Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jsem Trans kluk a hledám ženu.
#1
Rainbow 
Dobrý den, hledá se žena.
:D Je mi 20 let a jsem Transexuální muž. Tudíž, muž v ženském těle. Hledám ženu - asexuálku, které by nevadilo mé prozatímní ženské tělo a byla mi oporou po dobu přeměny i po ní. Jsem hodný, milý, laskavý a věrný. Provází mne však životem kolečkové křeslo. Hledám Ženu, co by se nestyděla za to kým jsem a kým chci být. Podrážděný Podrážděný

Zasáhne někoho, můj šíp?


Přiložené soubory Miniatury
   
Víťa Saganů[/b]
Odpovědět
#2
Trans ľudia sú v pohode, škoda, že nie som holka.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#3
(01. 02. 2017, 19:55:11)Charlie Napsal(a): Trans ľudia sú v pohode, škoda, že nie som holka.
Fakt ne? :)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#4
(01. 02. 2017, 19:55:11)Charlie Napsal(a): Trans ľudia sú v pohode, škoda, že nie som holka.
Ale tak psát bychom si mohli
Víťa Saganů[/b]
Odpovědět
#5
(02. 02. 2017, 16:05:07)adevr Napsal(a):
(01. 02. 2017, 19:55:11)Charlie Napsal(a): Trans ľudia sú v pohode, škoda, že nie som holka.
Fakt ne? :)

Úplne určite nie.
Teda... videl niekto môj občiansky?

(02. 02. 2017, 18:28:04)VitaCit Napsal(a): Ale tak psát bychom si mohli

Mohli, ale nedá sa ti napísať.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#6
(02. 02. 2017, 20:02:23)Charlie Napsal(a):
(02. 02. 2017, 16:05:07)adevr Napsal(a):
(01. 02. 2017, 19:55:11)Charlie Napsal(a): Trans ľudia sú v pohode, škoda, že nie som holka.
Fakt ne? :)

Úplne určite nie.
Teda... videl niekto môj občiansky?

(02. 02. 2017, 18:28:04)VitaCit Napsal(a): Ale tak psát bychom si mohli

Mohli, ale nedá sa ti napísať.
a teraz už hej???
Víťa Saganů[/b]
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex