Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nováček v komunitě | asex pansex polya
#1
Ahoj, k asexualitě jsem se dostal mnohem později než bych chtěl a vlastně mi to dost zkomplikovalo život, nebyl sem si jistý co dělám špatně, snažil sem se podávat výkon a vůbec být mužem podle ideálních představ. Moc mi to nešlo a prakticky každou novou zkušenost lemovala bolest a pocit hanby, občas i oprávněný. Setkání s polyamory mi otevřelo cestu nesnažit se být pro druhého vším a dělat si život mnohem pohodovější. Tam kde jsem se předtím trápil a sklouzával k lžím a hraní teď komunikuji a jsem akceptován takový jaký jsem. Tímto bych se chtěl podělit o radost, jde mít vztah s člověkem, který má potřeby mimo mé možnosti/chtění a je to jen o tom to s láskou a důvěrou probrat a nastavit další společné fungování. Nejsem zcela asexuální, úplně nevím jak to mám, je to místy docela fluidní, docela jsem se sžil s termínem pansexual, což nějak vystihuje jak vnímám vazby které s lidmi mám, asexualita a nějaký odstup je něco co pořád nemám moc prozkoumané.
Rád se tu zapojím do hovoru, nevím jak jste věkově, ale předpokládám, že tu budou i stejně staří a starší než já :) ..tak něco o mě, je mi 28, občanským jménem Matěj, ale říkejte mi prosím Mani, jsem INFP, veg, většinu života jsem žil v Praze, ale teď žiji v Brně, kde se podílím mj. na organizaci polysrazů (https://www.fb.com/czbrnopoly/), kde jsou asexuálové 100% vítaní a v rámci rozhovorů děláme i trošku osvětu, krom toho mám rád hudbu, učím se programovat, rád čtu a vařím, lidi mám rád dost kolísavě, místy moc, místy vůbec. V současné době mám jeden vztah a to se svou milovanou ženou, je naprosto úžasná.. je super, že jsem se potkali, protože jsme až na tu asexualitu na jedné vlně a moc si rozumíme.
Mám problém s pozorností, psaným projevem a tak (ADD), snad jsem napsal zhruba to co se od nováčka očekává a nepůsobím nepatřičně nebo divně, což je prakticky norma v běžné společnosti.
ADD, AS, INFP, polya, fluid/pansex, asex, veg, friendly týpek
Potkat mě můžeš na povídacích polyamory+ setkáních v Brně, 
každou 3. neděli v měsíci https://fb.com/pg/czbrnopoly/events/
Odpovědět
#2
Divný my tu milujeme :D Buď vítán, rádi tě poznáme blíž.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Nový v komunitě Lucius-diskusni-forum- Pelner 28 49143 26. 01. 2019, 00:23:57
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana
Asexual Nováček v ace komunitě Ace_llama 3 9075 10. 07. 2018, 22:49:27
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex