Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
respekt
#1
Ahoj,
jmenuji se Madam Chaos je mi 31let a jsem z Brna. Jsem sama a vždycky jsem sama byla. Dlouho jsem nedokázala rozpoznat, co je se mnou "v nepořádku". Přátelé, rodina prostě všechny lidi co jsem znala se družili do páru, jen já jsme byla vždycky singl. Sex jsem měla, ale nic moc jsem při tom necítila a nebyla tu ani potřeba tento akt opakovat. Seznamování mi jde velice dobře, jsem komunikativní, zábavná a přátelská ale jakmile poznám, že má o mě někdo zájem z hlediska sexuálního ihned vycouvám a dám se na útěk.
V pubertě mě přitahovali kluci, kolem 20 roku života se to obrátilo a začala jsem se více zajímat o ženy. V tuto chvíli mě přitahují obě pohlaví stejně. 
Asi tak před rokem jsem pocítila samotu a chtěla jsem konečně s někým být. Rozhodla jsme se navázat vztah s mým bývalým kolegou, poznali jsem se v práci a já jsme věděla, že se mu líbím. Tak jsem udělala první krok a pozvala ho na rande. Vše bylo naprosto v pořádku, měli jsme si co říct, byla s ním zábava, poznala jsem jeho přátelé a rodinu. Chodili jsme spolu měsíc, přitom jsme se políbili asi tak 4x, a já jsem začala cítit, že mu nemůžu dát ve vztahu vše co by si zasloužil. Během toho měsíce mě nikdy do ničeho nenutil, ale já věděla, že po sexu a větší intimitě touží. Měla jsem ho ráda, ale nedokázala jsem mu do očí říct, že jsem asexuál. Ten vztah jsem ukončila slovy, že ho mám ráda jako kamaráda a že k němu víc necítím, jsme SRAB, já vím.
I když jsem asexuál, tak toužím po rodině a dětech. Doufám, že jednou potkám někoho, kdo mě bude respektovat taková jaká jsme, nejlépe taky asexuála, protože si život nedokáži představit ve lži a nucení se do sexu.
Už nechci být sama ....
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Úcta a respekt wate-diskusni-forum-rlili 2 8344 03. 06. 2015, 14:15:28
Poslední příspěvek: Sc-diskusni-forum-rat

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex