Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Něco ještě nemusí fungovat správně kvůli aktualizace systému.

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I'm not weird, I'm limited edition :-)
vanellus
Unregistered

RE: I'm not weird, I'm limited edition :-)
A ja som vďačná, že o tie svoje ideály prichádzať nemusím.
Som s ľuďmi v kontakte denne, obracajú sa na mňa častokrát aj tí "len známi" s prosbou o radu alebo proste s potrebou vyrozprávať sa. Ale nestretla som sa s človekom, ktorý by mi chcel ublížiť. Dokonca som posledné týždne svedkom osobnej premeny jednej známej, s ktorou sme sa dávnejšie tak trošku zarozprávali :)
Nie vždy to ide, to je jasné, aj ja sa vyhýbam ľuďom, ktorí na mňa pôsobia vyslovene negatívne.
01. 04. 2015, 20:11:38
Odpovědět
ca-diskusni-forum-rol Offline
Fatalistka
*

Registrován od: 08. 03. 2015
Hodnocení: 0
No právě, je výhoda, když se lidem, kteří na tebe působí vyloženě negativně, můžeš vyhnout. Horší je, když je máš v rodině, a nemůžeš před nimi utéci :-(.

Ale nebudeme malovat čerty na zeď, za každou bouřkou vyjde duha :).

(01. 04. 2015, 20:11:38)vanellus Napsal(a): A ja som vďačná, že o tie svoje ideály prichádzať nemusím.
Som s ľuďmi v kontakte denne, obracajú sa na mňa častokrát aj tí "len známi" s prosbou o radu alebo proste s potrebou vyrozprávať sa. Ale nestretla som sa s človekom, ktorý by mi chcel ublížiť. Dokonca som posledné týždne svedkom osobnej premeny jednej známej, s ktorou sme sa dávnejšie tak trošku zarozprávali :)
Nie vždy to ide, to je jasné, aj ja sa vyhýbam ľuďom, ktorí na mňa pôsobia vyslovene negatívne.
03. 04. 2015, 20:07:43
Hledat Odpovědět
papou-diskusni-forum-ek312 Offline
Nováček
*

Registrován od: 07. 04. 2015
ahoj rafi já taky nemám žadný kámošky :-( tak jestli bys chtěla být napiš
07. 04. 2015, 12:42:18
Hledat Odpovědět
asexualni-diskusni-forum-.reptilian Offline
Nováček
*

Registrován od: 29. 07. 2018
(31. 03. 2015, 09:53:26)houba Napsal(a): ...
Tantra mi připadá zajímavá, ale tantrickému sexu jsem se nikdy nevěnoval (s výjimkou několika experimentů s autoerotikou :-) ). Myslím si, že s "normální" heterosexuálkou by se mi to vůbec nelíbilo, protože bych se pravděpodobně cítil pod tlakem a obávám se, že by to na můj vkus bylo moc o sexu (navíc takovém, který mě vůbec nevzrušuje) a málo o duchovnu a obávám se, že tantra často spíš přitahuje lidi sexem posedlé, pro které je to jenom jakési zpestření. Protože většině lidí se při slově tantra vybaví "jo to je taková ta erotická masáž, že?" a mi se obrátí oči v sloup :-D

Ahoj, já tantru zkoušel a docela se mi líbila. Bohužel nemám žádnou holku tak jsem musel zajít do jednoho podniku. ::-)  Podrážděný Ale musím říct, že nejdřív jsem se trochu styděl ale pak to bylo dobré. Šel jsem tady. Jsou to profesionálové a musím říct, že se mi to fakt líbilo. Lepší jak od nějaké amatérky. Hladový  Srdce
29. 07. 2018, 15:31:42
Hledat Odpovědět

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)

Partneri / zpetne odkazy

BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex