Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexualita -rodice,kamaradi
#1
Ahojte lidi.Chci se vas jen zeptat,jaka byla vase zkusenost ( pokud jste ) sdelili vasim rodicum o vasi asexualite a jejich reakci?
Ja jsem to dala parkrat najevo,ale neresim to s nema,protoze bych slysela furt tu stejnou pisnicku,jako - vsak to prejde,mas jeste cas
Achjo.. fakt :D
Odpovědět
#2
Moji blízcí ví že jsem demisexuál (jo není to úplně asexualita, ale jelikož jsem nikdy neměla vztah, tak se to skoro počítat dá...) většina to vzala v pohodě... někteří to ne úplně chápu ale respektují to... občas ale slyším i to, že jsem prostě jen moc náročná a vybíravá. Nijak se s tím ale netajím... ne že bych to říkala kde komu na potkání, ale nemám s tím úplně problém... snažím se občas i seznámit a tam už jsou ty reakce horší... i když jsou tam aspoň malé sympatie z obou stran, jakmile ten chlap zjistí že to nebude tak snadný a že ta šance o sexuální zájem z mojí strany je široce omezený, hned vezmou nohy na ramena... ale o tom to téma vlastně není. :D
Odpovědět
#3
(26. 11. 2018, 21:44:19)Flower Napsal(a):
(26. 11. 2018, 04:22:43)Nikča Napsal(a): Ahojte lidi.Chci se vas jen zeptat,jaka byla vase zkusenost ( pokud jste ) sdelili vasim rodicum o vasi asexualite a jejich reakci?
Ja jsem to dala parkrat najevo,ale neresim to s nema,protoze bych slysela furt tu stejnou pisnicku,jako - vsak to prejde,mas jeste cas
Achjo.. fakt :D

No, je na jednej strane fajn , že sa tvoji rodičia o Teba takto zaujímajú, v podstate chcú pre Teba to najlepšie. Nastane situácia, kedy prídeš do veku a pochopíš, že je ľudom aj blízkym úplne jedno ako žiješ. Rodičia môžu mať pravdu ale sa aj mýliť, môže sa stať, že Ťa niekto chemicky tak pritiahne, že sa Tvoj pohľad na veci zmení, tuším nemáš extra vyšší vek. Stoj si za svojím názorom, ak si tak naozaj šťastná. Len buď pripravená aj na to...,na  situácie vo vyššom veku že asexualita tak akoby viac izoluje. Budeš vidieť fotky rovesníkov, povydávaných, ženatých s detmi atd. A potom môže prísťpocit väčšej samoty. Tá asexualita nie je taká jednoduchá vec. Môže sa to preniesť aj do vzťahu s partermi atd. Hlavne rob veci podla seba, a ako to ty cítiš.

 Diky za nazor :) Jde o to,ze kdyz jsem tu psala poprve a zjistila co je slovo asexual a dalo mi to vysvetleni,tak mi bylo 15.let coz je furt vek puberty a vyvinu. Rikala sem sj,ze se to treba zmeni a ze me to bude jen vic trvat,jenze to bylo takive to doufani,abych nebyla ta jina.
Protoze ja odjakziva nemam zadny zajem ani v chlapech ani v zenskych. Nikdo me vubec nepritahuje a kdyz se podivam na nejake namakane telo typka ze ktereho moje segra teče a ja jen nad tim pokrcim rameny. Opravdu na tom neco je a prave zr me to ani vubec nevadi a absolutne me to nezaiima :D zadny vztah ani chlapi, Protoze jsem tak stastna nechcu s nekym mit sex. Pripadala bych si u tiho strasne. A jelikoz mi je pomalu "uz" 22 let.
A nic se nezmenilo a jsem i rada,protoze proste takova jsem a vyhovuje mi to. Samozrejme myslenka,ze budu asi sama s tim se musim smirit.Nebo si najit nejakeho z asexualni seznamky ;)
Ale furt jsem prpate posrana to rict rodicum :Dnebo spis nechci,protoze jejich reakce by byla furt stejna.. mozna jim to opravdu dojde az mi bude 30 ( stara panna)
Odpovědět
#4
Jdeš jen stylem tvá sestra a to je možná špatně, proč by se ti měl líbit svalovec, když se líbí ji. Já u partnerky hledám tak trošku střelenost, a aspoň trochu podobné zájmy. 28 let prostě bylo mrtvo a ejhle ona madam dokonalá existuje. Tím ti chci jen říct, přijít to může a samozřejmě nemusí. Uspokojicí může být i to, že maš komu říct ahoj a bavíte se.

Změní se něco, když to rodičům řekneš? O mě to z rodiny neví nikdo a neřekl jsem vůbec nic, nějaké tušení mají. Kamarádi ví vše ale neznají název, kromě dvou kamarádek a ty vědí úplně, úplně vše.
Odpovědět
#5
(28. 11. 2018, 10:18:50)Grča Napsal(a): Jdeš jen stylem tvá sestra a to je možná špatně, proč by se ti měl líbit svalovec, když se líbí ji. Já u partnerky hledám tak trošku střelenost, a aspoň trochu podobné zájmy. 28 let prostě bylo mrtvo a ejhle ona madam dokonalá existuje. Tím ti chci jen říct, přijít to může a samozřejmě nemusí. Uspokojicí může být i to, že maš komu říct ahoj a bavíte se.

Změní se něco, když to rodičům řekneš? O mě to z rodiny neví nikdo a neřekl jsem vůbec nic, nějaké tušení mají. Kamarádi ví vše ale neznají název, kromě dvou kamarádek a ty vědí úplně, úplně vše.
Myslela sem to jako priklad. Rozhodne neresim zadne "dokonale " typy :))Protoze me nikdo nezajima 
Ale jsem rada ,ze tu jsou lidi se kteryma si clovek muze pokecat aniz by v tom byl hned nejaky sukec nebo neco takovyho.
Jsem fakt rada,ze jako asexualove fungujem i ve skupine.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex