Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karanténa a koronavirus.
(30. 03. 2020, 13:51:52)adevr Napsal(a):
(30. 03. 2020, 12:45:33)Ykka Napsal(a): Teď jen aby neměla alergii na dobře míněný rady.

Ano, a na léto bych doporučoval odlehčenější, třeba ušít ze záclony.

Třeba tohle:

Přiložené soubory Miniatury

Odpovědět
A ještě (doporučená) rouška pro adevra:

Přiložené soubory Miniatury

Odpovědět
(01. 04. 2020, 20:13:59)raindragon Napsal(a): A ještě (doporučená) rouška pro adevra:

Tak ta je nádherná! Děkuju! 
Tu budu nosit v létě,  až začne  pražit sluníčko, ta vůně škvířící se slaniny mne bude doprovázet celý den!
Jen jestli v ní nebudu mít hned pár děr, jak budu okusovat. A možná bude chtít ochutnat i nějaký kolemjdoucí labužník. 
Budu ji muset bránit!
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
Dnes jsem si udělal malý test mezi lidma.
Vytáhl jsem ze zásob vojenskou plynovou masku s originál filtrama a šel na nákup.
Za normálního stavu bych se pravděpodobně nedostal ani do prodejny a byl odvezen na psychiatrii ve svěrací kazajce.
Nákup proběhl bez problémů, nikdo se moc nedivil, za kasou se mě jedna rodina ještě ptala jestli se to dá někde koupit.
Vítejte v 3.tisíciletí.
Odpovědět
(02. 04. 2020, 22:32:24)vye Napsal(a): Dnes jsem si udělal malý test mezi lidma.
Vytáhl jsem ze zásob vojenskou plynovou masku s originál filtrama a šel na nákup.
Za normálního stavu bych se pravděpodobně nedostal ani do prodejny a byl odvezen na psychiatrii ve svěrací kazajce.
Nákup proběhl bez problémů, nikdo se moc nedivil,  za kasou se mě jedna rodina ještě ptala jestli se to dá někde koupit.
Vítejte v 3.tisíciletí.

Tak v tom bych se uvařil...i bez filtrů :-)
Slepé cesty jsou...
Odpovědět
(04. 04. 2020, 09:44:16)Fibril Napsal(a):
(02. 04. 2020, 22:32:24)vye Napsal(a): Dnes jsem si udělal malý test mezi lidma.
Nákup proběhl bez problémů, nikdo se moc nedivil,  za kasou se mě jedna rodina ještě ptala jestli se to dá někde koupit.
Vítejte v 3.tisíciletí.

Tak v tom bych se uvařil...i bez filtrů :-)

Mě spíš děsí, jak lidi věří tomu, že je to ochrání...
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
(04. 04. 2020, 11:56:40)adevr Napsal(a): Mě spíš děsí, jak lidi věří tomu, že je to ochrání...

No, kvalitní vojenská plynová maska by proti viru ochránit měla (vojenské filtry jsou většinou mnohem lepší než FFP3, protože musí chránit i proti bojovým plynům), narozdíl od roušek, které chrání spíše ty ostatní, než jejich nositele samotného.

Osobně sice plynovou masku nemám, ale udělal jsem si alespoń improvizovaný respirátor z resuscitační masky (ze staré autolékarničky), HEPA filtru a několika plastových serepetiček - je sice bez výdechováho ventilu (tudíž je třeba o dost víc dýchat, protože část vydechovaného vzduchu zůstává ve filtru), ale poskytuje o dost lepší ochranu než rouška. Matka tvrdila, že mně v tom budou lidé považovat za blázna, ale zatím se nikdo neozval ...

A ohledně výhody asexuálů - v "mužské" rubrice XMan na IDnes vyšel článek Sexuální panny jsou hrdinky, opory pro dobu krize, lákají prodejci, kde ti prodejci líčí, jak trudný musí být pro neasexuály sexuální život v době karantény a že jedinou (a zcela bezpečnou) spásou jsou jejich silikonové produkty :-)
Odpovědět
Je to super, můžu dělat ksichty na veřejnosti, aniž by o tom někdo věděl.
" *Insert moudro od Alana Wattse* " - Alan Watts
Odpovědět
(07. 04. 2020, 08:19:44)Nihillus Napsal(a): Je to super, můžu dělat ksichty na veřejnosti, aniž by o tom někdo věděl.

...a někdo se, díky rouškám, nemusí holit,  řešit ústní hygienu, nepoužívat rtěnky, nebo naopak, může používat rtěnky, ... no úžasné. ;)
Odpovědět
(07. 04. 2020, 11:09:06)adevr Napsal(a):
(07. 04. 2020, 08:19:44)Nihillus Napsal(a): Je to super, můžu dělat ksichty na veřejnosti, aniž by o tom někdo věděl.

...a někdo se, díky rouškám, nemusí holit,  řešit ústní hygienu, nepoužívat rtěnky, nebo naopak, může používat rtěnky, ... no úžasné. ;)

souhlas, je nutno všímat si i výhod .. :D
vzhledem k tomu, že rouška odvádí pozornost od zbytku obličeje, se už měsíc nemusím líčit, když jdu ven ..
Odpovědět

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex