Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravím
#1
Ahojte  :)

jsem rád, že jsem se konečně odhodlal udělat další krok a přihlásil se na tohle fórum. Co bych Vám o sobě řekl.. Jsem úplně obyčejný kluk, mám přátele, rád se s lidmi bavím o normálních věcech, směju se, nejsem asociální a ani neupadám do depresí. Mým snem bylo od malička vést úplně obyčejný jednoduchý život - najít si ženu, mít děti, domov, postarat se o ně a v klidu zestárnout. Nikdy jsem sobě ani nikomu jinému nepotřeboval nic dokazovat, chtěl jsem jen být šťastný. Což jsem  :D jen je to občas trochu složitější. Abych to zkrátil, nikdy jsem neměl žádný pořádný vztah, ani se s nikým nevyspal (je mi 20 let). V dobách, kdy se ostatní kluci začínali zajímat o holky, já ne, a ani potom. Zajímat o holky jsem se začal až na střední, když jsem zjistil, že je to prý normální :D , a kupodivu jsem ani nebyl nijak tragický, co se týče vystupování. Tedy než mělo dojít na sex, v tu chvíli jsem vždycky udělal krok zpět a uvrhl sám sebe do friendzone. Zkrátka jsem se na to necítil, opakovaně. V tu dobu to ale bylo v pořádku, říkal jsem si, každý to má přece jinak. Po pěti letech neúspěchů si ale začínám říkat, že je možná vážně něco špatně, i když se tak vůbec necítím. Abych popsal svoje pocity, když nejsem s holkou, cítím, že bych dokázal udělat cokoliv a přitom si to užívat, ale když jsem pak v její přítomnosti, pfff, je ze mě asexuál. 
Chtěl bych se proto začlenit do této skupiny a seznámit se s lidmi, kteří by mě pochopili a možná mi i trochu víc pomohli pochopit sám sebe. 
Díky za přečtení a ještě jednou zdravím :) M.
Odpovědět
#2
Ahoj M.,

ty musíš být hrozný pohodář! :D

Nic s tebou není špatně. Chceš být šťastný a pochopit sám sebe. To je hrozně dobře. Mnoho lidí za celý svůj život k něčemu takovému nikdy nedojde.

Moc ti fandím a držím palce ;)
I když jsem si jistá, že to nepotřebuješ :)
A.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex