Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karanténa a koronavirus.
(24. 09. 2020, 09:41:55)adevr Napsal(a): Nevěřím  že  naá roušky spasí, a to neberu v potaz, že drtivá většina lidí je tahá po sté z kapes nebo kabelek. A to, že do desíti musím z hospody , protože v jedenáct ... prijde corona vir, je nebetyčná blbost, stejne jako to, co provádí s dětma ve skolách, zvláště  po tom, co je od 1.září nechali po dovolených, absolutne dokanale ,,promořit", aby to následně  roznesli domů. 
A ta vakcina co na nás, za obrovské penize, chystají? Neexistuje žádná,  která bude působit na ostatní různé  corona viry, co jich je všude  kolem nás hromada.

Proto si myslim, že  získání přirozené imunity je jediná správná cesta. 
Ostatně,  vzpomeňme na devadesátý pátý, kdy na chřipkovou epidemii zemřelo u nás za čtvrt roku 7500 lidí a  nakažených  bylo skoro milion.
 Oproti současnému covidu jsou to obří čísla,  a zvládli jsme to bez roušek a hromadného očkování. 
Prostě  přirozeně získanou  imunitou, o kterou tím, že přes roušky, namísto čerstvého vzduchu , dýcháme CO2, a mrtvé bakterie, samozřejmě  přicházíme .

A mimochodem, rouška covid FAKT nezabije.
To mnohem víc zabíjí strach a stres, a tak ti co ty vyděšené zprávy šíří,  by měli  zavřít do karantény už od počátku, určitě totiž  mají na svědomí dost mrtvých.

Ne, rouška covid fakt nezabije, ale pokud jsem náhodou pozitivní (a jakožto mladý a zdravý člověk mám dobrou šanci si toho prostě nevšimnout), tak alespoň pak nejsem tak nebezpečný pro svoje okolí.

Taky můžeme vzpomenout na středověk a morové epidemie. Oproti tomu je korona fakt čajíček. :-/
When in trouble or in doubt,
run in circles, scream and shout.
Odpovědět
To RandomGuy

Takže  podle tvé logiky by všichni silní, zdraví, případně mladí, měli už  navěky nosit roušky,  jen aby náhodou neprskli vir na slabší. Za chvilku tu totiž bude zase řádit i chřipka a po ní nová mutace jednoho z mnoha corona virů... takže věčná a neustálá ,,nebezpečí".
A zanedlouho i ti silní budou slabí, protože  ztratí díky rouškám přirozenou imunitu, a zničí si i zdraví tím, co budou neustále nuceni vdechovat.
A pak vychcípá i naše civilizace.
Hmmmm...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
(24. 09. 2020, 11:24:55)Schimansky Napsal(a): Dnes ráno na mě konečně spáchali testy a snad se již v pondělí budu moci vrátit do práce. Při prvním stěru z krku jsem se málem poblinkal a při druhém z nosu, jsem cítil, jak mi špejlí zajela až do mozku. Možná to byl IQ test a když ho neudělám, tak mě v práci povýší. Zatím tomu tak vždycky bylo. Jinak roušky se musí pravidelně měnit. Je dobré mít jednu v levé kapse a druhou v pravé kapse a měnit je podle potřeby a ruky, kterou máte zrovna volnou. Přeji vám hezký víkend.

Možná ti tou špejlí nechal šéf vrazit nanosondu do mozku aby mohl sledovat kolik času skutečně pracuješ LOL
Odpovědět

taky to vidím podobně...
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
Tak už je to zase tady. Včera lidi vyplenili hobbymarkety jak poslední otevírací den, tak bude dost času vyrobit tu psí boudu, ale pozor, pouze s pomocí jedné další osoby. Třetí osoba už musí být 2 metry vzdálená a práci těch dvou náležitě koordinovat :)
No a ty hobbymarkety si zatím v klidu udělají inventury, přelepí cenovky zase o něco výše a po otevření ten výpadek velmi rychle zase doženou.
Montovny po celé ČR ale jedou na 300% a nikoho nezajímá že jejich dělníci si na ubytovnách předávají nákazu z ruky do ruky, zisk zahraničních majitelů je vždy až na prvním místě.
Odpovědět
Zase všechno zavřený,  ekonomika absolutně  v háji...ale na základě čeho?
Úmrtnost je stale stejná, už roky. Prostě  u nás každý den zemře v průměru  300 lidí.  Teď jen trvdi ze zemřelo za den například 50 lidi s covidem ( který má většina populace), ale nezemřelo jich 350, nebo 400, Zase jen těch 300, takže zvýšená smrtnost neexistuje.
A to vyhrožování nedostatečnou kapacitou lůžek je taky zcestné. Jsou z valné  většiny obsazená  lidmi sice ,,nakaženými" tím virem, kteří jsou však jinak jinak zdraví,  bez jakýchkoli příznaků, jen se je rozhodli nepustit například do domovů důchodců  a jiných ústavů, kde před otestovaním žili. 
Kdyby nechali lidi být, nestrašili je, a neotravovali s testováním, nic by se nestalo a svět by šel dál, maximálně  bohatší o jeden z mnoha virů, co odjakživa poletují vzduchem. 

A ve zprávách se žvaní jen o tom, co nám díky corona viru může hrozit, a nějak se utajuje to, že do Evropy neustále, těchto dnech, proudí obrovské  množství  migrantů, jejichz zdraví je kontrolováno velmi tristně,  a o jejich záměrech a zločinnosti se pod pláštíkem uměle vytvořeného strachu z nákazy už nemluví vůbec.  Možná  je to i záměr...
Odpovědět

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex