Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj všem :-)
#1
Ahoj,

tenhle profil mám už sice nějakou dobu, ale teď když sem po zhruba roce a půl koukla, tak jsem si uvědomila, že jsem se ani nepředstavila. Nyní to tedy napravím.

Jak by se z přezdívky dalo odhadnout, jmenuju se Míša a jsem asexuální homoromantička. Na to jsem vlastně přišla až ve 30, když jsem se pořádně zamyslela nad tím, proč mě vlastně žádné pohlaví sexuálně nepřitahuje. Asexuální asi budu po mamce. Ta mi právě před pár lety řekla, že byla ochotna to zkousnout jen pro potřebu reprodukce. Akorát u mě to stouplo ještě o jeden level víš a tedy ani ta reprodukce.

Ráda cestuju a učím se něco nové. Zrovna koncem září jsem se po půl roce vrátila z Japonska. Vízum jsem měla původně na dva roky, ale místní klima se nehezky podepsalo na mém zdraví. Na kratší dovolenou se tam rozhodně plánuji i tak vrátit a to nejspíše příští jaro. Takže pokud je to nějaká holka, co by se mnou chtěla letět ve dvojici?

Mám za sebou dva vztahy. Jeden pěkný a jeden pomalu až krásný. U toho druhého musím tedy přiznat, že mě mrzí, jak to pokazila ta long distance část, když se má přítelkyně kvůli práci odstěhovala do 関西 (kansai) a po nějaké době nechtěla pokračovat. Nyní tedy bude čas jít do třetice a to už se třeba i opravdu zadaří.
Odpovědět
#2
No... supr, Japonsko... Já teda všem přeju, kdo k té zemi mají nějaký pozitivní vztah, jen, když ho nechtějí po mě.

Jinak teda na mě působíš hodně sympaticky, až skoro ... neuvěřitelně...
Odpovědět
#3
Já ale neřekla, že mám k té zemi pozitivní vztah :-) . Větší koncentraci ekonomických, spoločenských a jiných problémů by se v tzv. "rozvinutém světě" hledala docela blbě. Ale zase to dává ideální příležitost ke studiu jevů, které nelze jen tak někde vidět pohromadě. Holčina, se kterou jsem tam chodila, ne nadarmo řekla, že život v Japonsku je survival horor.

I tak, na jarní dovolenou je to super místo a chtěla bych si udělat kolečko Kyóto, Nara, Oita, Hokkaidó...
Odpovědět
#4
mať tak penezi a nemať troch psov letím hneď :D
Odpovědět
#5
Vítej. :) Na Japonsko zcela určitě někoho nalákáš, a nebude to dlouho trvat. :D Tvůj životní styl působí sympaticky - a jako jedna z velkých výhod asexuality, protože heterosexuál by nejspíš už vydělával na hejno dětí a rodinný dům.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#6
Děkuju. Jojo, ta svoboda se hodí a vydělávat si můžu na co chci, plná pravda :) . Moje první přítelkyně řekla, že kdyby neměla dítě, tak by se mnou tehdy na dlouhodobější pobyt letěla. Ale tohle by bylo tak na 2-3 týdny.
Odpovědět
#7
ahoj, ja by som s tebou do toho japonska isla. Na buduci rok sice idem do Severnej Korey, ale mozno este financne utiahnem aj Japonsko. Ty tam pôjdes cez cestovku alebo ako? ja po anglicky neviem, takze chodim iba takto.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ahoj všem Petu-diskusni-forum-lulu 3 1691 07. 02. 2023, 23:38:52
Poslední příspěvek: Pourq-diskusni-forum-uoiPas
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8895 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril
  Krásný večer všem Zdenek88 0 4884 29. 06. 2019, 22:00:06
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Ahoj všem Salo-diskusni-forum-meGog 1 5964 27. 03. 2016, 08:16:36
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
  Ahoj všem Lio-diskusni-forum-nel 5 11974 09. 09. 2015, 16:21:22
Poslední příspěvek: Lio-diskusni-forum-nel

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex