Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexuální článek
#1
AHOJ! O asexualitě dnes vyšel nový a zajímavý článek...
http://stisk.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=500099
Odpovědět
#2
Článek je velmi sexy.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#3
Módní výstřelek, kterým jsem poslední čtyři roky :D Super :D
Odpovědět
#4
Jestli to nebude i tím, že jsou asexuálové převážně ošklivý.
Tedy až na mne, já jsem poměrně líbezný.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#5
(22. 03. 2016, 18:41:18)adevr Napsal(a): Tedy až na mne, já jsem poměrně líbezný.

To pozor, takých je nás tu viac Kroutící očima
Odpovědět
#6
Tento článek je dost dobrý na to, aby ho iDnes dalo ko nějaké z rubrik, určitě by byl vhodnější na odkaz do rubriky OnaDnes než článek o vaginálním mapování (sic). Jenom je škoda, že při zmínce o tom, že někteří považují asexualitu za, ehm, "módní výstřelek", nedodala některé z těch známějších historických asexuálů, případně to, že podle výzkumů existuje asexulita i u zvířat (a tím nemyslím ty, co se rozmnožují nepohlavně), nebo alespoň to, že pro asexualitu měl známý psycholog Alfred Kinsey separátní "chlívěček" už ve své stupnici sexuální orientace z roku 1948.

Minochodem, při čtením se mi v hlavě do sebe poskládalo několik na první pohled nesouvysejících myšlenek, které bych shrnul asi takto:

Asexuál by se neměl ptát "Nechci sex a svět se tomu diví, co je se mnou špatně?".
Měl by se spíš ptát "Nechci sex a svět se tomu diví, co je se světem špatně?".


PS: Škoda, že tam není odkaz na tu Norku, co si myslí, že je převtělená kočka. Naštěstí mi to ale vynahradil dnešní článek o novozéladské kočce-fetišistce, která je vysazená na pánské spodní prádlo :-)
Odpovědět
#7
(22. 03. 2016, 22:17:26)Magramal Napsal(a): PS: Škoda, že tam není odkaz na tu Norku, co si myslí, že je převtělená kočka.

Pokud je to to, po čem vaše srdce touží, tady je na ni odkaz :)
https://www.youtube.com/watch?v=5gWXwbToNpA

V každém případě mňouká docela přesvědčivě Šklebící se
Odpovědět
#8
Krásný článek, takto by se mělo o naší orientaci psát častěji. Dobrý pocit. :)

Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  asexuální článek zerubis 7 18305 16. 09. 2009, 17:47:05
Poslední příspěvek: syd-diskusni-forum-ney

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex