Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Můj příběh
#1
Ahoj,
 
úplně nevím, jak nejlépe začít. Myslím však, že nejlepší bude se trochu představit a popsat svou cestu k sexualitě. Za svůj velmi krátký život jsem prožil pár plnohodnotných vztahů. Po ukončení posledního vztahu jsem již necítil potřebu vyhledat další partnerku na sex. Vždy jsem spíše hledal partnerku, se kterou bych si mohl popovídat a vzájemně se obohatit. Místo aktivního hledání partnerky jsem se však vrhl na studium, práci, sport a budování smysluplných vztahů s oběma pohlavími, což trvá již několik let. Svou sexualitu jsem posledních několik let neřešil. Jelikož však většina vrstevníků začíná zakládat rodiny, začal jsem pociťovat tlak ze strany rodičů, zejména pak mámy. Tento tlak postupně vedl k hledání mé sexuality, což mě přivedlo na asexualitu a toto fórum. Osobně škatulkování zrovna rád nemám, ani vlastně nevím, k jaké formě asexuality bych se měl přihlásit, to je však ta poslední věc, co mě trápí. 
 
Jinak abych také napsal o sobě, velmi brzo mi bude 28 let. Jsem vysokoškolsky vzdělaný v oboru, který mne baví a nepřestává fascinovat (ekonomie). Ve volném čase si rád přečtu nějakou zajímavou knížku, vařím (vegetarián, ne však že by trpěla zvířata), věnuji se sportovním aktivitám (jóga, běh, silové cvičení, cvičení s vlastní váhou nebo vyrazím někam do přírody), vzdělávám se (psychologie, ekonomie, finance, účetnictví nebo filozofie).
 
Zatím nevím, co bych měl od účasti na fóru očekávat, třeba si však rozšířím okruh přátel, se kterými si budu moci o něčem zajímavém popovídat.
 
Šimon
Odpovědět
#2
Ahoj,

díky za představení, vzal jsi to důkladně! Škatulkování klidně ignoruj, někomu třeba pomůže, když si dokáže pojmenovat "kdo přesně je", protože ho to uklidní, ale stejně jsme každý jiný...

Snad se ti na fóru bude líbit :)
Odpovědět
#3
Ahojte,

konecne som nasla svoju komunitu aj lokalne, doteraz som zila na discorde. Viacmenej nedavno som si konecne priznala, ze ok, som teda ace. Trvalo mi to dlhych 33 rokov snazenia sa zapadnut. Mala som 9 rokov vztah bez ... no a bolo to super, absolutne mi to vyhovovalo, laska sa da prejavovat aj inak ako vymienanim telesnych tekutin a strkanim veci kade tade. Proste nikdy som necitila, ze chcem ..x alebo je niekto taky, ze uh podme do postele. Som, ale v tom ina, ze mam rada objatia, mam rada ked mi niekto da pusu, no hranica je vymienanie tekutin... a cokolvek medzi stehnami.
Konecne som v sebe akceptovala, ze niesom divna, ze niesom neskusena a ze je uplne v pohode nikdy nezazit s.. a nevidim v tom ani nejaky zmysel preco by som aj mala, naco investovat energiu na to, naco. Vidim ako je pre vacsinu tento akt taky dolezity, ze dokazu ist aj uplne proti zdravemu rozumu.
Som rada, ze som vas tu nasla uzasny ludia.
Este nieco o mne, som motorkarka, velmi rada jazdim, cestujem po celom svete, velmi rada varim, peciem, mam vela vela konickov.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Můj příběh sang-diskusni-forum-ius94 0 1573 18. 08. 2022, 21:58:20
Poslední příspěvek: sang-diskusni-forum-ius94
  Můj příběh Arch-diskusni-forum-ippus 4 8250 17. 08. 2022, 18:59:51
Poslední příspěvek: Nevim-diskusni-forum-Neznam
Lightbulb můj psychologický výzkum + něco o mě Iva-diskusni-forum-na69 17 11194 15. 08. 2022, 10:16:46
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Můj příběh Ilm-diskusni-forum-atar 35 46836 03. 06. 2021, 18:11:02
Poslední příspěvek: Ilm-diskusni-forum-atar
  Můj příběh? Pyrok-diskusni-forum-inetik 11 18571 02. 03. 2021, 20:48:04
Poslední příspěvek: Mar-diskusni-forum-gret

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex