Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravím!
#11
Máš fakt boží vlasy... podle fotky co máš na profilu... :D

Každopádně působíš jako dost akční člověk, extrovert co se rád baví... je strašně zajimavý, že i takový můžou mít tuhle "naši orientaci"... :) Toho zájmu o tebe bude asi dost...
Odpovědět
#12
ty vlasy mívám jen občas - ted je nenosím a mám normální blond, protože jsem státní zaměstnanec a nemůžu tam nakráčet takhle vymóděná :D sere mě to, nemám ráda, když mi někdo diktuje, jak mám chodit oblečená a učesaná, a za ty "prachy"... No, jako ráda se bavím, to jo, a nevidím důvod, proč by se měla zahalovat jako muslim nebo tak něco, oblečení s mojí sexuální orientací nesouvisí. Jak s oblibou říkám, nemám ráda sex ale ráda chlastám :D zájemci jsou, ale když po x-tý odmítnu tak toho nechaj a jdou o dům dál...
Odpovědět
#13
Vypadáš jako hodně zajímavý člověk. :) Taky sem si nemyslel, že někdo takhle extrovertní a bavící může být asexuální. To je dobré vědět, že s tím to nesouvisí, i když myslím, že většina nás sou spíš introverti.
Odpovědět
#14
Nevím, jesli jsem nějak zajímavá :/ spíš celkem zklamaná životem a nudící se, na zájmy nemám čas ani peníze... no možná se to postupně zlepší, ale těžko řéct. Introvertem jsem byla na základce, ale pak se to prostě postupně nějak změnilo...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex