Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Něco ještě nemusí fungovat správně kvůli aktualizace systému.

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bojím se
Dz-diskusni-forum-ejn Offline
Nováček
*

Registrován od: 29. 08. 2018
Hodnocení: 0
Bojím se
Eh ahoj :'-))
Ani pomalu nevím kde začít. ><
Inu...
Když jsem nastoupila na střední tak jsem si byla jistá že jsem hetero. Měla jsem čerstvý vztah atd. Chodím na uměleckou školu takže se mi začli otevírat nové dveře. Že mám ve třídě lesby, pár gayů + jsem zjistila co to je pansexualita "jeeej". Řekla jsem si že budu otevřená ke všemu. Jsem pana ještě jsem ani nepolíbila holku, takže když se mě nekdo zeptal na co jsem, řekla jsem ,,já nevím." Mezitím se dělo něco ve vztahu s mìm přítelem. Začal si stěžovat že se s ním nechci držet za ruce, polibek si musí brát sám a že jsem si celkově držela odstup. Tak jsem si řekla ,,hele ty ho asi nemiluješ." Pro jeho dobro jsem to ukončila. No a pokračovalo to dál...
Na sociálních sítích jsem viděla hromadu homosexuálů. V tu chvíli jsem si řekla. ,,nejsem lesba?" Vysvětlovalo by to neopětování lásky. Začínala jsem si všímat že se mi líbí tomboyové a transky. Ale pak jsem narazila na zeď....
Představila jsem si to s holkou.... Jak mi tam sahá....
,,Ne to by nešlo. Jsem hetero."
Další zeď....
Kluk který na mě sahá? Ne to taky není ono...
Začínala jsem mít pořádné depky. Že nejsem v pořádku. Ani nevím kdo jsem.... Dokážu se zamilovat? Mám vůbec nějaké pohlaví?
No a tady jsem zjistila že existuje něco jako asexualita... Začalo mi to všechno docházet ale i když jsem zjistil nejspíš svou orientaci, nejsem šťastná. 
Začla se mi líbit jedna holka. Ale ničil mě ten pocit že, kdyby se to začlo vyvíjet a ze mě by vypadlo že jsem asex tak bych tu osobu ztratila. Prakticky bych jí zlomila srdce, protože prostě sex je "super". Proto jenom kamarádky... 

Když se o mě zajímali kluci tak jsem je rovnou odpálila aby to nedopadlo jako s tou holkou. To není všechno. Celkově se cítím provinile. Nezažiju nic co ostatní milují. Nemám potřebu být ve vztahu a prostě... připadám si že jsem něco horšího než homofob...

Děkuji jestli jsi mě vyslechl/a...
30. 08. 2018, 01:01:55
Hledat Odpovědět
Gr-diskusni-forum-ča Offline
jiný
*

Registrován od: 09. 11. 2017
RE: Bojím se
Výtej tady, neměla by ses cítit provinile, není tvoje vina co necítíš, jsi prostě taková. Taková jako velká část osazenstva tady. Jediný těžký krok co tě čeká je se s tím plně smířit ale současně žít s nadějí, že může za kopcem být někdo, kdo tě bude mít rád a ty budeš tu osobu mít ráda také. Možná by nebylo špatné, si s někým o tom popovídat, musí to být někdo, kdo to udrží v tajnosti a najdeš porozumění, slovo asexualita hned používat nemusiš.
30. 08. 2018, 07:31:37
Hledat Odpovědět
raind-diskusni-forum-ragon Online
člen neexistujícího klubu
*

Registrován od: 15. 08. 2015
Ano, většina z nás se s tímhle musela vyrovnat. Někteří i mnohem dramatičtěji, když chtěli být za každou cenu normální, chtěli mít vztah a do sexu se kvůli tomu nutili. Jenže když to nejde, tak to nejde. Máš alespoň tu výhodu, že v tomhle máš jasno.
A není vůbec žádný důvod, cítit se kvůli tomu provinile. Proč? Sex není přece žádná povinnost. Je to jen silný pocit, sice silnější než většina ostatních, ale celkem v pohodě se dá nahradit i jinými zajímavými a vzrušujícími zážitky (pokud tedy o to stojíš  ;) ).
"Všechny zdi, o které si rozbíjím hlavu, jsou v mé hlavě."
  zenové rčení
30. 08. 2018, 13:15:24
Hledat Odpovědět
Agg-diskusni-forum-ie74 Offline
Mimozemšťan
*

Registrován od: 29. 11. 2017
Ničeho se neboj... dneska je hrozně lehký získat pocit, že kdo nepraktikuje sex, je něco míň, je ho totiž všude plno... nechuť tuhle divnou činnost praktikovat tě v žádném případě nepředurčuje k tomu být sama. Já třeba jsem asexuální lesba, ale jsem romantik jak daleko vidím, takže já si úplně dokonale dokážu představit krásnej naplněnej pevnej intimní vztah bez sexu... a určitě je nás víc...
30. 08. 2018, 18:10:56
Hledat Odpovědět

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)

Partneri / zpetne odkazy

BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex