Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pro Kexíka
#11
Ahoj Kexíku..Ano,už je to 7 let...Teda pár dní ještě zbývá ale kdo by se s nima zaobíral...Víš,ani nevím proč ale když jsem otevíral okno s tvou zprávou, čekal jsem od tebe v příspěvku něco jako "Proč to píšeš do uvítacího koutku a nezaložíš novej topic" :D No jo..Byl jsem střelenej tenkrát,jsem střelenej i dneska..To se asi nezmění nikdy už...30 let...skoro 31 !!! Hrozný číslo...Když jsem potkal beryze bylo mi čertvejch 24..Takový mladý pískle jsem byl a teď už jsem jen stará vypískaná píšťala :D Vidíš a zase melu blbosti :D Hele děkujeme za přání a mnoho zdaru i tobě :-)

Beryze říká : hh, nic neříká :D zrovna nejsme spolu :D
Odpovědět
#12
Tak, a hlavně bacha na tu známou krizi po sedmi letech manželství!!! :)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#13
Víš ty co adevre??? Tohle je věc,která mě vždycky strašně zajímala...Spousta lidí mluví o tom že měli krizi po sedmi letech :D Je sice pravda,že někteří říkají,že jí měli dřív,snad dokonce po pěti, ale já si vždycky tak nějak myslel,že je to blbost..Že když jsou 2 lidi v pohodě a rozumí si,tak přece žádnou krizi mít nemůžou..nebo ano? No,napíšu a dám vědět až bude ten rok za námi a povím vám co je na tom pravdy...Doufám,že nic :D Možná je to taková ta věc,který většina lidí věří, jako kdysi lidi věřili,že Země je placka...Každopádně ať tak či tak,zajímá mě co se u nás za ten rok semele..Ale současně vím,že zrovna beryze na to kašle a bere to jako naprostej nesmysl :D Když jsme se o tom spolu tenkrát bavili odpověděla něco ve smyslu "Když mě bude s**t tak tě prostě nakopu do pr**** ať jsme spolu roky tři nebo sedm" :D Jinými slovy,ani po sedmi,ani po osmi,ani po devíti letech nemám vyhráno :D

A...ne...není takhle vulgární pořád... :D ani já na ní..Všechno je to jen v legraci..Každopádně když padne pátek večer,já si dám pivíčko....hmmmmm pivíčko......A sedneme si spolu k online hrám který hrajeme spolu proti nepříteli,nestačil bych naší diskuzi při přepisování sem hvězdičkovat :D To je fakt hrozný jak s přibývajícími lety se ten vztah mění... :D Ale to už jsem zase někde jinde a navíc jsem se jí ani nezeptal jestli to takhle můžu pálit na net takže..třeba příště :-P
Odpovědět
#14
(12. 04. 2017, 13:38:44)Jáá Napsal(a): Každopádně když padne pátek večer,já si dám pivíčko....hmmmmm pivíčko......A sedneme si spolu k online hrám který hrajeme spolu

Asexuální, paří s tebou hry a nevadí jí, že doma chlastáš lahváče...
To má někdo fakt kliku při hledání partnerky.
Odpovědět
#15
UweFiltre nazdaaaaaar :-D jak se vede? No my spolu strasne radi hrajeme online..Ale je fakt ze beryze posledni dobou ulitava na Zaklinaci, takže to prostridavame...Někdy spolu,a někdy ona hraje Zaklinace a ja ty svoje blbinky typu xcom,dragon age a spol...Pivo ji nevadi..Sama ho sice nepije ale u me ji to nevadí...Víš,v mladi jsem si s alkoholem uzil svoje a pak jsem nepil vubec..maximalne na Silvestra a ende..Poznam beryze a za pár let mě premlouva ať si dám pivko,nebo at mazu do hospody a uziju si vecer...Do hospod teda nechodim, to moc nemusím, ale ten patecni vecer a par kousků...proč ne :-) Ja...fakt mam asi tu nejlepsi holku pod sluncem...

Omluva za chyby v interpunkci..Jsem na mobilu a ty hacky a carky me absolutne nebaví smolit...
Odpovědět
#16
(13. 04. 2017, 01:10:18)UweFiltr Napsal(a):
(12. 04. 2017, 13:38:44)Jáá Napsal(a): Každopádně když padne pátek večer,já si dám pivíčko....hmmmmm pivíčko......A sedneme si spolu k online hrám který hrajeme spolu

Asexuální, paří s tebou hry a nevadí jí, že doma chlastáš lahváče...
To má někdo fakt kliku při hledání partnerky.

To je pravda... klika je důležitá.
Ale pak už je to o tom, naučit se soužití, myslet na druhého, o oboustranné toleranci, třeba pak i o společné zálibě...
Určitě to však není bez hledání a bez ,,práce". :)
No, mohli by, Beryze i Jakub, dozajista vyprávět. :)
Osobně jim fandím.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex