Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hledam zenu pro asexualni vztah
#1
Jsem fyzicky muz.Nesnasim sve telo, ze me spolecnost nuti zit jako muz.Nechci byt muz, necitim se tak.Vzdy jsem se citila jako zena.Hledam zenu, ktera touzi po pratelstvi, po vztahu bez sexu.V tomto vztahu chci byt zenou.Chci tak vypadat, oblekat se tak, licit se, Mit silikonove epitezy, byt brana jako zena.Hkedam zenu, ktere bych se libila jen jako zena, zenu kterou by bavilo mi pomahat vypadat jako zena.Zenu, ktera by vyzadovala abych vzdy vypadala jako zena.Muzes byt z Prahy nebo sev.Cech, nejlepe Mostecko, mozna i Plzensko.Existujes?
Odpovědět
#2
Mno, nechcem bazirovat na drobnostiach, ale tu na tomto portali je aj zoznamka.
Pstruh je velmi placha ryba, naproti tomu klobasa sa cloveka vobec neboji...
Odpovědět
#3
Škoda,kdybys byla z Přerova,mohly jsme být kámošky,ale odhaduju,že mezi námi beztak bude generační rozdíl,a co se týče make upu a oblékání ,s tím bych ti taky moc nepomohla.Nicméně ti dost rozumím,chci říct,že já bych s kamarádem v ženských šatech neměla vůbec problém, a možná by byl ještě lepší ženská než já.
Je těžké najít spřízněnou duši,ale přeju ti hodně štěstí!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex