Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krátké představení
#1
Ahoj a dobrý večer všem,

omlouvám se za obtěžování dobrých duší, ale nějak mě to dnes přepadlo, že jsem musel napsat :) Po cca roce můj první příspěvek. Sám nevím, co od života, či tohoto příspěvku čekat... Protože jsem po cestě života prošel dlouhou cestou od růžových brýlý po černé, tak již v celku nic. Sám jsem sobě psychologem a doktorem, protože vcelku nikdo nechápe moje pocity - rozmrzelost je to nejmenší, už nemá význam s nikým se bavit o sexualitě. Takže občas hledám klid v přírodě, hudbě, sportu a chci najít svůj Zen :) Kde jste ho našli Vy? Rád si přečtu vaše příspěvky :)

Přeji všem účastníkům našeho zájezdu příjemně strávené zbytky svého žití a nenechte se naštvat nějakým kdovíkem :)

Ahoj Víťa.
Odpovědět
#2
Klid nacházím všude, kde mě nikdo neotravuje.
Přeji klidný den. :D
Odpovědět
#3
Music 
Gratuluji k prvnímu příspěvku a pouštím Ti slavnostní fanfáry! :-)
Pokud mám mluvit za sebe, tak pro mě je smyslem života kultura, umění a tvůrčí činnost, v čemž se shodujeme s Arthurem Schopenhauerem. :-) Filosofie je taky fajn, ale blbý je, že se dá jen číst, a ne diskutovat s autorem, protože ten bývá dávno po smrti. :-D Takže nepohrdnu názory jiných lidí, protože mi rozšiřují obzory (nejen co se týče názorů, ale i spektra lidských povah, což mě baví pozorovat :-D).
Odpovědět
#4
Obecně - tvůrčí činnost, fotografování, výzkum, výlety, zdravá výživa, domácí mazlíčci, přednášení...

Jsem áčko trochu jiného druhu, ale potýkám se s určitým druhem problémů, který asi znáte všichni... všechny výše uvedené činnosti se dají provozovat o samotě, ale taky s druhým člověkem. Jenže většina sparing partnerů mně dříve nebo později odpadne, protože si někoho našli a to znamená, že vše ostatní musí jít stranou, anebo prostě měli sparing kámošku jen na tu dobu, než si někoho najdou. Takže momentálně navazuji kontakty s nebinárními lidmi, protože stýkat se s určitou sortou dam (single a nespokojených) mně moc nesvědčí.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Zdravím - představení Mir-diskusni-forum-kaS 3 8092 23. 10. 2016, 01:45:10
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Představení Arnold-diskusni-forum- Layne 6 11894 19. 09. 2016, 16:03:13
Poslední příspěvek: Arnold-diskusni-forum- Layne
  Moje představení Evulína 9 20721 07. 09. 2016, 21:29:36
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
  "Krátke" predstavenie Chlo-diskusni-forum-eNoir 16 35405 04. 06. 2015, 15:37:36
Poslední příspěvek: Cha-diskusni-forum-rlie
  Představení aneb deníčková vylejvárna Mui-diskusni-forum-rne 31 59239 14. 07. 2014, 20:39:59
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex