Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ahoj!
#1
ahoj,

jsem tu nova. jsem asexualni holka z prahy a hledam podobne naladenou asexualni bytost nejlepe take z prahy, se kterou bych mohla sdilet slasti a strasti))
Odpovědět
#2
Tož tě tu vítám, posaď se a rozhovoř se :)
Odpovědět
#3
Je mi dvacet, studuju film a jsem nadsenec do umeni, komiksu, videoher a jsem hrozny kockomil.
Ze jsem asexualni jsem si uvedomila, kdyz jsem byla na tumblru, kde jsem se dozvedela, ze neco takoveho vubec existuje. Dlouho se to ve mne pralo, rikala jsem si, ze prece nemuzu byt asexualni, ze to neni normalni, ale postupne jsem to prijala.
Za svuj zivot jsem mela dva vztahy, jeden v patnacti/sestnacti letech, druhy v devatenacti. Zkousela jsem ruzne veci s osobami ruzneho pohlavi, ale sex se mi prici. Vsechno komplikuje jeste fakt, ze mam hranicni poruchu osobnosti, ktera pravdepodobne hraje velkou roli v otazniku ohledne me sexualni orientace.
Od sveho clenstvi tady si slibuju, ze najdu nejakou spriznenou dusi, ktere se budu moct sverit se svymi problemy a ktera na me nebude nastvana, kdyz ji sex odmitnu))
Odpovědět
#4
Tak ať se to povede, hledání vhodného partnera chce trpělivost a toleranci. Nejlepší je ta vzájemná. :)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8897 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex