Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co jsem?
#1
Docela mě to trápí... těžko určit co jsem...
Holky jsem měl 2, obě něco přes rok, ale ta námaha mi nestála za to. V pohodě jsem se s nima bavil, líbal... Zkrátka mě nebavil přímo sex, ale ženy mě stále velmi přitahují. Masturbace při představě bejvalek jsou stále vzrušující, ale sex vůbec... Asexuál...

Pak taky tuším, že bych mohl být homosexuální transsexuál... Nechal jsem si dokonce narůst velmi dlouhé vlasy (na zadek), začal se hodně starat o pleť abych se nějak aspoň chováním přiblížil ženám, ale rozhodně to nechci dávat najevo, aby se na mě dívali lidi skrz prsty...

Napadá vás co jsem? (Asexuální homosexuální transexuál je při nejmenší trošku divné označení)
Co je s tím možné dělat, jak to řešit?
Odpovědět
#2
Ynonyme, v první řadě jsi člověk....Proč se chceš mermomocí vpasovat pod nějakou diagnózu ? Nicméně tedy, ke tvé sebediagnostice, v první řadě bych si položila otázku, zdali se cítíš ve svém těle cizincem natolik, že by sis skutečně přál změnu pohlaví nebo pouze příležitostně shledáváš potěšení v převlékání do šatů opačného pohlaví....? Dále si zkus upamatovat, kdy se obdobné touhy u tebe objevily poprvé, již v dospívání či dokonce ještě dříve ? Pokud si odpovíš na první nastíněnou otázku kladně, je zde možnost, že skutečně můžeš být transsexuál a to dokonce i homosexuální. Toto spadá pod souhrnnou diagnózu sexuální parafilie. Jsou zde totiž porucha sexuální orientace a nebo sexuální touhy ( hypo či hypersexualita ). Asexualita znamená absence jednoho či druhého, případně obojího současně, to je ale velmi vzácné. Někteří sexuologové dosud uvádějí, že asexualita je ve skutečnosti hyposexualita, tj. snížené libido, ať již z příčin genetických ( určité odlišnosti ve struktuře mozku ) či biologických, tj. nemoci, a nebo sociálně-psychologických, tj. nezpracovaného i nevědomého traumatu. A možná mají do jisté míry pravdu, jelikož mnozí asexuálové mohou pociťovat alespoň nepatrnou míru sexuální touhy ( tudíž je nějaká přítomna ), nicméně její vybití nebývá směrováno v erotických představách na konkrétní osobu...to je důležitý indikátor asexuality. Tato otázka je však stále předmětem zkoumání, některé výzkumy totiž naznačují, že asexualita je zastoupena i ve zvířecí říši a tam otázky sociální jaksi nemohou nacházet uplatnění, pouze vrozené faktory. Lidská sexualita je však daleko komplexnější než vývojově nižších živočichů pod námi, takže konečné zodpovězení nebude nijak jednoduché, já osobně bych se přikláněla ke kombinaci ( vrozené faktory + sociální vlivy a do jaké míry ty či ony ponechám otevřené... ). Co s tím vším můžeš dělat ? Podstatnou orientaci v problému Ti může zprostředkovat návštěva sexuologa. Tento Ti zadá speciální diagnostické testy pro ujasnění a v případě transsexuality Ti může nabídnout eventuálně i změnu pohlaví. Je to však cesta, která je velmi zdlouhavá a v ždáném případě příjemná a bez rizik, ( budeš se muset v rámci tohoto procesu vyrovnávat s různými bolestmi a dalšími nepříjemnostmi ), přece jenom jde o drastický zásah do organismu, kdy se musí vedle chirurgických zásahů zcela změnit jeho hormonální zásobení....Jestli chceš skutečně pokročit v poznání sebe sama, s návštěvou sexuologa bych však nijak neváhala....
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#3
Holky se mi líbí, ale myslím, že by se mi i líbilo být holka. Označovat se ale hned za homosexuálního transexuála je mi hodně proti srsti. Podle mě akorát nevíš, co chceš. Co s tím? ??? Některé věci nejsou jednoduché... Nemá smysl hned dělat závěry. Pokus se objevit něco, co ti vyhovuje. Nejdůležitější asi je, aby byl člověk spokojený. Masturbace je dobrá? Tak ať něco ti podobného zkusí udělat partnerka. Nebo to chceš úplně jinak?
Odpovědět
#4
Ynonym Napsal(a):Nechal jsem si dokonce narůst velmi dlouhé vlasy (na zadek), začal se hodně starat o pleť abych se nějak aspoň chováním přiblížil ženám, ale rozhodně to nechci dávat najevo, aby se na mě dívali lidi skrz prsty...

Napadá vás co jsem? (Asexuální homosexuální transexuál je při nejmenší trošku divné označení)

Nemyslím si, že bys byl homosexuální transsexuál, pakliže se např. staráš o pleť kvůli tomu, aby ses chováním přiblížil ženám a ne kvůli tomu, že tě to třeba baví nebo ti na vzhledu své pleti záleží.
Žena to nedělá proto, že "chce být ženou", ale právě kvůli těm ostatním důvodům.
Já osobně na tom nevidím nic špatného a ani to neberu jako projev "ženskosti". Muži nosili po staletí dlouhé vlasy (já mám dlouhé vlasy od gymnázia) a proč by se nemohli starat o svou pleť? Pak by třeba značky jako Lancôme rozhodně kosmetiku pro muže nevyráběli.
Hlavním rozdílem mezi muži a ženami je způsob myšlení, chování, mluvení... jestli pro tebe ženské chování není přirozené, pak transsexuálem nejspíš nejsi.

Mně se líbí být elegantní ženou a cítím se tak dobře a přirozeně... zas na druhé straně někdy není špatné ani být mužem, takže za transsexuála se nepovažuji. Mou zvýšenou ženskost před okolím schovávám pouze mírně, na veřejnosti se nechovám, nemluvím a neoblékám úplně jako žena, ale jako normální muž také nevypadám. :) Ať si myslí, co chtějí, třeba jim to otevře oči.
Odpovědět
#5
Jo, docela pohoda... vítej mezy asexuály...
Odpovědět
#6
Také myslím, že škatulkování není zrovna dobrý nápad ;o)
Odpovědět
#7
Taky by se to nedalo na 100% určit hranice mezi asexualitou a hyposexualitou a podobnýma stavama je hodně rozmazaná. Hlavně záleží, na každém z nás, jak se cítíme sami ;)
Odpovědět
#8
Ynonyme, myslím, že to příliš řešíš. Vlasy a péče o pleť není ještě žádné znamení. Pokud tě příliš nepřitahuje sex, ale velmi rád masturbuješ při představě expartnerek, tak pohlavní pud asi máš a jsi blíž k hyposexuálovi než k asexuálovi.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex