolenou do Thajska, kde jsem se stal skutečným fanouškem různých druhů masáží.
Odpovědět
#18
Ahoj, já tantru zkoušel a docela se mi líbila. Bohužel nemám žádnou holku tak jsem musel zajít do jednoho podniku. ::-)  Podrážděný Ale musím říct, že nejdřív jsem se trochu styděl ale pak to bylo dobré. Šel jsem tady. Jsou to profesionálové a musím říct, že se mi to fakt líbilo. Lepší jak od nějaké amatérky.

Promiň, tak tady se o žádnou tantru podle mne nejedná. Ve chvíli, kdy se ti nabízejí masérky s rozmazanými obličeji, je jasné, že chtějí zůstat v anonymitě a to žádná tantrická masérka nemá zapotřebí. Myslím, že se jedná o klasické erotické masáže, jejichž cílem je, aby ti hezká holka ulevila od zásob spermatu. No, trochu si s tebou popovídá, samozřejmě. 
Už jen ta nabídka: Nuru masáž, kdy se po tobě holka válí celým svým tělem. Fotky masérek v erotických pózách... Pořád ti to nedochází?
Tantra má s erotikou společnou spíš tu duchovní rovinu, i když tu fyzickou nepomíjí.
Já jsem po tantrické masáži upadl do stavu, kdy sem si fakt vyčistil hlavu, najednou mne napadlo řešení některých problémů, něco jsem si i dlouhodobě vyjasnil, zjistil jsem třeba, jak přistupovat k některým lidem, se kterými bylo pro mne těžké komunikovat. Taková trochu psychoterapie. Samotná masáž je pak naprostý relax, kdy o ničem nemusíš přemýšlet, jen se poddáváš pocitu, že se o tebe někdo stará, někdo tě rozmazluje, hladí,...
Opravdová tantra zde: https://www.arkaya.cz/ nebo http://www.tantramasaze.com/. S oběma mám osobní zkušenost.  Arkaya se mi zdá lepší. A je to skoro Žižkov, Berunko!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex