Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nové zjištění??
#11
(13. 09. 2018, 19:21:53)jůzrnejm Napsal(a):
(04. 09. 2018, 20:07:49)Aggie74 Napsal(a): Co k tomu dodat, takový vztah mít je můj sen... díky za naději, že je to skutečně možné...

No neeeeeeeeee nejsme ze stejné planety???? (S ohledem ke tvému titulu "mimozemšťan). 
Jinak pevně doufám a věřím, že k sobě také najdeš někoho, kdo bude pro tebe ten správný ufon snů...  LOL Ne, ale teď opravdu: Přeji ti opravdu mnoho štěstí, ať nalezneš tu svou zbloudilou dušičku, která při tobě bude stát i v tom nejhorším. Naděje umírá poslední, tak si ji nenech vytrhnout ze srdíčka.  Srdce

No... já věřím, že na své "planetě" nejsem sama. Vlastně to i vím, já jsem totiž nezničitelný optimista, dokážu najít pozitivum úplně na všem, v tom problém není, ale kvůli mé, řekněme, ne moc obvyklé charakterové konfiguraci, mám hodně těžký najít někoho, s kým bych si opravdu rozuměla a koho bych neodradila po pár týdnech...
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Představení nové členky Ele-diskusni-forum-onor 5 12168 25. 10. 2013, 18:31:03
Poslední příspěvek: Cha-diskusni-forum-rlie

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex